Home Dorost

Dorost

dorost LUŽICE - KOSTELEC 10:0 (4:0)

DNES TO BYLO DO TŘETICE A snad  NAPOSLED , DALŠÍ škaredá JARNÍ PORÁŽKA.

SESTAVA : VELEBA D. - LINDNER P. SELUCKÝ V. BLATECKÝ M. LUNGA J. HAMPEJS L. PENC K. KVALTIN F. LIBAL M. JANIK M. DOHNAL V.

STŘÍDÁNÍ .: DOHNAL V.-MORAVANSKÝ J.

dorosr KOSTELEC - KEN VESELÍ N/M 1:5(1:2)

Nedělní druhý zápas přinesl druhou porážku. jarní výkony jsou zatím špatné, snad přijde probuzení.

SESTAVA : VELEBA D. - LINDNER P. SELUCKÝ V. BLATECKÝ M. LUNGA J. - DOHNAL V. PENC K. HAMPEJS L. - SPURNÝ T. KVALTÝN F. LÍBAL M.

STŘÍDÁNÍ : DOHNAL V.- SIMAN P.

TRENINKY dorost Jaro 2017

treninky dorostu  v Kostelci  jsou ve středu a pátek  v 17,45 hod. DNES 24.5. SE TRENINK RUŠÍ

dorost MOR.PÍSEK- KOSTELEC 4:0(2:0)

První jarní zapás sehráli kluci v Moravském Písku. A jako normálně po dlouhé zimní přestavce se kluci hledali a zápas byl pln chyb a nepřesností. O zápasu rozhodl konec prvního poločasu a začátek druhého, kdy kluci dostali dvě branky a bylo po zápase.Ale kluci se snažili až do konce, bojovali a snažili se o hru. snad přiště to bude lepší.

SESTAVA: VELEBA D.- LINDER P.  SELUCKÝ V.  BLATECKÝ M. PIMEK J. - HAMPEJS L. SPURNÝ T. PENC K. KVALTIN F. - LÍBAL M. JANIK M.

STŘIDANÍ: 70MIN. LINDNER P.- DOHNAL V.

dorost VACENOVICE - KOSTELEC 5:2 (3:1)

Dnes kluci odehrali poslední zápas na podzim, a protože jsme hrali na půdě vedoucího mužstva tabulky. komplikace nam začali hned před zápasem kdy nam vypadli oba hráči co chytají. tak na konec to na sebe vzal a zápas zvládl Vojta Dohnal, který šel chytat. Chtěli jsme přizbůsobit hru sile soupeře, a prvních deset minut to kluci zvladali ,ikdyž jsme v sedmé minutě inkasovali první gól a pak neštastně fauloval náš hrač unikajicího soupeře a bohužel nezkušený rozhodčí neprokázál cit pro hru o poslál nás do deseti,a naši kluci se s tím těžko vyronávali. soupeř ziskal převahu na hřišti. Ale kluků se podaři pěkný brejk kdy Jenda Kvaltin pěkně zatáhl po straně balón a nacentroval před branku kde ho do branky pěkně uklidil Jakub Matula. ale bohužel převaha jednoho hrače byla na hřišti znat a do poločasu předali soupeři další dvě branky. V poločase jsme si s klukama něco řekli jak hrat do konce zápasu. Tak i kluci po poločase začali, bohužel přišel do hry se svým nepřesnými výroky rozhodčí a po nastřlené ruce u těla našeho hráče přísný pokutový kop, který soupeř proměnil a tím bylo rozhodnuto.  pak ještě pěkným přímým kopem korigoval na stav 4:2 Jožka PImek. Ale jinak kluků náleží pochvala , že sehráli dobrý zápas, jenom skore bylo trochu kruté.

sestava: DOHNAL V. - LIBAL M. SELUCKÝ V. BLATECKÝ M. LUNGA J.- MATULA J. PENC K. PIMEK V. KVALTIN J. KVALTIN F.- JANÍK M.

STŘIDALI: POLÁŠEK M. LINDNER P. PIMEK J.

More Articles...