Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy První zápas dorostu KOSTELEC - VACENOVICE 0:3 (0:2)

První zápas dorostu KOSTELEC - VACENOVICE 0:3 (0:2)

V neděli sehrál dorost první mistrovské utkání okresního přeboru. Za velkého vedra zvládli naši kluci dobře zápas, ikdyž pro někoho se bude zdát vysledek 0:3 moc. ale pro věčinu kluků to byl debut v této věkové kategorii. A naši kluci drželi krok se zkušenějším soupeřem. když te vezmeme od zadu, ačkoli  Dominik Veleba neni brankařem, pomohl klukům svými zákroky v brance k dobrému výsledku. obrana až na menší chyby ,zvládlal zápas a doufám ,že s přibývajícimi zapasy její výkon půjde ještě na horu, vždyť včera byla složená z kluků kteří měli premieru v té to věkové kategorii. zaloha taky utkání odehrála dobře ikdyž tady ještě budeme hledat to správné složeni,a útok se snažil bojovat s obránci soupeře. musí pochválit celé můžstvo ač v jedenacti , tak nikdo nevynechal jediny souboj a kluci se snažili od začátku do konce, ani velké horko je nepoložilo. Kluci jenom tak dál a určitě výkony půjdou nahoru.

SESTAVA: VELEBA D. - LINDNER P.  KVALTIN F.  BLATECKÝ M.  LUNGA J.- LÍBAL M. PENC K.  SIMAN P. JANÍK M. -DOHNAL V. HÝL V.

na střídačce byl POLÁŠEK M.- pro nevolnost nenastoupil

Chyběli:

Pimek J. a V.  Spurný T. Rotrekl J.  omluvení

Moravanský J.  neomluven