Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost KOSTELEC- MOR. PÍSEK 3:1 (3:1)

dorost KOSTELEC- MOR. PÍSEK 3:1 (3:1)

Ve druhém zápase naši kluci poprve zvítězili a zapsali si první góly a body. Kluci nastoupili proti oslabenému soupeři,kterému chyběli dva hrači v poli, a bohužel jako u věčiny mužstev , tak i u našeho se projevila psychika , že hraji proti devíti, došlo k podcenění soupeře . kluci se přizpůsobili soupeři.HRA byla rozháraná , neuspořádaná. kluci se snažili dlouhý voděním míče, kličkováním přehrat soupeře,to bohužel k ničemu nevedlo. kluci nedokazali využit prostoru na hřišti pro svoji kombinaci,ikdyž nějaké naznaky tam byli, a po těch se dařili i šance. první dva góly vstřeli Michal Polášek, kdy v obou přepadech se dobře natlačil do zakončení. a stejně byl i gól Marka Janika , který se dobře z orientoval ve vápně soupeř. A tím kluci vedli 3:0 a mělo být rozhodnuto, bohužel na konci poločasu jsme dostali branku jak se říká do šatny, což je škoda. Do druhé půle jsme provedli nějaké změny o rozestavení a  v sestavě, ale ke zlepšení to nevedlo , tak i diky zase dobré mu výkonu Dominika Veleby v brance jsme vysledek uhráli , ikdyž soupeř tam měl dva velmi šikovné kluky , kteří naši obranu neustále zlobili. Ale důležité je , že máme první tři body a naši kluci si vezmou ponaučení. že i proti oslabenému soupeři se musí hrát zodpovědně , soustředěně a na plno. kluci dik za první body.

sestava- VELEBA D.- LINDNER P.  KVALTIN F.  BLATECKÝ M.  LUNGA J.- POLÁŠEK M.  LÍBAL M. PENC K. SIMAN P. - HÝL V.  JANIK M.

STŘIDÁNÍ- 46.min PIMEK V. - BLATECKÝ M. , SELUCKÝ V.- SIMAN P.

58.min PIMEK J.- POLÁŠEK M.

78.min  DOHNAL V.- LUNGA J.

SPURNÝ T.  -OMLUVEN

MORAVANSKÝ J. -NEOMLUVEN