Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost KEN Veselí - Sk Kostelec 1:2(1:1)

dorost KEN Veselí - Sk Kostelec 1:2(1:1)

V neděli jsme vyjeli k prvnímu zápasu venku a zvládli ho kluci se ctí a spolu s A týmem mužů přivezli domů dohromady 6 bodů.

Kvůli zranění ruky jsme přišli před zápasem o dočasného brankaře Dominika Velebu a do branky v první půli nastoupil Franťa Kvaltin, a svůj úkol zvládl,  na obdržené brance neměl podil, tu zavinila nesoustředěnost celého týmu na začatku utkáni, tady je třeba na tom zapracovovat, hraje se od prvni minuty do poslední, takže kluci prospali asi prvních 10- 12minut, kdy domácí měli více za hry, pak se hra vyrovnala a kluci když začali hrat po zemi, postranách si začali vytvářet šance ve vápně domácích, jednu z nej většich měl Vašek Hýl kdy netrefil prázdnou branku, ale kluci stale hrali a po dalším závaru ve vápně soupeře ,kluci s přispěním domácího brankaře vyrovnali. dobrý počin do poločasu. V poločase jsme udělali změnu že se prohodili Franta Kvaltin a Vašek Hýl v brance. a Vašek pak svými třemi dobrými zákroky v průběhu zápasu mužstvo podržel a Franta svým dobře kopnutým rohem v 68minutě přespěli k vítězství, kdy si na jeho balón dobře naběhl Vojta Pimek a hlavou stanovil konečný vysledek zápasu, ještě přednim mohl rozhodnout dvakrát Marek Janík , bohužel vždy jeho samostatný únik byl zastaven faulem ze zadu a nepochopitelně rozhodči dal domácím pouze jednu žlutou kartu, ikdyž to bylo dvakrát na červenou. ale kluci hrali dál a body vybojovali hlavně na konci, kdy soupeř tlačil  a kluci dobrými obrannými zakroky ubránili přizniví výsledek, takže až na začátek zápasu, kdy ho prospali,se kluci  snažili a šli za vítězstvím všichni i ti co šli na hřiště během druhé půlky. kluci dik za dobré utkání, jenom tak dál, protože ještě vás čeká hodně těžkých utkání.je třeba hodně poctivých výkonů.

sestava: KVALTIN F.  (46.MIN.) HÝL V. -LINDNER P. SELUCKÝ V. PIMEK V. LUNGA J.- LÍBAL M. BLATECKÝ M. PENC K. VELEBA D. - HÝL V. (46.MIN.) KVALTÍN F.

střídání: 57MIN. JANÍK M.-DOHNAL V.  66MIN.VELEBA D.-SIMAN P. 74MIN. PENC K.- PIMEK J.

83MIN. LUNGA J.- SPURNÝ T.

POLÁŠEK M. - omluven (na táboře)

MORAVANSKÝ J. - NEOMLUVEN