Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost FK MORAVA - SK KOSTELEC 5:3 (2:2)

dorost FK MORAVA - SK KOSTELEC 5:3 (2:2)

Středeční kolo jsme odehráli ve vlkoši. Poprve s námi nastoupili Tomáš Robek a Jeňa Kvaltin. Nastupovali jsme proti silnému soupeři, tak jsme byli zvědavý jak se stím kluci poperou. začátek byl opět špatný , prospali ho kluci a po 10min, jsme prohrávali 2:0, ale pak jsme vyrovnali jak hru tak skore, a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Ve druhé půli kluci bojovali, ikdyž některým chybám se nevyhnuli, a ty dokázali soupeři využit a šli do vedení 4:2, ale naši kluci to nezabalili a pořád hrali a bylo o co hrát , protože  dokázali snížit na 4:3, a v zavěru kdy jsme se snažili o vyrovnání , nepodařilo se , a soupeř dal na 5:3. jinak musím kluky pochvalit odehrali dobrých 80minut, bylo to možná na remizu , ale takový je fotbal. hraje se na branky a ty jsme dovolili soupeři dát vic než sami kluci dali. jak se říká sláva vítězi a čest poraženým, a tu kluci měli a bojovali až do konce , pochvalu zaslouží všichni co byli na hřišti i ti co byli připraveni na střidání.

sestava - HÝL V. - LINDNER P.  BLATECKÝ M. PIMEK V. VELEBA D. - LIBAL M. ROBEK T. PENC K. JANIK M. - KVALTIN J. KVALTIN F.

střídání 65min VELEBA D. - SIMAN P.   70min  PENC K. - LUNGA J.

dále na střídáni byli připraveni : DOHNAL V. POLÁŠEK M. SPURNÝ T. PIMEK J.

SELUCKÝ V. - OMLUVEN

MORAVANSKÝ J. - NEOMLUVEN