Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost STARÝ PODVOROV- KOSTELEC 5:1(3:1)

dorost STARÝ PODVOROV- KOSTELEC 5:1(3:1)

Nedělní zápas kluci začali dobře  a snažili se , což se projevilo a v 10minutě dal Marek Janík úvodní gól zápasu, pak bohužel kluci přenechali hru soupeři a tomu se podařilo za pět minut vyrovnat,. hra se tim srovnala a naši kluci znervozněli a dali hlavy dolů.ale pak se stoho dostali a začali si vytvářet šance, bohužel ve 22.minutě při útoku domácích došlo k souboji našeho brankaře , který čistě vykopl podel brankové čáry před útočníkem domacích, který pak přepadl přes našeho brankaře, a bohužel sudí tohoto zápasu to viděl jinak , a nařidil pro ti nám pokutový kop, který domácí proměnili bylo to 2:1. kluci se snažili a stále útočili, a přišla dalši chvile Marka Janíka, kdy se prodral do vápna domácich, kde byl stažen obrancem domácích, bohužel píšťalka PANA sudího zůstala němá i přesto kluci se snažili dál, ale po mém  upozornění pana sudího na nepřesnosti v řízení zapasu , nám Pan sudí  začal ukazovat kdo je pánem na hřišti, takže v nervozní druhé časti prvního poločasu dostali třetí gól. o přestavce jsme se snažili kluky uklidnit aby do druhého poločasu nastoupili se zápalem a bojovností, co se i podařilo, kluci makali , bojovali, jenom branky se nepodařilo dát a po individuálnich chybách se podařilo soupeři přidat ještě dvě branky na konečnych 5:1. i takové jsou zápasy, to vše musi kluci prožit aby věděli že takový je fotbal, prohrali se cti i přes nepřizeň okolností , kluci hoďte to za hlavu v neděli je nový zápas.

sestava:VELEBA D.-LINDNER P. SELUCKÝ V. PIMEK V. LUNGA J. -LÍBAL M. PENC K. BLATECKÝ M. ROBEK T. - KVALTIN F. JANÍK M.

střídání: 55.MIN.ROBEK T. - POLÁŠEK M.   75.MIN. LÍBAL M.- SIMAN P.   80.MIN.SELUCKÝ V.- DOHNAL V.

SPURNÝ T. PIMEK J.  HÝL V.- OMLUVENI

MORAVANSKÝ J. NEOMLUVEN