Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Dorost Zápasy dorost KOSTELEC - ŽDÁNICE 4:4(2:1)

dorost KOSTELEC - ŽDÁNICE 4:4(2:1)

V neděli 13.9. sehráli dorostenci dalši domácí zápas . začatek zápasu klukům vyšel dobře a v 15 minutě vstřeli Vojta Pimek svůj první gól, k němuž pak pozděj přidál další dvě , ikdyž jedna s toho byla vlastní, ale protože soupeř si dal taky vlastní branky , tak se to srovnalo. průběh utkani po naši brance byl ,že kluci přenechali hru soupeři a ten vyrovnal na1:1. pak se kluci trochu zlepšili , takže do kabin se šlo za stavu 2:1 . druhou půli byla ze strany kluků vlažná a soupeři se podařilo vyrovnat a za chvili po hodně sporné penaltě vedli ždánice 2:3, a po hře našich kluků s hlavou dole dokonce 2:4, až pak se kluci zvedli a bojovali , podařili se stav utkání zkorigovat na konečnych 4:4 v 90min. opět Vojta, pěkně po rohu. kluci si vyrovnání zasloužili.bojovali na konci , dřeli. kluci dobrý zápas obou mužstev,

sestava: VELEBA D. - LINDNER P. SELUCKY V. PIMEK V. LUNGA J. - LIBAL M. BLATECKÝ M. PENC K