Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost STRÁŽNICE- KOSTELEC 3:0 (0:0)

dorost STRÁŽNICE- KOSTELEC 3:0 (0:0)

K nedělnímu zápasu odjeli kluci pouze v jedenacti, což určitě nebylo dobře, ale bohužel s tím se dá těžko co dělat. V první půli to byl remízový zapas, ale po přestavce jsme zase darovali soupeři svoji hrou dva góly a bylo o zápase rozhodnuto, někteří kluci neměli svůj den a to ovlivnilo jejich hru, ale zase jeden podal velice dobrý výkon a ukázalo se pravidelný a poctivý trenink, pomáha ke kvalitním výkonům, a za to Vojta Dohnal zaslouží pochvalu. a doufám ,že ostatní se přidaji a výkony půjdou nahoru a k nim i néjaké ty body, TŘEBA UŽ V SOBOTU NA HODY!!!!!!!

sestava- VELEBA D. - LIDNER P. KVALTIN F. BLATECKÝ M.LUNGA J.- LÍBAL M. PENC K. JANÍK M. POLÁŠEK M.- DOHNAL V. PIMEK V.

HÝL V. SELUCKÝ V. PIMEK J. SPURNÝ T. - OMLUVENI

MORAVANSKÝ J. SIMAN P. NEOMLUVENI