Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost KOSTELEC - MIKULČICE 1:2 (1:1)

dorost KOSTELEC - MIKULČICE 1:2 (1:1)

Nedělni zápas zápas byl opět jeden s těch nešťastných , kluci se snažili a bojovali , ale zase je srazili individuální chyby, kterými darovali góli soupeři. Po špatném začatku kdy hned z kraje utkání dostali kluci branku , pak začali hrát a vedla jejich snaha k vyrovnání  gólem Jendy Kvaltina, první poločas pak byl v jejich rukách bohužel se nepodařilo proměnit dalši šance. ve druhá polovině byl obraz stejný, a soupeř s ojedinělé šance rozhodl zápas.

sestava: VELEBA D. - LÍBAL M.  SELUCKÝ V. BLATECKÝ M.  LUNGA J. - POLÁŠEK M. PENC K.  KVALTIN J. KVALTIN F. - JANÍK M. PIMEK V.

STŘIDALI  LINDNER P. - KVALTIN J. , SIMAN P.- POLÁŠEK M. , DOHNAL V. - SELUCKÝ V. ,   SPURNÝ T. - PENC K.