Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost ČEJKOVICE - KOSTELEC 0:6 (0:3)

dorost ČEJKOVICE - KOSTELEC 0:6 (0:3)

V neděli kluci zajížděli na hřiště čejkovic. kde ziskali povinné vítěství a tím 3body. začátek utkání byl ze strany našich kluků hodně vlažný a chvili trvalo než dali první gól, který zařidili Franta Kvaltin a Vojta Pimek dával gól po rohu pěkně hlavou, pak se to kluci ještě do poločasu dvakrát zopakovali. Franta vždy pěkně zacentroval a Vojta dával gól, ikdyž občas na něm vyseli i tři hrači soupeře . Do druhé půle jsme pro vedli střídání na postu brankaře , kdy šel do branky Vojta Dohnal a do pole Dominik Veleba. a po deseti minutách jsme poslali dohry kluky se střidačky aby taky za hrali. v průběhu druhé půle se prosadili postupně Martin Líbal, Dominik Veleba , Kuba Moravanský a stanovili konečný výsledek. jenom je škoda že kluci nehráli víc kolektivně a ve větším tempu, mohlo těch gólů být víc.

sestava: VELEBA D. (46MIN. DOHNAL V,)-DOHNAL V.  SELUCKÝ V. BLATECKÝ M. LUNGA J.- LÍBAL M. PENC K. (55MIN. SPURNÝ T.) KVALTIN F. POLÁŠEK M.(53MIN. SIMAN P.) - PIMEK V. JANIK M. (60MIN. MORAVANSKÝ J.)

Pro nemoc chyběli : Lindner P. Matula J.

omluven Hýl V.