Výsledky okresního přeboru


Home Dorost Zápasy dorost VACENOVICE - KOSTELEC 5:2 (3:1)

dorost VACENOVICE - KOSTELEC 5:2 (3:1)

Dnes kluci odehrali poslední zápas na podzim, a protože jsme hrali na půdě vedoucího mužstva tabulky. komplikace nam začali hned před zápasem kdy nam vypadli oba hráči co chytají. tak na konec to na sebe vzal a zápas zvládl Vojta Dohnal, který šel chytat. Chtěli jsme přizbůsobit hru sile soupeře, a prvních deset minut to kluci zvladali ,ikdyž jsme v sedmé minutě inkasovali první gól a pak neštastně fauloval náš hrač unikajicího soupeře a bohužel nezkušený rozhodčí neprokázál cit pro hru o poslál nás do deseti,a naši kluci se s tím těžko vyronávali. soupeř ziskal převahu na hřišti. Ale kluků se podaři pěkný brejk kdy Jenda Kvaltin pěkně zatáhl po straně balón a nacentroval před branku kde ho do branky pěkně uklidil Jakub Matula. ale bohužel převaha jednoho hrače byla na hřišti znat a do poločasu předali soupeři další dvě branky. V poločase jsme si s klukama něco řekli jak hrat do konce zápasu. Tak i kluci po poločase začali, bohužel přišel do hry se svým nepřesnými výroky rozhodčí a po nastřlené ruce u těla našeho hráče přísný pokutový kop, který soupeř proměnil a tím bylo rozhodnuto.  pak ještě pěkným přímým kopem korigoval na stav 4:2 Jožka PImek. Ale jinak kluků náleží pochvala , že sehráli dobrý zápas, jenom skore bylo trochu kruté.

sestava: DOHNAL V. - LIBAL M. SELUCKÝ V. BLATECKÝ M. LUNGA J.- MATULA J. PENC K. PIMEK V. KVALTIN J. KVALTIN F.- JANÍK M.

STŘIDALI: POLÁŠEK M. LINDNER P. PIMEK J.