Reportáže

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži

Reportáže

Seznam článků s reportážemi o zápasech.

SK Kostelec-Lovčice 2:1 /2:0/

Sestava: Výstup Vlasta-Mukenšnábl Zdeněk-Černý Jiří-Borkovec Pavel-Hochman Radek

Kotásek Mirek-Horák Dušan-Lochman Jan-Horák David

David Gábin-Lochman Ondra

Dále byli připraveni: Hudec Pepa - současně griloval pašíka

Kvaltin Jan, Křižka Zdeněk, Fukan Milan,

Chyběli: Cahlík Jan, Talaš Olin - zranění,

Bužek Radek - dovolená

Hrbáček Petr-pracovní povinnosti,

Svaťa Macek, Lochman Václav-dlouhodobě

Střídání: Kvaltin Jenda za Mirka Kotáska

Fukan Milan za Honzu Lochmana

Křižka Zdeněk za Ondru Lochmana

Branky: Ondra Lochman, Gábin David

 

Utkání mělo slavnostní úvod. Vedení fotbalového oddílu i spoluhráči  poděkovali a rozloučili se se Zdenkem Křižkou a Milanem Fukanem, kteří ukončili svoji dlouhou fotbalovou kariéru. Pro SK Kostelec odváděli dobré výkony jak na hřišti tak v kabině. Kluci děkujeme a vždy budete v našem kolektivu vítáni.                                                                                                       Poděkování patří i Vlastovi Výstupovi, který ,po zranění obou našich brankářů, byl ochoten nám pomoct, i když už ukončil svou fotbalovou kariéru.

 

V posledním zápase jsme přivítali Lovčice, kteří si zajistili postup již několik kol před koncem. Lovčicím přejeme, aby se jim v I. B dařilo. Prvních patnáct minut jsme měli ze soupeře velký respekt a tahali za kratší konec. Špatně jsme napadali, byli málo důrazní v osobních soubojích. Pak jsme se hodně zlepšili a začali soupeře přehrávat. První naši velkou šanci měl Gábin David, po centru Ondry Lochmana krásně hlavičkoval, ale hostující brankář jeho šanci zlikvidoval. Další střelu Gábina zastavila branková konstrukce. V těchto chvílích bylo utkání také hodně nervózní, nejdříve hráč soupeře velmi nevybíravě fauloval Dušana Horáka a dostal červenou. Po chvíli byl zase velmi tvrdě až zákeřně faulován Gábin David, hráč Lovčic obdržel jen žlutou kartu. To už naši hráči neunesli, Dušan Horák strčil ? do soupeře a Pája, který situaci zachraňoval obdržel červenou a byl vyloučen. Po těchto incidentech se hra uklidnila a naši kluci zbytek prvního poločasu odehráli velmi dobře. Ve velké příležitosti se ocitl David Horák, sám před brankářem ukvapeně vystřelil a branku netrefil. Pak však přišli naše krásné akce s gólovým zakončením. První branku vstřelil Ondra Lochman, který dostal krásnou přihrávku od Mirka Kotáska, druhou Gábin David, kterého uvolnil Radek Hochman. Poločas jsme vyhráli 2:0.

Do druhého poločasu hosté vystřídali několik hráčů a byli lepším mužstvem. My jsme moc možností na střídání neměli. Spoléhali jsme na rychlé brejky, ale ať už Ondra Lochman nebo Mirek Kotásek je nedotáhli do konce. Většinu druhého poločasu se hrálo na naší polovině, musím pochválit naši obranu, která nepouštěla soupeře do šancí, pokud něco prošlo to pochytal spolehlivý Vlasta Výstup,  v jednom případě mu pomohla tyč. Soupeř snížil asi deset minut před koncem, kdy jejich hráč cca z 25 metrů trefil krásnou střelou šibenici naší branky. Ihned po rozehrání jsme měli obrovskou příležitost, kluci si všimli hodně vysunuté obrany hostí a Gábin poslal do samostatného úniku Milana Fukana, u kterého se pravděpodobně projevila dlouhodobá absence a svůj samostatný únik nezakončil.

Za dnešní výkon musím pochválit všechny hráče jak za bojovnost tak i předvedenou hru. Dokázali, že umí bojovat a jsou schopni nechat na hřišti vše co v nich je.. Škoda jen velmi přísného vyloučení Pavla Borkovce.

Tímto zápasem jsme ukončili fotbalový ročník 2014/2015. Děkujeme všem našim fanouškům za přízeň, a již se těšíme na nový ročník 2015/2016. Doufáme, že nám i nadále budete fandit a my budeme předvádět dobré výkony:

V ročníku 2014/2015 jsme obsadili 4 místo se ziskem 40 bodů a skore 52:44. Historie se sice na to ptát nebude, ale jeden zápas - v Mikulčicích jsme vyhráli kontumačně, díky špatné registraci domácího hráče, na hřišti jsme prohráli 4:1, což by znamenalo 6. místo se ziskem 37 bodů a skore 50:48.

Svatopluk Macek-trenér

 

 

 

 

 

 

 

Ždánice-SK Kostelec 3:1 /1:0/

Sestava: Hudec Josef-Mukenšnábl Zdeněk-Černý Jiří-Borkovec Pavel-Hochman Radek

Kotásek Mirek-Horák Dušan-Lochman Honza-Horák David

Lochman Ondra-Kvaltin Jan

Na střídání připraven: Křižka Zdeněk

Chyběli: Bužek Radek, Výstup Vlasta, David Gábin-rodinné důvody

Cahlík Jan, Hrbáček Petr, Talaš Olin-zranění,

Macek Svaťa-karetní trest,

Lochman Václav - brigáda USA

Střídání: Křižka Zdeněk za Mirka Kotáska

Branka: Lochman Ondra

Do Ždánic jsme odjeli pouze ve dvanácti hráčích. Navíc po čtvrt hodině se zranil Mirek Kotásek a musel být střídán. Zápas se hrál ve velkém vedru a nám ,bez možnosti dalšího střídání, docházely síly.

Začátek zápasu jsme nezačali špatně, již v první minutě krásně vystřelil Ondra Lochman a jeho střelu domácí brankář vytáhl na břevno. Pak jsme měli další šanci, tři naši hráči šli na jednoho domácího borce, ale o zakončení jsme se připravili nepřesnou finální přihrávkou. Potom se začali prosazovat i Ždánice. První jejich příležitost Pepa v naší brance včasným vyběhnutím zlikvidoval. Domácí šli vzápětí do vedení, po standartní situaci se prosadili přesnou hlavičkou,  hlavičkující hráč nebyl nikým hlídaný a branka byla hodně laciná. V této fázi zápasu měli domácí další šance, ale jejich střelám chyběla buď přesnost, nebo je pochytal náš gólman, který nastoupil po delší době, kdy léčil zranění ze zimní přípravy. Do poločasu se již skóre neměnilo a odcházelo se za stavu 1:0 pro domácí.

Začátek druhého poločasu se nám nepovedl, domácí měli několik brankových příležitostí, podržel nás Pepa , ale opět jsme inkasovali hlavou, zase nikým nehlídaný hráč mohl pohodlně skórovat. Po obdržené brance jsme začali lépe kombinovat a domácí přehrávat. Asi v polovině poločasu nádherně vysunul Zdeňa Křižka Ondru Lochmana, ten obešel domácího brankáře a snížil. Po obdržené brance domácí znervózněli a měli jsme další šance-střelu Radka Hochmana brankář chytil, centru Davida Horáka na volného Ondru chyběl jen kousek. Největší příležitost jsme měli v závěru zápasu, dobrou přihrávku dostal rozběhnutý Ondra Lochman, ale nedokázal obejít domácího stopera. V samotném závěru jsme dostali třetí branku, Pepovi se nepovedl výkop, který domácí hráč, možná ani nevěděl jak, vrátil hlavou do naší branky.

Svatopluk Macek-trenér

SK Kostelec-Bzenec B 2:1 / 0:1/

Sestava: Vlasta Výstup-Zdeněk Mukenšnábl-Bužek Radek-Borkovec Pavel-Černý Jiří

Hochman Radek-Horák Dušan-Ondra Lochman-Horák Dušan

David Gábin-Lochman Vašek

Střídání: Kotásek Mirek za Davida Horáka

Kvaltin Jenda za Ondru Lochmana

Lochman Honza za Dušana Horáka

Křižka Zdeněk za Vaška Lochmana

Chyběli: Hudec Pepa, Cahlík Jan - zraněni,

Hrbáček Petr-nemoc

Macek Svaťa, Talaš Olin-karetní trest,

branky: Václav Lochman, Ondra Lochman,

 

První poločas nebyl z naší strany dobrý. Snad jen první čtvrthodina  snese přísnější měřítko. První náznak naší šance byl hned na začátku zápasu, Vašek Lochman zatáhl míč po levé straně, ale špatně přihrál , o chvíli později  David Horák nedal dobrou přihrávku na volného Gábina Davida. Po rohovém kopu se ocitl v šanci Radek Hochman, ale míč podběhl. Po prvních patnácti minutách jsme nepochopitelně přestali hrát, snad v domnění, že se soupeř porazí sám, Chyběl nám pohyb, důraz a bojovnost. Především ve středu zálohy jsme nechávali soupeři hodně volného prostoru. Hosté hráli jednoduchý fotbal, dlouhými míči hledali své útočníky. V závěru zápasu jsme chybovali ve středu hřiště, ztratili míč a z následného protiútoku inkasovali.

Druhý poločas již byl z naší strany o poznání lepší, zvýšili jsme pohyb a začali soupeře přehrávat. Hodně se zlepšil střed zálohy a především Ondra Lochman. První svou velkou příležitost Vašek Lochman ještě neproměnil, dostal přihrávku od Gábina, ale branku minul. Z následné akce již byl úspěšný, střelou podél brankáře srovnal stav zápasu. Stále jsme útočili, svou šanci neproměnil Gábin, ani David Horák. Druhé branky jsme se přece jenom dočkali, Gábin z pravé strany poslal centr do vápna a Ondra Lochman krásnou hlavičkou nás poslal do vedení. Posledních deset minut jsme se však museli obávat o vítězství, hosté měli několik dobrých příležitostí ze standartních situací, ale branku nevstřelili.

Zápas jsme dotáhli do vítězného konce, díky zlepšení ve  druhém poločase. Trochu mě mrzí závěr zápasu, kdy jsme dovolili soupeři několik zajímavých situací. Za tohoto stavu jsme měli více podržet míč a neumožnit soupeři hrát před naší brankou.

Svatopluk Macek-trenér

 

Vnorovy-SK Kostelec 2:1 / 1:1/

Sestava: Vlasta Výstup-Talaš Olin-Bužek Radek-Borkovec Pavel-Černý Jiří

Kotásek Mirek-Hochman Radek-Lochman Ondra-Horák David

David Gábin-Lochman Vašek

Střídání: Kvaltin Jenda za Mirka Kotáska

Chyběli: Horák Dušan, Mukenšnábl Zdeněk -rodinné záležitosti

Lochman Honza - povinnosti v Brně,

Hrbáček Petr-nemoc

Cahlík Jenda, Hudec Pepa-zraněni

Macek Svaťa-karetní trest,

Branka: Václav Lochman

 

Tento zápas se nám moc nepovedl a proč tomu tak bylo.............                                     Do utkání jsme vstoupili však velmi dobře a v první půl hodině měli pět vyložených šancí, ze kterých jsme proměnili pouze jednu.  Hned při první naší akci Gábin zatáhl míč po pravé straně, přesnou přihrávkou našel ve velkém vápně Vaška Lochmana a ten poslal naše mužstvo do vedení. O minutu později šel na soupeřova brankáře Vašek Lochman, ale neproměnil, jeho střela trefila domácího gólmana. V další šanci se ocitl Ondra Lochman , v dobré příležitosti však branku přestřelil. Pak nám nebyly uznány dvě branky, první z údajného ofsajdu, druhý po odpískaném faulu na domácího brankáře, který viděl jen rozhodčí. V poslední  naší šanci v prvním poločase byl opět Vašek Lochman, který však z malého vápna trefil pouze tyč soupeřovi branky. Domácí byli v první půli horším mužstvem, přesto se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu. V závěru poločasu jsme chybovali uprostřed hřiště a domácí naši chybu potrestali. Je to škoda, první poločas měl skončit jiným výsledkem.

Ve druhém poločase jsme již tak aktivní nebyli, domácí se zlepšili a hra byla vyrovnaná. Zápas rozhodli po trestném kopu z hranice velkého vápna, velmi pěknou střelou. Tady jsme se cítili poškozeni, dle našeho názoru se nejednalo o faul, navíc Olda za to obdržel ještě žlutou kartu. My jsme ve druhém poločase již brankové příležitosti neměli, jen za stavu 1:1 Gábin trefil tyč. Závěr zápasu si domácí pohlídali, navíc jsme přišli o přísně vyloučeného Oldu Talaše, který dvě minuty před koncem po faulu obdržel druhou žlutou.

O naší porážce rozhodli neproměněné šance v prvním poločase, vypracovali jsme si jich dost, bohužel proměnili pouze jednu.

Svatopluk Macek - trenér

 

 

 

 

 

More Articles...

Kdo je Online

Máme hostů: 87 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)