Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži KOSTELEC - LOVČICE 1:2

KOSTELEC - LOVČICE 1:2

 Ten kdo byl přítomen tomuto utkání,určitě nelitoval. Bylo vidět, že hraje druhý s prvním. Utkání mělo svou kvalitu. Bohužel tuto kvalitu ovlivnil rozhodčí, který již v 10, minutě vyloučil Milana Fukana za faul, kterému předcházel penaltový zákrok ve vápně Lovčic. Náš hráč sahal za zády po pronikajícím hráči Lovčic, který si velmi rád lehl. Tohle vyjádření vypadá velmi populisticky. Všichni si to( i hosté) mohou v následujících dnech prohlédnout na videu, které bude zveřejněno nejen na našich stránkách. Tam všichni uvidí (možná i rozhodčí), že vyloučení bylo velmi přísné a hrubě ovlivnilo výsledek utkání. Jistě by bylo toto utkání ještě zajímavější a přitažlivější. Rozhodčí byl ale proti a zřejmě chtěl mít utkání jednoduché. Proti tomu ale byli naši hráčí. Výborným výkonem nedali vůbec poznat, že jsme o jednoho hráče oslabeni. Bohužel jsme inkasovali brankou do šatny.

  Odhodlání a vůle po vítězství nás neopustila ani v druhé půli. Bylo až k neuvěření, že jsme v deseti dokázali soupeře tlačit a nutit k chybám. Tu největší šanci - penaltu, se nám ale nepodařilo proměnit a tak soupeř udeřil z ničeho nic podruhé. Drama ale trvalo až dokonce. Pět minut před koncem Olda Talaš snížil na 1:2. V závěrečném náporu nejdříve Honza Lochman dostal při hlavičce kopačkou do tváře a pak nastala klasická "trmavrma", kdy míč zůstal někde pod těly asi deseti hráču na brankové čáře.

Naši hráči si jistě zaslouží dík za předvedený výkon.

Sestava: J.Cahlík - L.Hochman, M.Fukan,J.Černý, P.Borkovec - M.Kotásek, M.Rotrekl, S.Macek(J.Lochman),R.Hochman - O.Talaš,O.Lochman(Duš.Horák)

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 56 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)