Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Děkuji OFS a hlavnímu rozhodčímu

Děkuji OFS a hlavnímu rozhodčímu

Děkuji OFS a zejména hlavnímu rozhodčímu za skvělé divadlo. Dlouho budu vzpomínat...

Rozhodčí pan Tichánek nehorázným způsobem ovlivnil celý zápas a všem hráčům, funkcionářům a divákům znechutil krásné nedělení odpoledne. K čemu nám je, že OFS deleguje na zápas 3 rozhodčí a ještě delegáta, když hlavní rozhodčí neumí pískat fair play. Po 10 min. tlaku Kostelce přišel první protiútok hostů, kdy náš stoper zavadil o pronikajícího útočníka a ten jakmile ucítil kontakt, tak předvedl skvělý herecký výkon a hodil krásnou rybu. Hlavní rozhodčí bez váhání okamžitě vytáhl červenou kartu. Jak může rozhodčí v okresním derby za faul, který nebyl ani na žlutou vytáhnout v 10 min. červenou kartu a tím jasně zvýhodnit tým hostů?  Neumím si to vysvětlit jinak, než jako úmysl. Proč rozhodčí 1 min. před tímto zákrokem neodpískal jasný faul v pokutovém území na našeho hráče a pak hned trestá domácí tým červenou? Podívejte se na 30 s, které rozhodli.
Je to jednoduché, prostě si někdo přál, že Kostelec nesmí vyhrát a je mu potřeba dát zavyučenou. Nemuseli v tom být ani peníze, jen má holt někdo asi dlouhé prsty. Jinak si to fakt neumím vysvětlit. Nebo že by nám to vysvětlilo OFS nebo samotný pán rozhodčí Tichánek? Toho se asi nedočkáme.

Nechápu OFS, že si nedokázalo delegovat na tak důležitý zápas objektivního hlavního rozhodčího. Děkuji panu hlavnímu rozhodčímu, že všem hráčům a funkcionářům SK, kteří se ve svém volném čase a hlavně zadarmo (na rozdíl od jiných) věnuji rozvoji tělovýchovy  a sportu v obci, svým velmi neobjektivním posuzováním hry tuto činnost na dost dlouho znechutil. Lituji svou 13-ti letou dceru a ostatní diváky, že museli vyslechnout tolik hrubých slov na adresu rozhodčího, ale vysvětlil jsem ji, že to je vlastně jediný způsob jak může fanoušek vyjádřit svoji nespokojenost s rozhodčím.

Hlavně jsem chtěl poděkovat hráčům SK, kteří dokázali 80 min. hrát v deseti a být lepší. Dokázali udržet emoce a  bojovat s odhodláním proti soupeři a rozhodčímu. Takový výkon jsem dlouho neviděl.
Klobouk dolů, pro mne jste vítězové Vy, hráči SK, i když se prohrálo. Hoši děkuji.

30 s dlouhý záznam, který jasně ukazuje způsob řízení zápasu hlavním rozhodčím panem Tichánkem, můžete prohlédnout přímo na našich stránkách, ale i na http://www.stream.cz/video/523529-redcard . Obrázek o objektivnosti pana rozhodčího si uděláte sami.

Reportáž se zápasu také na http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/kostelecti-bojovali-az-do-posledni-minuty20101011.html

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #2 Radim 2010-10-15 22:20
Tak nevím tu penaltu asi nepískl správně- byla by dost přísná...a červená karta to určitě být neměla- teda aspoň co sem měl možnost vidět s toho videa, na zápase sem nebyl. Kdyby chtěl tak by to určitě Lovčický útočník ustál...
Citovat
 
 
+1 #1 Milan Fukan 2010-10-13 10:00
NO COMMENT !!!
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 145 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)