Děkuji OFS a hlavnímu rozhodčímu

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Děkuji OFS a hlavnímu rozhodčímu

Děkuji OFS a hlavnímu rozhodčímu

Děkuji OFS a zejména hlavnímu rozhodčímu za skvělé divadlo. Dlouho budu vzpomínat...

Rozhodčí pan Tichánek nehorázným způsobem ovlivnil celý zápas a všem hráčům, funkcionářům a divákům znechutil krásné nedělení odpoledne. K čemu nám je, že OFS deleguje na zápas 3 rozhodčí a ještě delegáta, když hlavní rozhodčí neumí pískat fair play. Po 10 min. tlaku Kostelce přišel první protiútok hostů, kdy náš stoper zavadil o pronikajícího útočníka a ten jakmile ucítil kontakt, tak předvedl skvělý herecký výkon a hodil krásnou rybu. Hlavní rozhodčí bez váhání okamžitě vytáhl červenou kartu. Jak může rozhodčí v okresním derby za faul, který nebyl ani na žlutou vytáhnout v 10 min. červenou kartu a tím jasně zvýhodnit tým hostů?  Neumím si to vysvětlit jinak, než jako úmysl. Proč rozhodčí 1 min. před tímto zákrokem neodpískal jasný faul v pokutovém území na našeho hráče a pak hned trestá domácí tým červenou? Podívejte se na 30 s, které rozhodli.
Je to jednoduché, prostě si někdo přál, že Kostelec nesmí vyhrát a je mu potřeba dát zavyučenou. Nemuseli v tom být ani peníze, jen má holt někdo asi dlouhé prsty. Jinak si to fakt neumím vysvětlit. Nebo že by nám to vysvětlilo OFS nebo samotný pán rozhodčí Tichánek? Toho se asi nedočkáme.

Nechápu OFS, že si nedokázalo delegovat na tak důležitý zápas objektivního hlavního rozhodčího. Děkuji panu hlavnímu rozhodčímu, že všem hráčům a funkcionářům SK, kteří se ve svém volném čase a hlavně zadarmo (na rozdíl od jiných) věnuji rozvoji tělovýchovy  a sportu v obci, svým velmi neobjektivním posuzováním hry tuto činnost na dost dlouho znechutil. Lituji svou 13-ti letou dceru a ostatní diváky, že museli vyslechnout tolik hrubých slov na adresu rozhodčího, ale vysvětlil jsem ji, že to je vlastně jediný způsob jak může fanoušek vyjádřit svoji nespokojenost s rozhodčím.

Hlavně jsem chtěl poděkovat hráčům SK, kteří dokázali 80 min. hrát v deseti a být lepší. Dokázali udržet emoce a  bojovat s odhodláním proti soupeři a rozhodčímu. Takový výkon jsem dlouho neviděl.
Klobouk dolů, pro mne jste vítězové Vy, hráči SK, i když se prohrálo. Hoši děkuji.

30 s dlouhý záznam, který jasně ukazuje způsob řízení zápasu hlavním rozhodčím panem Tichánkem, můžete prohlédnout přímo na našich stránkách, ale i na http://www.stream.cz/video/523529-redcard . Obrázek o objektivnosti pana rozhodčího si uděláte sami.

Reportáž se zápasu také na http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/kostelecti-bojovali-az-do-posledni-minuty20101011.html

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #2 Radim 2010-10-15 22:20
Tak nevím tu penaltu asi nepískl správně- byla by dost přísná...a červená karta to určitě být neměla- teda aspoň co sem měl možnost vidět s toho videa, na zápase sem nebyl. Kdyby chtěl tak by to určitě Lovčický útočník ustál...
Citovat
 
 
+1 #1 Milan Fukan 2010-10-13 10:00
NO COMMENT !!!
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 100 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)