Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec : Lovčice - Z pohledu fanoušků…

Kostelec : Lovčice - Z pohledu fanoušků…

Kostelec : Lovčice  -  Z pohledu fanoušků…

V neděli jsme byli svědky “zajímavého”  utkání našich fotbalistů, kteří na domácím hřišti přivítali mužstvo Lovčic. Bohužel utkání bylo po fotbalové stránce zajímavé jenom z naší strany. Pan rozhodčí zřejmě přijel s jinými úmysly a to zejména pokazit všem zápas, na který se všichni těšili už několik týdnů dopředu. A to se mu také bez problémů povedlo… Mrzelo nás to o to víc, když jsme viděli v jakém tempu utkání začalo. Prostě rozjíždělo se nám krásné utkání, určitě plné krásných fotbalových momentů. Ale o tohle všechno jsme měli přijít už v 10. minutě zápasu, kdy nám rozhodčí vyloučil hráče. Že to bylo špatné rozhodnutí museli uznat všichni přítomní diváci. (“Tak kluci , teď už je Kosteláků jenom 10, ty v pohodě porazíte, řekl si asi v duchu pan sudí”). Naštěstí se šeredně spletl. Zatímco výkon rozhodčího klesal a klesal někam do neznáma, (“Ten rozhodčí by měl dostat z fleku červenů kartu, jak se vtipně ozvalo z publika – bohužel sakra pravdivé…) tak výkon našich fotbalistů  šel pořád nahoru. Chvílemi jsme dokonce měli pocit, že tým Lovčic se skočil občerstvit do kabin, protože jsme viděli hrát jenom naše mužstvo.  O to víc nás to mrzí, když jsme viděli jak nás rozhodčí postupně srážel. Bohužel se mu ta divadelní tragédie podařila dovést do vítězného konce a tak jsme o gól prohráli a do tabulky si 3 body nepřipíšeme. Ale do kolonky za bojovnost si můžem s klidným srdcem připsat plný počet. Což všichni fanoušci ocenili náležitým potleskem. Pan sudí má ode mě známku 1 z 10 za stylové oblečení jako z Gambrinus ligy, avšak výkon nelze ohodnotit ani známkou podprůměrný. V hloubi duše doufám, že si z peněz vydělaných od pořadatelů, za odpískání zápasu zakoupí nějaký fotbalový kurz pro začátečníky… Od hostujících fanoušků jsme se po zápase dočkali ještě nějakých těch urážek na rozloučenou, takže úcta k soupeři se v Lovčicích asi taky moc nenosí… A tak pro nás skončila ta pěkně prosluněná neděle, na kterou budem určitě dlouho vzpomínat.
Děkujem za “krásný” fotbalový zážitek páni rozhodčí…

Tento článek je pouze mým osobním názorem, doufám že mě za něj nebude nikdo popotahovat.  Michal Blažek.

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 2010-10-17 12:19
Dobrý den,jsem bývalý hráč Želetic a utkání Vašich kluků s Lovčicama sem dojel shlédnout.Nemyslím si,že by rozhodčí schválně poškodil Kostelec.Myslím si,že Fuky nemusel vůbec na hráče chytat a ten jak ucítil ruku tak spadl.Pak Vám daroval penaltu a tak špatně kopnút bylo trestuhodné.Ale jinak před klukama smekám a přeju jim jen úspěch.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 90 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)