Kostelec : Lovčice - Z pohledu fanoušků…

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec : Lovčice - Z pohledu fanoušků…

Kostelec : Lovčice - Z pohledu fanoušků…

Kostelec : Lovčice  -  Z pohledu fanoušků…

V neděli jsme byli svědky “zajímavého”  utkání našich fotbalistů, kteří na domácím hřišti přivítali mužstvo Lovčic. Bohužel utkání bylo po fotbalové stránce zajímavé jenom z naší strany. Pan rozhodčí zřejmě přijel s jinými úmysly a to zejména pokazit všem zápas, na který se všichni těšili už několik týdnů dopředu. A to se mu také bez problémů povedlo… Mrzelo nás to o to víc, když jsme viděli v jakém tempu utkání začalo. Prostě rozjíždělo se nám krásné utkání, určitě plné krásných fotbalových momentů. Ale o tohle všechno jsme měli přijít už v 10. minutě zápasu, kdy nám rozhodčí vyloučil hráče. Že to bylo špatné rozhodnutí museli uznat všichni přítomní diváci. (“Tak kluci , teď už je Kosteláků jenom 10, ty v pohodě porazíte, řekl si asi v duchu pan sudí”). Naštěstí se šeredně spletl. Zatímco výkon rozhodčího klesal a klesal někam do neznáma, (“Ten rozhodčí by měl dostat z fleku červenů kartu, jak se vtipně ozvalo z publika – bohužel sakra pravdivé…) tak výkon našich fotbalistů  šel pořád nahoru. Chvílemi jsme dokonce měli pocit, že tým Lovčic se skočil občerstvit do kabin, protože jsme viděli hrát jenom naše mužstvo.  O to víc nás to mrzí, když jsme viděli jak nás rozhodčí postupně srážel. Bohužel se mu ta divadelní tragédie podařila dovést do vítězného konce a tak jsme o gól prohráli a do tabulky si 3 body nepřipíšeme. Ale do kolonky za bojovnost si můžem s klidným srdcem připsat plný počet. Což všichni fanoušci ocenili náležitým potleskem. Pan sudí má ode mě známku 1 z 10 za stylové oblečení jako z Gambrinus ligy, avšak výkon nelze ohodnotit ani známkou podprůměrný. V hloubi duše doufám, že si z peněz vydělaných od pořadatelů, za odpískání zápasu zakoupí nějaký fotbalový kurz pro začátečníky… Od hostujících fanoušků jsme se po zápase dočkali ještě nějakých těch urážek na rozloučenou, takže úcta k soupeři se v Lovčicích asi taky moc nenosí… A tak pro nás skončila ta pěkně prosluněná neděle, na kterou budem určitě dlouho vzpomínat.
Děkujem za “krásný” fotbalový zážitek páni rozhodčí…

Tento článek je pouze mým osobním názorem, doufám že mě za něj nebude nikdo popotahovat.  Michal Blažek.

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 2010-10-17 12:19
Dobrý den,jsem bývalý hráč Želetic a utkání Vašich kluků s Lovčicama sem dojel shlédnout.Nemyslím si,že by rozhodčí schválně poškodil Kostelec.Myslím si,že Fuky nemusel vůbec na hráče chytat a ten jak ucítil ruku tak spadl.Pak Vám daroval penaltu a tak špatně kopnút bylo trestuhodné.Ale jinak před klukama smekám a přeju jim jen úspěch.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 39 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)