Home Muži NÁSEDLOVICE - KOSTELEC 1:2

NÁSEDLOVICE - KOSTELEC 1:2

Silný vítr dnes hrál svou roli také v utkání. Proto bylo dobré vyhrát los a první půli ho mít v zádech. Od začátku jsme byli jasně lepším týmem. Ale proměnit převahu v gól se nám podařilo až v 30. minutě , kdy Honza Lochman obstřelil domácího brankaře přesně k tyči. To ale následovalo až poté, co domácí neproměnili penaltu po faulu Lukáše Hochmana na pronikajícího útočníka.V 35. minutě byl vyloučen domácí hráč a my hráli přesilovku. Další šance ale zůstaly nevyužity. Navíc se zranil Olda Talaš.

Do druhé půle nastoupil místo Oldy Mira Vymazal. Tvrdá až záludná hra domácích nás připravila ve 4´ o dalšího hráče. Sanitka odvezla do nemocnice se zlomenou nohou Miru Bukovského, kterého nahradil Dušan Horák. Po faulu v 5´domácí z přímého kopu vyrovnali. Vítr hnal soupeře stále kupředu. Do vážnějších šancí jsme je ale nepustili. Od 20.minuty už jsme opět převzali otěže zápasu do svých rukou a po rohu v 25´hlavou dorazil Svaťa Macek na 2:1. Domácí poté přitvrdili na neúnosnou míru. Rozhodčí ale nevytahoval karty a bylo až s údivem, že naši hráči zachovali chladnou hlavu až do závěrečného hvizdu.

Sestava: P.Koutný - L.Hochman, M.Fukan,S.Macek,P.Borkovec - J.Černý,M.Bukovský(50´Duš.Horák),J.Lochman,R.Hochman(89´Dav.Horák), - O.Lochman,O.Talaš(45´M.Vymazal)

Komentáře a dotazy k produktu

+1 #18 2011-04-13 21:08
Je mi jedno, kdo si to bude číst. Už dávno jsem řekl, že ten trest nerespektuju a respektovat nikdy nebudu

+1 #17 2011-04-13 20:02
já ne ! asi si nepochopil mojí narážku ( nemusíš si přidělávat starosti stačí když se představíš ... )
si vem že si to přečte někdo kdo ti " přeje " ...

0 #16 2011-04-13 14:16
Ano v trestu jsem. Máš s tím nějaký problém?

0 #15 2011-04-13 08:24
Rudo ty tady říkáš, že si trrenér , Násedlovic !!! ( nejsi náhodou v trestu ? )pokud se pletu tak se omlovám

0 #14 2011-04-13 07:45
Obviňujete mě tady z jednostrannosti , ale když si pročítám vaše názory, tak přemýšlím, které jsou více jednostranné. Ve všech komentářích, které tady píšete, jsme vám jenom ubližovali. Ze svého pohledu jsem spoustu soubojů na hřišti neviděl přesně a určitě jste je neviděli ani vy všichni co sem píšete. Jestliže došlo k nějakým nefér zákrokům ze strany našich hráčů, tak se za ně omlouvám, k fotbalu to rozhodně nepatří. Čtu tady o nějaké pěsti v břichu. Ani vaši hráči nejsou čistí, už v páté minutě dostal náš hráč úder loktem do nosu. Tak si nemáme asi co vyčítat. \

0 #13 2011-04-12 22:43
I kdybysme všechna zranění přešli a brali je jako součást hry, přesto si přiznejme, že tam z vaší strany byly zákroky za hranicí únosnosti... Co už může být větším důkazem zákeřnosti a záludnosti než kopnutí do brankáře, který stahuje dlouhý míč, úder pěstí do břicha mimo zorný úhel rozhodčího?
Nebo mi - pane Rudo - chcete namluvit, že se náš hráč sám udeřil pěstí do břicha, že se brankář sám kopl???

0 #12 2011-04-12 20:25
zdravím chtel bych dodat k vaší konverzaci že nemůžete nás nařknout že jsme hrály s umyslem někoho zranit!! Chtěly jsme jen vyhrát a udržet krok s lovčicemy a že se Talaš a buki zranily za to nemůžeme za 1:Talaš-si to uz zavinil v zápase pred nama podle jeho tvrzení a za 2:buki-v ten moment kdyz se mu to stalo tak jsem snim sel do souboje ja a jsem si jist že jsem mu nijak na nohu neslapl a ani nijak nepohmoždil jen sem vypichl mič mozno pri tom sem mu brnkl do spicky ale nic víc,kdybych mu slapl na nohu tak by me to rozhodilo ale bezel jsem dal a nic jsem pod nohou necitil!!!takže bych prosil než nekomu zacnete nadavat tak si zjistite podrobnosti.
predem dekuji a at se daří v dalsich kolech

0 #11 2011-04-12 14:36
Milý pane Macku, tenhle váš hloupý názor nehodlám komentovat a o soudnosti bych raději pomlčel. To že mají vaši hráči nohy v sádře mě mrzí, ale i to bohužel k fotbalu patří. A pokud vás to zajímá, tak i náš hráč má po nedělením utkání zlomenou ruku. Stalo se to v souboji s vašim hráčem a proto taky můžu říct, že jste hráli záludně.

0 #10 Svatopluk Macek 2011-04-11 21:46
Milý "trenére" Rudo, jelikož SOUDNOST tě zjevně obešla obloukem tak tě chci poprosit abys už nám tady nespamoval, svoje jednostranné názory klidně vyjádři na stránkách TJ Řeznictví Násedlovice, pokud nějaké váš oddíl má. My máme dva hráče s nohou v sádře, nesnaž se nám tady namlouvat že si to udělali sami, díky

0 #9 2011-04-11 20:44
OK tak v tom případě hráli záludně i vaši hráči protože zrovna tak jako vy jste si všímali našich hráčů tak já si všímal těch vašich. Proč bych nemohl napsat vlastní neohrabaností když někdo z vás napíše že má zlomenou nohu díky záludné hře. Ale dobře opravím se a napíšu díky špatné koordinaci pohybu.