Příprava muži Sobůlky - Kostelec 6:3

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Příprava muži Sobůlky - Kostelec 6:3

Příprava muži Sobůlky - Kostelec 6:3

V neděli 17.7. jsme sehráli 1 přátelské utkání na půdě Sobůlek. Nový trenér J. Dolan měl stíženou situaci, protože nás k zápasu odcestovalo pouze 11. Jmenovitě chyběli: J. Černý, M.Vymazal, S. Macek a pouze na lavičce usednuvší J.Cahlík, který byl šetřen po návratu z dovolené a do zápasu vůbec nezasáhl. Měl však možnost vyzkoušet si nové hráče, což je v přípravných zápasech vůbec to nejdůležitější.

V prvním poločase jsme byli týmu domácích vcelku vyrovnaným soupeřem. Inkasovali jsme však jako první a to po hrubé chybě v defenzívě. Dokázali jsme však brankami D. Horáka a O. Lochmana otočit skore na poločasový příznivý výsledek 1:2 pro nás. Přesto se nemůže říct, že by byl první poločas reklama na fotbal. Sobůlky hráli svou typickou hru plnou důrazu a nakopávaných balonů, kdežto SK se snažilo postupnou „kombinací“ dostat do „šestnáctky“ soupeře. Bylo to však velmi nepřesné a ztráty míčů nás stály hodně sil.

Ve druhém poločase bylo velmi znát, že domácí  lavička čítala plných 5 lidí a systematickým hokejovým střídáním umožnili oporám vystřídat a jejich pohyb byl bezesporu lepší.  Jinak si nelze vysvětlit kolaps, který nás postihl. V defenzívě se kupila chyba za chybou a nedůraz jak v obranné tak v záložní řadě způsobili že jsme v rozmezí 45-55min.  dostali 3 branky a zničehonic prohrávali 4:2.  Po této smrští už docházeli hráčům SK síly a nechali si „nasypat“ další 2 branky. Alespoň částečného snížení jsme se dočkali po pěkné akci a zakončení znovu D. Horáka.

Sestava: Koutný; Hochman R., Fukan, Jahoda, Borkovec; D.Horák, V.Lochman, J.Lochman, Kotásek; Duš. Horák, O. Lochman

Střelci: 2x D.Horák, 1x O. Lochman

Výsledek zápasu nám zlehka ukázal, kde nás tlačí bota.  Nemůžeme však tomuto zápasu přikládat velkou váhu. Další utkání nás čeká v sobotu na půdě Žeravic s týmem z Benešova, který je v našem kraji na soustředění.

 

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+3 #1 2011-07-22 20:31
Honza Cahlík byl šetřen poněvadž si v Chorvatsku spálil zadek
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 85 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)