Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Příprava muži Sobůlky - Kostelec 6:3

Příprava muži Sobůlky - Kostelec 6:3

V neděli 17.7. jsme sehráli 1 přátelské utkání na půdě Sobůlek. Nový trenér J. Dolan měl stíženou situaci, protože nás k zápasu odcestovalo pouze 11. Jmenovitě chyběli: J. Černý, M.Vymazal, S. Macek a pouze na lavičce usednuvší J.Cahlík, který byl šetřen po návratu z dovolené a do zápasu vůbec nezasáhl. Měl však možnost vyzkoušet si nové hráče, což je v přípravných zápasech vůbec to nejdůležitější.

V prvním poločase jsme byli týmu domácích vcelku vyrovnaným soupeřem. Inkasovali jsme však jako první a to po hrubé chybě v defenzívě. Dokázali jsme však brankami D. Horáka a O. Lochmana otočit skore na poločasový příznivý výsledek 1:2 pro nás. Přesto se nemůže říct, že by byl první poločas reklama na fotbal. Sobůlky hráli svou typickou hru plnou důrazu a nakopávaných balonů, kdežto SK se snažilo postupnou „kombinací“ dostat do „šestnáctky“ soupeře. Bylo to však velmi nepřesné a ztráty míčů nás stály hodně sil.

Ve druhém poločase bylo velmi znát, že domácí  lavička čítala plných 5 lidí a systematickým hokejovým střídáním umožnili oporám vystřídat a jejich pohyb byl bezesporu lepší.  Jinak si nelze vysvětlit kolaps, který nás postihl. V defenzívě se kupila chyba za chybou a nedůraz jak v obranné tak v záložní řadě způsobili že jsme v rozmezí 45-55min.  dostali 3 branky a zničehonic prohrávali 4:2.  Po této smrští už docházeli hráčům SK síly a nechali si „nasypat“ další 2 branky. Alespoň částečného snížení jsme se dočkali po pěkné akci a zakončení znovu D. Horáka.

Sestava: Koutný; Hochman R., Fukan, Jahoda, Borkovec; D.Horák, V.Lochman, J.Lochman, Kotásek; Duš. Horák, O. Lochman

Střelci: 2x D.Horák, 1x O. Lochman

Výsledek zápasu nám zlehka ukázal, kde nás tlačí bota.  Nemůžeme však tomuto zápasu přikládat velkou váhu. Další utkání nás čeká v sobotu na půdě Žeravic s týmem z Benešova, který je v našem kraji na soustředění.

 

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+3 #1 2011-07-22 20:31
Honza Cahlík byl šetřen poněvadž si v Chorvatsku spálil zadek
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 128 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)