Home Muži Pohár Lipov - Kostelec 2:1 (1:0)

Pohár Lipov - Kostelec 2:1 (1:0)

K pohárovému utkání jsme nastoupili v kombinované sestavě, bez Miri Vymazala a Dušana Horáka.

V útoku musel zaskočit Pavel Borkovec a i přes velkou snahu a bojovnost šlo poznat, že to není post, na který je zvyklý. První poločas se odehrál ve velmi svižném tempu, kdy domácí měli více ze hry a byli nebezpečnější.
My jsme hrozili hlavně ze standardních situací. Dobré příložitosti ke skórování měli z tresných kopů okolo velkého vápna nejdříve Honza Lochman a později Svaťa Macek. Oba dva však jen těsně minuly bránu. Z naší další standardní situace paradoxě hrozil soupeř, když po našem rohovém jsme nepřerušili hru ve středu hřiště a hráči Lipova šli do brejku zakončeného gólem.

Ve druhé půli jsme naopak měli více ze hry my, vzláště agilní Mira Kotásek měl několik dobrých příležitostí ke skórování. Nejdříve, po pěkné přihrávce ze středu hřiště od Jirky Černého, šel sám na brankáře hostí, avšak přízemní střelou těsně minul. V další příležitosti, po rychle rozehrané standardce Svati Macka, se již nemýlil a přehodil golmána. Bylo vyrovnáno na 1:1. Naše napadání dělalo v této fázi zápasu soupeři problémy a naskytlo se nám několik možnosti jít do brejků. Naše akce však díky nepřestnostem často končili v samém zárodku. Po jednom takovém náznaku akce, kdy jsme mohli využít přečíslení, jsme naopak obdrželi druhý gól. Radek Hochman při pokusu poslat do šance Ondřeje Lochmana nepřesně přihrál a z následného odkopu obránce soupeře se míč dostal až k jejich útočníkovi, který si poradil s našimi obránci a podstřelil Honzu Cahlíka. Nutno dodat, že obrana tuto akci hodně podcenila. Do konce zápasu jsme si již vážnější příležitost nevytvořili a tak se tento rok s pohárem loučíme již v prvním kole.

SK Kostelec: Cahlík - Fukan, Macek, Mukenšnábl, Hochman - Kotásek, Černý, Lochman J., Horák Dav. (Lochman V.) - Lochman O., Borkovec

Branka: Kotásek

Komentáře a dotazy k produktu

-1 #6 2011-08-05 10:45
Obrana nic nepodcenila...to nový stoper Rafa

+2 #5 gulbis 2011-08-03 14:24
Jirko to stejně každej hned poznal, když tam napíšeš takovouhle větu: "po pěkné přihrávce ze středu hřiště od Jirky Černého"

0 #4 2011-08-03 12:09
Já si hned myslel, že dostanu flastr, proto říkám Sváťovi, aby neuváděl kdo to psal

+1 #3 Pavel Borkovec 2011-08-03 11:57
Černochu, to máš za 100,- Měls napsat, že sem byl nejlepší na place a že nikdo nechápe, jaktože v útoku nehraju už dávno

0 #2 Svatopluk Macek 2011-08-03 10:04
Od nové sezony vždy někdo z hráčů, tento konkrétně je z dílny pana Černého

0 #1 2011-08-02 21:46
kdo píše reportáže ze zápasů?