Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Muži Násedlovice - Kostelec 1:0 (0:0)

Muži Násedlovice - Kostelec 1:0 (0:0)

Na půdu nepříjemného soupeře jsme přijeli oslabení o klíčového muže zálohy Miry Vymazala a kvůli tomu jsme museli opět přeskupit řady, to stejně jako v Lipově vedlo k oslabení naší útočné síly. Přesto jsme první poločas zvládli s přehledem, soupeře jsme do vážnější šance nepustili a sami mohli jít do vedení, Pája Borkovec na pěkný míč Davida Horáka nedosáhl a další akce z naší strany postrádali lepší finální řešení.

Po změně stran šel tradičně fotbal stranou, domácí věděli že fotbalově to na nás nepůjde a rozpoutali svůj oblíbený kolotoč faulů a výhružek, jelikož jim sudí většinu zákroků benevolentně pouštěl tak s postupem času si samozřejmě dovolovali víc a víc. Za celý zápas jsme soupeře pustili do jedné gólové šance, tu ale bravurně lapil Honza Cahlík. Z naší strany toho dopředu po změně stran také moc k vidění nebylo, za zmínku stojí jen střela Davida Horáka z velkého úhlu která se otřela o domácí břevno, nějaké další akce jsme pak opět nedotáhli. Ke konci jsme nedokázali udržet míč na našich kopačkách a po hrubé chybě jsme tečovanou střelou prohráli golem z 87.minuty.

Po odchodu třech hráčů v létě je teď každá absence hodně cítit, pokud navíc naše discíplína která musí být v takovém zápase 100% selže tak odjedem dokopaní a navrch bez bodu jako v tomto případě. Zápas je za náma, nezbývá než se poučit z vlastních chyb, zvednout hlavy a jít dál.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Mukenšnábl, Hochman – Kotásek, Černý, Lochman O., Horák David – Borkovec, Horák Dušan (Lochman J.)

 

Kdo je Online

Máme hostů: 81 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)