Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Muži Násedlovice - Kostelec 1:0 (0:0)

Muži Násedlovice - Kostelec 1:0 (0:0)

Na půdu nepříjemného soupeře jsme přijeli oslabení o klíčového muže zálohy Miry Vymazala a kvůli tomu jsme museli opět přeskupit řady, to stejně jako v Lipově vedlo k oslabení naší útočné síly. Přesto jsme první poločas zvládli s přehledem, soupeře jsme do vážnější šance nepustili a sami mohli jít do vedení, Pája Borkovec na pěkný míč Davida Horáka nedosáhl a další akce z naší strany postrádali lepší finální řešení.

Po změně stran šel tradičně fotbal stranou, domácí věděli že fotbalově to na nás nepůjde a rozpoutali svůj oblíbený kolotoč faulů a výhružek, jelikož jim sudí většinu zákroků benevolentně pouštěl tak s postupem času si samozřejmě dovolovali víc a víc. Za celý zápas jsme soupeře pustili do jedné gólové šance, tu ale bravurně lapil Honza Cahlík. Z naší strany toho dopředu po změně stran také moc k vidění nebylo, za zmínku stojí jen střela Davida Horáka z velkého úhlu která se otřela o domácí břevno, nějaké další akce jsme pak opět nedotáhli. Ke konci jsme nedokázali udržet míč na našich kopačkách a po hrubé chybě jsme tečovanou střelou prohráli golem z 87.minuty.

Po odchodu třech hráčů v létě je teď každá absence hodně cítit, pokud navíc naše discíplína která musí být v takovém zápase 100% selže tak odjedem dokopaní a navrch bez bodu jako v tomto případě. Zápas je za náma, nezbývá než se poučit z vlastních chyb, zvednout hlavy a jít dál.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Mukenšnábl, Hochman – Kotásek, Černý, Lochman O., Horák David – Borkovec, Horák Dušan (Lochman J.)

 

Kdo je Online

Máme hostů: 82 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)