Muži Kostelec - Dolní Bojanovice 4:1 (1:1)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Muži Kostelec - Dolní Bojanovice 4:1 (1:1)

Muži Kostelec - Dolní Bojanovice 4:1 (1:1)

děkovačka

V neděli jsme byli na kosteleckém hřišti svědky jednoho ze šlágrů kola, kdy domácí Kostelec přivítal ambiciózní tým Dolních Bojanovic. Pohled do zahajovacích sestav ukázal další změny v naší sestavě, kdy jsme se museli obejít bez marodů Honzy Lochmana a Jirky Černého, naopak však trenér J. Dolan již mohl počítat s novomanželem Svaťou Mackem, který opět dirigoval obranu z místa stopera. Ve středu zálohy musel, nastoupit na pro něj neobvyklém místě, Milan Fukan, ale s novou rolí si poradil velmi dobře.

Přes všechny potíže se náš tým do zápasu pustil s chutí, ale již ve 3. minutě přišla ledová sprcha v podobě první střely utkání, kterou však hostující záložník namířil velmi přesně a hosté se tak ujali vedení 1:0. Tato situace však naše hráče nepoložila, naopak je vyburcovala k velmi dobrému výkonu, který brzy přinesl své ovoce v podobě proměněného rohového kopu, kdy signál s rozehrávajícím Mirou Kotáskem přesně zakončil Mira Vymazal. Ve zbytku poločasu následoval festival zahozených či nedotažených šancí a pološancí našeho mužstva, kdy za zmínku stojí krásná střela Miry Kotáska po akci na jeden dotak s našimi středními záložníky či šance Ondry Lochmana. Soupeř se však snažil myslet i na ofenzivu a několikrát zahrozil střelbou z hranice šestnáctky. Střely buď postrádaly přesnost nebo končily v náručí Honzy Cahlíka.

Do druhé půle náš tým vstoupil úžasně - již ve 2. minutě hlavou přesně zakončil Milan Fukan, jehož našel centr skvěle hrajícího Miry Kotáska. Za stavu 2:1 soupeř několikrát zahrozil a dvakrát skvěle zasahoval stoper Svaťa Macek. To už byl na hřišti Vašek Lochman, který byl velmi vidět, nejdříve mu hlavičku zlikvidoval hostující gólman a poté trefil břevno. Definitivní uklidnění do našich řad přinesla akce Miry Vymazala, který vysunul Ondru Lochmana, jenž dokázal po kličce brankáři zakončit z těžkého úhlu a zvýšit na 3:1. V závěru náš tým ještě zvýšil na 4:1, kdy přihrávku Dušana Horáka přetavili v gól bratři Lochmanovi, kdy po přihrávce Ondry zakončoval Vašek a dočkal se tak svého prvního gólu v dresu „A“ mužstva, což bylo už na hřišti pokladníkem oceněno J

Myslím si, že domácí fanoušci mohli odcházet spokojeni, neboť byli svědky příjemného fotbalového odpoledne.

SK Kostelec: Cahlík – Mukenšnábl (Rotrekl), Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek, Vymazal, Fukan, Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan

Branky: Vymazal, Fukan, Lochman O., Lochman V.

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+1 #3 Luck 2011-08-29 20:29
Bylo moc fajn dívat se na tak skvělý fotbal. Hráli jste fakt dobře kluci. Jen tak dále
Citovat
 
 
+1 #2 gulbis 2011-08-29 16:21
paráda
Citovat
 
 
+1 #1 2011-08-29 12:49
Kluci super výkon a pohledný dynamický fotbal, jen se naučit proměňovat ty šance. Díky za příjemné nedělní odpoledne. A taký díky Rudovi za perfektně ugrilované cigára a panu Martínkovi za první letošní burčák.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 62 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)