Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Muži Kostelec - Dolní Bojanovice 4:1 (1:1)

Muži Kostelec - Dolní Bojanovice 4:1 (1:1)

děkovačka

V neděli jsme byli na kosteleckém hřišti svědky jednoho ze šlágrů kola, kdy domácí Kostelec přivítal ambiciózní tým Dolních Bojanovic. Pohled do zahajovacích sestav ukázal další změny v naší sestavě, kdy jsme se museli obejít bez marodů Honzy Lochmana a Jirky Černého, naopak však trenér J. Dolan již mohl počítat s novomanželem Svaťou Mackem, který opět dirigoval obranu z místa stopera. Ve středu zálohy musel, nastoupit na pro něj neobvyklém místě, Milan Fukan, ale s novou rolí si poradil velmi dobře.

Přes všechny potíže se náš tým do zápasu pustil s chutí, ale již ve 3. minutě přišla ledová sprcha v podobě první střely utkání, kterou však hostující záložník namířil velmi přesně a hosté se tak ujali vedení 1:0. Tato situace však naše hráče nepoložila, naopak je vyburcovala k velmi dobrému výkonu, který brzy přinesl své ovoce v podobě proměněného rohového kopu, kdy signál s rozehrávajícím Mirou Kotáskem přesně zakončil Mira Vymazal. Ve zbytku poločasu následoval festival zahozených či nedotažených šancí a pološancí našeho mužstva, kdy za zmínku stojí krásná střela Miry Kotáska po akci na jeden dotak s našimi středními záložníky či šance Ondry Lochmana. Soupeř se však snažil myslet i na ofenzivu a několikrát zahrozil střelbou z hranice šestnáctky. Střely buď postrádaly přesnost nebo končily v náručí Honzy Cahlíka.

Do druhé půle náš tým vstoupil úžasně - již ve 2. minutě hlavou přesně zakončil Milan Fukan, jehož našel centr skvěle hrajícího Miry Kotáska. Za stavu 2:1 soupeř několikrát zahrozil a dvakrát skvěle zasahoval stoper Svaťa Macek. To už byl na hřišti Vašek Lochman, který byl velmi vidět, nejdříve mu hlavičku zlikvidoval hostující gólman a poté trefil břevno. Definitivní uklidnění do našich řad přinesla akce Miry Vymazala, který vysunul Ondru Lochmana, jenž dokázal po kličce brankáři zakončit z těžkého úhlu a zvýšit na 3:1. V závěru náš tým ještě zvýšil na 4:1, kdy přihrávku Dušana Horáka přetavili v gól bratři Lochmanovi, kdy po přihrávce Ondry zakončoval Vašek a dočkal se tak svého prvního gólu v dresu „A“ mužstva, což bylo už na hřišti pokladníkem oceněno J

Myslím si, že domácí fanoušci mohli odcházet spokojeni, neboť byli svědky příjemného fotbalového odpoledne.

SK Kostelec: Cahlík – Mukenšnábl (Rotrekl), Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek, Vymazal, Fukan, Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan

Branky: Vymazal, Fukan, Lochman O., Lochman V.

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+1 #3 Luck 2011-08-29 20:29
Bylo moc fajn dívat se na tak skvělý fotbal. Hráli jste fakt dobře kluci. Jen tak dále
Citovat
 
 
+1 #2 gulbis 2011-08-29 16:21
paráda
Citovat
 
 
+1 #1 2011-08-29 12:49
Kluci super výkon a pohledný dynamický fotbal, jen se naučit proměňovat ty šance. Díky za příjemné nedělní odpoledne. A taký díky Rudovi za perfektně ugrilované cigára a panu Martínkovi za první letošní burčák.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 148 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)