Home Muži Muži Kostelec - Dolní Bojanovice 4:1 (1:1)

Muži Kostelec - Dolní Bojanovice 4:1 (1:1)

děkovačka

V neděli jsme byli na kosteleckém hřišti svědky jednoho ze šlágrů kola, kdy domácí Kostelec přivítal ambiciózní tým Dolních Bojanovic. Pohled do zahajovacích sestav ukázal další změny v naší sestavě, kdy jsme se museli obejít bez marodů Honzy Lochmana a Jirky Černého, naopak však trenér J. Dolan již mohl počítat s novomanželem Svaťou Mackem, který opět dirigoval obranu z místa stopera. Ve středu zálohy musel, nastoupit na pro něj neobvyklém místě, Milan Fukan, ale s novou rolí si poradil velmi dobře.

Přes všechny potíže se náš tým do zápasu pustil s chutí, ale již ve 3. minutě přišla ledová sprcha v podobě první střely utkání, kterou však hostující záložník namířil velmi přesně a hosté se tak ujali vedení 1:0. Tato situace však naše hráče nepoložila, naopak je vyburcovala k velmi dobrému výkonu, který brzy přinesl své ovoce v podobě proměněného rohového kopu, kdy signál s rozehrávajícím Mirou Kotáskem přesně zakončil Mira Vymazal. Ve zbytku poločasu následoval festival zahozených či nedotažených šancí a pološancí našeho mužstva, kdy za zmínku stojí krásná střela Miry Kotáska po akci na jeden dotak s našimi středními záložníky či šance Ondry Lochmana. Soupeř se však snažil myslet i na ofenzivu a několikrát zahrozil střelbou z hranice šestnáctky. Střely buď postrádaly přesnost nebo končily v náručí Honzy Cahlíka.

Do druhé půle náš tým vstoupil úžasně - již ve 2. minutě hlavou přesně zakončil Milan Fukan, jehož našel centr skvěle hrajícího Miry Kotáska. Za stavu 2:1 soupeř několikrát zahrozil a dvakrát skvěle zasahoval stoper Svaťa Macek. To už byl na hřišti Vašek Lochman, který byl velmi vidět, nejdříve mu hlavičku zlikvidoval hostující gólman a poté trefil břevno. Definitivní uklidnění do našich řad přinesla akce Miry Vymazala, který vysunul Ondru Lochmana, jenž dokázal po kličce brankáři zakončit z těžkého úhlu a zvýšit na 3:1. V závěru náš tým ještě zvýšil na 4:1, kdy přihrávku Dušana Horáka přetavili v gól bratři Lochmanovi, kdy po přihrávce Ondry zakončoval Vašek a dočkal se tak svého prvního gólu v dresu „A“ mužstva, což bylo už na hřišti pokladníkem oceněno J

Myslím si, že domácí fanoušci mohli odcházet spokojeni, neboť byli svědky příjemného fotbalového odpoledne.

SK Kostelec: Cahlík – Mukenšnábl (Rotrekl), Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek, Vymazal, Fukan, Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan

Branky: Vymazal, Fukan, Lochman O., Lochman V.

Komentáře a dotazy k produktu

+1 #3 Luck 2011-08-29 20:29
Bylo moc fajn dívat se na tak skvělý fotbal. Hráli jste fakt dobře kluci. Jen tak dále

+1 #2 gulbis 2011-08-29 16:21
paráda

+1 #1 2011-08-29 12:49
Kluci super výkon a pohledný dynamický fotbal, jen se naučit proměňovat ty šance. Díky za příjemné nedělní odpoledne. A taký díky Rudovi za perfektně ugrilované cigára a panu Martínkovi za první letošní burčák.