Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Muži Dubňany B - Kostelec 2:1 (0:0)

Muži Dubňany B - Kostelec 2:1 (0:0)

Po výborném výkonu z minulého týdne zavítalo naše mužstvo na hřiště do Dubňan, kde se utkalo s místním „B“ týmem. Naši kluci měli konečně ukázat, že překonali nemoc z minulé sezony, kdy po výborném výkonu obvykle následoval herní i výsledkový propad.

Utkání začalo mírnou územní převahou domácího mužstva, ze které se však žádné šance neurodily. Naopak s postupujícím časem jsme se více a více osmělovali směrem dopředu, ale buď nás brzdila vlastní zbrklost, nepřesnost nebo zákroky domácích. Nabídnutými standardními situacemi jsme však pohrdli a poločas tak skončil bez branek. Jediným výsledkem prvního poločasu bylo několik žlutých karet na kontě domácího mužstva.

Nástup do druhého poločasu nás bohužel zastihl ještě v kabinách a soupeř toho dokonale využil, do 55. minuty nám odskočil na rozdíl dvou branek. Oba dva góly v naší síti padly po střelách z poza hranice velkého vápna, kde se v obou případech nacházel jeden neobsazený hráč soupeře, který tak měl téměř ideální pozici ke skórování. Naše mužstvo naštěstí nesložilo zbraně a snažilo se nahradit to, co v úvodu druhé půle zkazilo a brzy se povedlo snížit. Střelu Radka Hochmana ze střední vzdálenosti zblízka dorazil Mira Vymazal. Běžela přibližně 60. minuta a ztráceli jsme jen jeden gól, soupeře jsme v této fázi hry přehrávali a do 80. minuty si vytvořili několik nadějných pozic, ale žádná z nich se neujala. S přibývajícím časem se na naše kopačky začala lepit nervozita a nepřesnost a závěr utkání tak již žádné šance nepřinesl. Utkání se dohrávalo v 10 mužích na obou stranách, kdy po vzájemné potyčce byli vyloučeni Ondra Lochman spolu s hráčem domácích. Domácí si závěr utkání pohlídali a zvítězili tak 2:1.

Nezbývá než doufat, že náš tým příští týden, kdy doma přivítá Žádovice, opět dokáže naskočit na vítěznou vlnu. Ale bez disciplíny a uvědomění si toho, že utkání se hraje celých 90 minut, to nepůjde.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek (Lecián), Vymazal, Černý, Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan

Branka: Vymazal