Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Muži Dubňany B - Kostelec 2:1 (0:0)

Muži Dubňany B - Kostelec 2:1 (0:0)

Po výborném výkonu z minulého týdne zavítalo naše mužstvo na hřiště do Dubňan, kde se utkalo s místním „B“ týmem. Naši kluci měli konečně ukázat, že překonali nemoc z minulé sezony, kdy po výborném výkonu obvykle následoval herní i výsledkový propad.

Utkání začalo mírnou územní převahou domácího mužstva, ze které se však žádné šance neurodily. Naopak s postupujícím časem jsme se více a více osmělovali směrem dopředu, ale buď nás brzdila vlastní zbrklost, nepřesnost nebo zákroky domácích. Nabídnutými standardními situacemi jsme však pohrdli a poločas tak skončil bez branek. Jediným výsledkem prvního poločasu bylo několik žlutých karet na kontě domácího mužstva.

Nástup do druhého poločasu nás bohužel zastihl ještě v kabinách a soupeř toho dokonale využil, do 55. minuty nám odskočil na rozdíl dvou branek. Oba dva góly v naší síti padly po střelách z poza hranice velkého vápna, kde se v obou případech nacházel jeden neobsazený hráč soupeře, který tak měl téměř ideální pozici ke skórování. Naše mužstvo naštěstí nesložilo zbraně a snažilo se nahradit to, co v úvodu druhé půle zkazilo a brzy se povedlo snížit. Střelu Radka Hochmana ze střední vzdálenosti zblízka dorazil Mira Vymazal. Běžela přibližně 60. minuta a ztráceli jsme jen jeden gól, soupeře jsme v této fázi hry přehrávali a do 80. minuty si vytvořili několik nadějných pozic, ale žádná z nich se neujala. S přibývajícím časem se na naše kopačky začala lepit nervozita a nepřesnost a závěr utkání tak již žádné šance nepřinesl. Utkání se dohrávalo v 10 mužích na obou stranách, kdy po vzájemné potyčce byli vyloučeni Ondra Lochman spolu s hráčem domácích. Domácí si závěr utkání pohlídali a zvítězili tak 2:1.

Nezbývá než doufat, že náš tým příští týden, kdy doma přivítá Žádovice, opět dokáže naskočit na vítěznou vlnu. Ale bez disciplíny a uvědomění si toho, že utkání se hraje celých 90 minut, to nepůjde.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek (Lecián), Vymazal, Černý, Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan

Branka: Vymazal

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 151 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)