Muži Dubňany B - Kostelec 2:1 (0:0)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Muži Dubňany B - Kostelec 2:1 (0:0)

Muži Dubňany B - Kostelec 2:1 (0:0)

Po výborném výkonu z minulého týdne zavítalo naše mužstvo na hřiště do Dubňan, kde se utkalo s místním „B“ týmem. Naši kluci měli konečně ukázat, že překonali nemoc z minulé sezony, kdy po výborném výkonu obvykle následoval herní i výsledkový propad.

Utkání začalo mírnou územní převahou domácího mužstva, ze které se však žádné šance neurodily. Naopak s postupujícím časem jsme se více a více osmělovali směrem dopředu, ale buď nás brzdila vlastní zbrklost, nepřesnost nebo zákroky domácích. Nabídnutými standardními situacemi jsme však pohrdli a poločas tak skončil bez branek. Jediným výsledkem prvního poločasu bylo několik žlutých karet na kontě domácího mužstva.

Nástup do druhého poločasu nás bohužel zastihl ještě v kabinách a soupeř toho dokonale využil, do 55. minuty nám odskočil na rozdíl dvou branek. Oba dva góly v naší síti padly po střelách z poza hranice velkého vápna, kde se v obou případech nacházel jeden neobsazený hráč soupeře, který tak měl téměř ideální pozici ke skórování. Naše mužstvo naštěstí nesložilo zbraně a snažilo se nahradit to, co v úvodu druhé půle zkazilo a brzy se povedlo snížit. Střelu Radka Hochmana ze střední vzdálenosti zblízka dorazil Mira Vymazal. Běžela přibližně 60. minuta a ztráceli jsme jen jeden gól, soupeře jsme v této fázi hry přehrávali a do 80. minuty si vytvořili několik nadějných pozic, ale žádná z nich se neujala. S přibývajícím časem se na naše kopačky začala lepit nervozita a nepřesnost a závěr utkání tak již žádné šance nepřinesl. Utkání se dohrávalo v 10 mužích na obou stranách, kdy po vzájemné potyčce byli vyloučeni Ondra Lochman spolu s hráčem domácích. Domácí si závěr utkání pohlídali a zvítězili tak 2:1.

Nezbývá než doufat, že náš tým příští týden, kdy doma přivítá Žádovice, opět dokáže naskočit na vítěznou vlnu. Ale bez disciplíny a uvědomění si toho, že utkání se hraje celých 90 minut, to nepůjde.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek (Lecián), Vymazal, Černý, Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan

Branka: Vymazal

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 74 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)