Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Muži Nenkovice - Kostelec 0:4 (0:2)

Muži Nenkovice - Kostelec 0:4 (0:2)

K zápasu do Nenkovic jsme cestovali s odhodláním bodovat konečně venku a dotáhnout se tak na špici tabulky. Domácí svatostánek na Větrné hůrce opět nezklamal, silný vítr oběma celkům komplikoval hru a vyfoukané hřiště bylo tvrdé jak beton.

V prvním poločase jsme soupeře kromě nějakých standartek k ničemu nepustili, Nenkovice hrající po větru hodně nakopávali a jejich míče většinou vítr zanesl až do náručí Honzy Cahlíka nebo do autu. Snažili jsme se hrát co nejvíce po zemi a odměnou nám byl vedoucí gol po krásné akci když se prosadil David Horák. Pak však došlo k nepříjemnému okamžiku když se po nezaviněném střetu těžce zranil Gejza Junášek a s ošklivě zlomenou nohou ho sanitka odvezla přímo na operační sál. Po dlouhém přerušení se pak poločas dohrával, oba celky byli touto událostí otřeseny a i díky nepozornosti domácích mohl Dušan Horák pohodlně dorazit vlastní střelu a zařídit nám poločasové vedení 2-0.

Po změně stran jsme nastoupili s cílem nepustit domácí zpátky do hry a co nejdříve je dorazit třetí brankou což se nám i povedlo když v síti skončil na krátko rozehraný roh z kopačky Miry Vymazala. Další brejky jsme nedokázali dotáhnout a pak si vybrali slabší chvilku když se domácí dostávali příliš lehce k naší bráně, branku se jim ale vstřelit nepovedlo. Poté už jsme ale opět dostali hru pod kontrolu a přidali čtvrtou branku, další šance volající po golu jsme pak ještě neproměnili když postupně neuspěli Zdeňa Křižka, Mira Kotásek ani střídající Zdeňa Mukenšnábl.

Domácím zápas příliš nevyšel, my naopak zahráli daleko líp než naposled v Dubňanech a odměnou nám jsou první tři body z venkovního zápasu. Velkou kaňkou je zmiňované těžké zranění Gejzy kterému výhru věnujeme a přejeme mu brzké uzdravení!

SK Kostelec: Cahlík - Lecián, Macek, Hochman - Kotásek, Borkovec, Fukan, Vymazal, David Horák - Junášek (Křižka/Mukenšnábl), Dušan Horák (Černý)

Branky: Dušan Horák 2x, David Horák, Vymazal

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #3 Dušan 2011-09-22 21:52
http://www.youtube.com/watch?v=-lZi6z0MUiA&feature=channel_video_title

TV přenos z Nenkovic.
Fuke ta první šance to ses pekne cabl :))
Citovat
 
 
+1 #2 Jan Cahlík 2011-09-22 12:02
To my všichni Tobě taky Janku!!
Citovat
 
 
0 #1 gulbis 2011-09-21 10:56
Kluci skvělý výkon a Břetovi přeji samozřejmě brzké uzdravení a co nejrychlejší návrat na zelené trávníky
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 83 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)