Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Muži Nenkovice - Kostelec 0:4 (0:2)

Muži Nenkovice - Kostelec 0:4 (0:2)

K zápasu do Nenkovic jsme cestovali s odhodláním bodovat konečně venku a dotáhnout se tak na špici tabulky. Domácí svatostánek na Větrné hůrce opět nezklamal, silný vítr oběma celkům komplikoval hru a vyfoukané hřiště bylo tvrdé jak beton.

V prvním poločase jsme soupeře kromě nějakých standartek k ničemu nepustili, Nenkovice hrající po větru hodně nakopávali a jejich míče většinou vítr zanesl až do náručí Honzy Cahlíka nebo do autu. Snažili jsme se hrát co nejvíce po zemi a odměnou nám byl vedoucí gol po krásné akci když se prosadil David Horák. Pak však došlo k nepříjemnému okamžiku když se po nezaviněném střetu těžce zranil Gejza Junášek a s ošklivě zlomenou nohou ho sanitka odvezla přímo na operační sál. Po dlouhém přerušení se pak poločas dohrával, oba celky byli touto událostí otřeseny a i díky nepozornosti domácích mohl Dušan Horák pohodlně dorazit vlastní střelu a zařídit nám poločasové vedení 2-0.

Po změně stran jsme nastoupili s cílem nepustit domácí zpátky do hry a co nejdříve je dorazit třetí brankou což se nám i povedlo když v síti skončil na krátko rozehraný roh z kopačky Miry Vymazala. Další brejky jsme nedokázali dotáhnout a pak si vybrali slabší chvilku když se domácí dostávali příliš lehce k naší bráně, branku se jim ale vstřelit nepovedlo. Poté už jsme ale opět dostali hru pod kontrolu a přidali čtvrtou branku, další šance volající po golu jsme pak ještě neproměnili když postupně neuspěli Zdeňa Křižka, Mira Kotásek ani střídající Zdeňa Mukenšnábl.

Domácím zápas příliš nevyšel, my naopak zahráli daleko líp než naposled v Dubňanech a odměnou nám jsou první tři body z venkovního zápasu. Velkou kaňkou je zmiňované těžké zranění Gejzy kterému výhru věnujeme a přejeme mu brzké uzdravení!

SK Kostelec: Cahlík - Lecián, Macek, Hochman - Kotásek, Borkovec, Fukan, Vymazal, David Horák - Junášek (Křižka/Mukenšnábl), Dušan Horák (Černý)

Branky: Dušan Horák 2x, David Horák, Vymazal

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #3 Dušan 2011-09-22 21:52
http://www.youtube.com/watch?v=-lZi6z0MUiA&feature=channel_video_title

TV přenos z Nenkovic.
Fuke ta první šance to ses pekne cabl :))
Citovat
 
 
+1 #2 Jan Cahlík 2011-09-22 12:02
To my všichni Tobě taky Janku!!
Citovat
 
 
0 #1 gulbis 2011-09-21 10:56
Kluci skvělý výkon a Břetovi přeji samozřejmě brzké uzdravení a co nejrychlejší návrat na zelené trávníky
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 56 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)