Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Muži Bukovany - Kostelec 1:3 (1:3)

Muži Bukovany - Kostelec 1:3 (1:3)

Na půdu Bukovan jsme přijeli v pozici favorita. Situaci jsme měli o to víc usnadněnou že domácím chyběli klíčový hráči v podobě Jelínka,Čady a Sedláře. Za domácí museli nastoupit i dorostenci a na síle našeho soupeře to bylo poznat. Přesto první desetiminutovka z naší ani domácí strany nebyla dobrá, ve hře byla spousta nepřesností a zkažených přihrávek. Pomalým tempem jsme však přebírali otěže zápasu a diktovali tempo hry. Do první vážnější situace se dostal zkraje 15min. Fukan kdy brankář neudržel nebezpečnou střelu a dovolil našemu „snajprovi“ dorážet. Poté měl nadějnou situaci aktivně hrající Vymazal. Spoustu dobrých průniků po lajně předváděl agilní Kotásek, chyběla tomu však lepší finální přihrávka. Vůbec řešení brankových příležitostí je velkým problémem celého týmu SK. První golová situace přišla cca ve 20min. kdy Fukan krásnou kolmicí našel za obranou nabíhajícího Horáka, který krásně obešel brankáře a do odkryté branky už nebylo problém zakončit. Vedoucí gol přinesl na naše kopačky klid. Začali jsme Bukovany přehrávat, z čehož pramenily pološance a drobné příležitosti. Do dvoubrankového vedení jsme se dostali zásluhou Fukana, který si naběhl na centr Vymazala a hlavičkoval na zadní tyč. Krásný fotbalový moment. Na 3-0 zvýšil o chvíli později nestárnoucí Křižka když rozvlnil sít poté co brankář vyrazil míč před sebe. Tou dobou už nikdo nepochyboval o 3 bodech pro SK spíše se řešila otázka kolik branek ještě přidáme. Jenomže lajdácky rozehraný rohový kop daroval domácím brejkovou situaci se kterou si naši obránci nedokázali poradit a po krásné individuální akci snížil Svoboda. Navíc mohlo být ještě hůř to když chvilku před přestávkou hlavičkoval Osuch těsně nad břevno. Do kabin jsme tedy šli za příznivého stavu 1:3 .

Do druhé půle nahradil na hrotu hrajícího Křižku Lochman. Trenér Dolan ještě nebyl ani na lavičce a Družba Bukovany mohla snížit na rozdíl branky.Navíc se dožadovali ještě pokutového kopu. Velká nekoncentrovanost a špatný vstup do druhé půle. To bylo však ze strany Bukovan vše. Opět jsme přebrali otěže hry a kontrolovali jsme míč. Vytvářeli jsme si spoustu zajímavých situací, zejména po pravé straně a středem hřiště. Avšak finální řešení jednotlivých hráčů byla mnohdy špatná. Vstřelit branku se postupně nepodařilo Fukanovi, který nastřelil břevno. Borkovcovi který v největší šanci zápasu nechal vyniknout Koutnýho. Posléze se do dobré příležitosti dostal Vymazal ale v tváří tvář brankáři neuspěl. O chvíli později ještě krásně placírkou obstřeloval brankáře, střela však pouze „olízla“ břevno. Tohle je jen výčet asi největších šancí zápasu, drobných pološancí a příležitostí tam bylo spousty. . Neproměnování těchto brankových situací to je opravdu na pováženou. A není to jen otázka tohoto zápasu, viz. zápas s Lužicemi nebo Prušánkami. Proti silnějšímu soupeři by se nám to nemuselo vyplatit. Povinnost jsme tedy splnili a máme plný počet bodů. Přesto nemůžeme být úplně spokojeni zápas který měl dopadnout 1-6 jsme vyhráli pouze „1-3“.

Za týden v posledním letošním domácím utkání přivítáme tým Strážovic. Těšíme se na hojnou účast našich fanoušků…

SK Kostelec: Cahlík - Lecián, Macek, Hochman – Kotásek (Mukenšnábl), Černý, Borkovec, Vymazal, Horák David (Rotrekl) - Fukan, Křižka Zdeněk (Lochman Ondra)

Branky: Horák David, Fukan Milan, Křižka Zdeněk

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 2015-08-19 13:32
Hello, after reading this awesome paragraph i am as well delighted
to share my know-how here with friends.

Review my homepage; sex shop en madrid sol - Velma: http://eakeple.bravesites.com/entries/general/reasons-why-you-should-switch-to-dilf,
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 71 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)