Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Muži Bukovany - Kostelec 1:3 (1:3)

Muži Bukovany - Kostelec 1:3 (1:3)

Na půdu Bukovan jsme přijeli v pozici favorita. Situaci jsme měli o to víc usnadněnou že domácím chyběli klíčový hráči v podobě Jelínka,Čady a Sedláře. Za domácí museli nastoupit i dorostenci a na síle našeho soupeře to bylo poznat. Přesto první desetiminutovka z naší ani domácí strany nebyla dobrá, ve hře byla spousta nepřesností a zkažených přihrávek. Pomalým tempem jsme však přebírali otěže zápasu a diktovali tempo hry. Do první vážnější situace se dostal zkraje 15min. Fukan kdy brankář neudržel nebezpečnou střelu a dovolil našemu „snajprovi“ dorážet. Poté měl nadějnou situaci aktivně hrající Vymazal. Spoustu dobrých průniků po lajně předváděl agilní Kotásek, chyběla tomu však lepší finální přihrávka. Vůbec řešení brankových příležitostí je velkým problémem celého týmu SK. První golová situace přišla cca ve 20min. kdy Fukan krásnou kolmicí našel za obranou nabíhajícího Horáka, který krásně obešel brankáře a do odkryté branky už nebylo problém zakončit. Vedoucí gol přinesl na naše kopačky klid. Začali jsme Bukovany přehrávat, z čehož pramenily pološance a drobné příležitosti. Do dvoubrankového vedení jsme se dostali zásluhou Fukana, který si naběhl na centr Vymazala a hlavičkoval na zadní tyč. Krásný fotbalový moment. Na 3-0 zvýšil o chvíli později nestárnoucí Křižka když rozvlnil sít poté co brankář vyrazil míč před sebe. Tou dobou už nikdo nepochyboval o 3 bodech pro SK spíše se řešila otázka kolik branek ještě přidáme. Jenomže lajdácky rozehraný rohový kop daroval domácím brejkovou situaci se kterou si naši obránci nedokázali poradit a po krásné individuální akci snížil Svoboda. Navíc mohlo být ještě hůř to když chvilku před přestávkou hlavičkoval Osuch těsně nad břevno. Do kabin jsme tedy šli za příznivého stavu 1:3 .

Do druhé půle nahradil na hrotu hrajícího Křižku Lochman. Trenér Dolan ještě nebyl ani na lavičce a Družba Bukovany mohla snížit na rozdíl branky.Navíc se dožadovali ještě pokutového kopu. Velká nekoncentrovanost a špatný vstup do druhé půle. To bylo však ze strany Bukovan vše. Opět jsme přebrali otěže hry a kontrolovali jsme míč. Vytvářeli jsme si spoustu zajímavých situací, zejména po pravé straně a středem hřiště. Avšak finální řešení jednotlivých hráčů byla mnohdy špatná. Vstřelit branku se postupně nepodařilo Fukanovi, který nastřelil břevno. Borkovcovi který v největší šanci zápasu nechal vyniknout Koutnýho. Posléze se do dobré příležitosti dostal Vymazal ale v tváří tvář brankáři neuspěl. O chvíli později ještě krásně placírkou obstřeloval brankáře, střela však pouze „olízla“ břevno. Tohle je jen výčet asi největších šancí zápasu, drobných pološancí a příležitostí tam bylo spousty. . Neproměnování těchto brankových situací to je opravdu na pováženou. A není to jen otázka tohoto zápasu, viz. zápas s Lužicemi nebo Prušánkami. Proti silnějšímu soupeři by se nám to nemuselo vyplatit. Povinnost jsme tedy splnili a máme plný počet bodů. Přesto nemůžeme být úplně spokojeni zápas který měl dopadnout 1-6 jsme vyhráli pouze „1-3“.

Za týden v posledním letošním domácím utkání přivítáme tým Strážovic. Těšíme se na hojnou účast našich fanoušků…

SK Kostelec: Cahlík - Lecián, Macek, Hochman – Kotásek (Mukenšnábl), Černý, Borkovec, Vymazal, Horák David (Rotrekl) - Fukan, Křižka Zdeněk (Lochman Ondra)

Branky: Horák David, Fukan Milan, Křižka Zdeněk

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 2015-08-19 13:32
Hello, after reading this awesome paragraph i am as well delighted
to share my know-how here with friends.

Review my homepage; sex shop en madrid sol - Velma: http://eakeple.bravesites.com/entries/general/reasons-why-you-should-switch-to-dilf,
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 64 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)