Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Muži Kostelec - Strážovice 2:0 (0:0)

Muži Kostelec - Strážovice 2:0 (0:0)

Ve 12. kole jsme na svém hřišti přivítali soupeře ze spodu tabulky a to Strážovice. Hosté přijeli ve značně prořídlé sestavě a tak museli zápas zahájit bez náhradníků. K tomu všemu musel v útoku nastoupit rezervní brankář. Od začátku utkání se v kvalitě mužstev projevil jak bodový rozdíl v tabulce tak možná nekompletní sestava hostů. Domácí začali lépe a hned v 2 minutě se za obránci objevil Fukan. Jeho střela však byla velmi nevydařená. Hosté se dopředu moc nehrnuli, snažili se hrát hodně defenzivně, čemuž odpovídalo i rozestavení hráčů, kdy do boje vytahli klasického libera. Domácí tak museli hledat skulinku v hostující obraně postupnou kombinací. To se jim povedlo v 6 minutě, kdy Vymazal našel za obranou rozběhnutého Dušana Horáka, jeho střele však také scházela přesnost. V 10 minutě divákům na tribuně zatrnulo, to když se po dorážce a následné srážce s brankářem skácel k zemi Fukan. Hra byla na pár chvil přerušena a v té chvíli to s Fukanem nevypadalo dobře. Po ošetření se však vrátil zpět a bojovně pokračoval v utkání. V 15 minutě se individuálně uvolnil Vymazal a vyprášil brankáři rukavice střelou z dálky. Poté měli ještě příležitosti David Horák a Borkovec. Hosté překračovali polovinu hřiště jen sporadicky, přesto si však ve 21 minutě vytvořili trochu souvislejší tlak, kdy nejprve na centr ze strany nedosáhl hostující útočník. S následně vráceným míčem do „šestnáctky“ si s noblesou poradil Cahlík. V 25 minutě se rozjela spolupráce dvojice Vymazal, David Horák, kdy prvně jmenovaný přihrával a druhý nebepečně zakončoval. Vůbec nejkrásnějším momentem prvního poločasu pro mě jako divkáka, byla akce z 28 minuty, kdy se do ní zapojili zejména obránci. Nejprve domácí defenzíva vykombinovala soupeře, posunala míč na Černého, jemuž z pravého obránce do ulice nabíhal Lecián. Všechno bylo na jedničku, scházel tomu jenom přesnější centr. Ve 29 minutě se našel prostor i pro Fair Play jednání a to když se domácí kapitán Macek přiznal k teči míče a hosté tak mohli zahrávat rohový kop. V 31 minutě se do zajímavé pozice dostává Dušan „chicarito“ Horák svou střelu však svým nenapodobitelným zakončením posílá mimo branku. V 31 minutě si o míč svým pohybem řekl Hochman, Macek ho našel načasovanou přihrávkou, kterou si však nedokázal přesně zpracovat a následný sprintový souboj s brankářem prohrál. V 35 minutě se dostali znovu ke slovu i hosté ze Stražovic. David Horák neuhlídal svého hráče, který se dostal do zakončení jeho střelu však zablokovala domácí obrana na rohový kop. Ve 41 minutě neobvyklý jev prvního poločasu. Na přesný rohový kop si naběhl Macek. Z vyložené šance však minul. Ve 42 minutě se naposled v tomto zápase připomněl Fukan, když střílel vysoko nad. První poločas jsme byli jednoznačně lepší bohužel jsme opět neproměnovali šance. Velkým mínusem nejen prvního poločasu ale i celého zápasu byli velmi nepřesně rozehrávané rohové kopy.

Druhá půle se o pár chvilek opozdila. Nedelegovaný pomezní rozhodčí se zapomněl v hospodě. I takový je vesnický fotbal. Důležitějším momentem však bylo střídání Fukana za Ondru Lochmana. Jeho přítomnost na hřišti byla znát. Kostelec měl opravdu ostrý úvod do druhé půle a právě Ondra Lochman na tom měl velký podíl. Ve 48 minutě se obtočil kolem svého strážce a přihrávkou pod sebe vyzval ke skorování Dušana Horáka, ten však pověst kanonýra nepotvrdil. Velkou kankou úvodu poločasu bylo zranění Vymazala, který si pravděpodobně natahl zadní stehení sval. Na jeho místo naskočil Rotrekl. V 50 a 53 minutě se postupně do šance dostávali Rotrekl a Dušan Horák. Všechna snaha přišla vniveč. Vyvrcholením masívního tlaku z úvodu první půle byla akce z 59 minuty. kdy se defenzivní záložník Černý po vzoru brazilských kouzelníků zbavil svého obránce a přízemním centrem přesně našel Dušana Horáka, který se nemýlil. Vysvobozující moment. Hosté prohrávající o gol se logicky tlačili za vyrovnáním a jejich obrana tak značně ztratila na síle. 66 minuta a lahůdka v podání tria Macek,David Horák,Ondra Lochman. David Horák dostal dlouhou přihrávku od Macka. Po vzoru Messiho neuvěřitelně přesně zrychlil hru a jedním dotykem uvolnil nabíhajícího Ondru Lochmana, který se řítil sám na branku. Ten však akci ještě vyšperkoval a předložil zpět Davidu Horákovi před odkrytou branku. 2:0 a o třech bodech už nikdo nepochyboval. V 70 minutě registrujeme první střelecký pokus druhé půle ze strany hostí. V 73 minutě se po faula na Ondru Lochmana zahrává standartní situace, kterou si vzal na starost David Horák. Jeho přesný centr se snesl na hlavu Hochmana, ten však sít nerozvlnil. V 74 minutě se znovu kolem obránce obtočil Ondra Lochman, prokázal své rychlé nohy a z úhlu zaměstnal brankáře. V 75 minutě se za ovací fanoušků rozloučil David Horák a své místo přepustil nezkušenému mladíkovy Václavu Lochmanovi, který v zápase přijemně překvapil a prezentoval se několika slušnými centry. V závěru utkání visela branka doslova na vlásku, nic se však už neurodilo. Kostelec tedy porazil Strážovice 2:0 a připsal si velmi cenné 3 body.

SK Kostelec: Cahlík - Lecián, Macek, Hochman - Kotásek, Černý, Borkovec, Vymazal (Rotrekl), David Horák (Lochman Václav) - Dušan Horák, Fukan (Lochman Ondra)

Branky: Dušan Horák, David Horák

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+1 #2 2011-10-24 20:57
Myslím, že to nebyl tak špatný výkon abych tady vytahoval záležitosti které hráči provádějí ve svém volném čase. Jinak bych vás samozřejmě natřel....
Citovat
 
 
+2 #1 Dax 2011-10-24 19:30
Dobrá práce Honzo, myslel sem , že se ještě zmíníš o páteční Baciho oslavě(pijatyce )...
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 148 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)