Dozvuky kosteleckého koštu

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Dozvuky kosteleckého koštu

Dozvuky kosteleckého koštu

Dozvuky kosteleckého koštu aneb každé dobro musí být po zásluze potrestáno.

musím se s vámi podělit o svůj nejhorší zážitek z koštu vín v Kostelci. Bohužel na mě padlo losování tomboly a jako 6 cenu jsme vylosovali los číslo 98. Lístek donesl jeden klučina a já mu předal poukázku na zájezd. Poukázek bylo celkem 6 a já při losování další ceny zjistil, že jsem mu dal špatný poukaz. Požádali jsme jej mikrofonem  ať jej vrátí, abych jej mohl dát tomu, komu náležel. Což se stalo, ale zjistil jsem, že dotyčný neměl los 98, ale 86. Takže i on, ale i já poprve toto nepostřehl (a nebyl to umysl ani jednoho z nás). Stala se malá chyba, ono  86 je obráceně 98. Řekl jsem mu, že 86 nevyhralo a omluvil se. Pak už vše probíhalo normálně. Samozřejmě jsme po losování vyzívali ty, co si ceny nevyzvedli, ať si je dojdou vyzvednout. Dotyčný měl dost času po losování zjistit, proč nedostal výhru, když to hned nepochopil.

 

V pondělí jsem našel na facebooku: "Tak co, fotbalisti, jedete do Chorvatska??? Hajzli jedni,takovýmu člověku sebrat zájezd,kterej právoplatně vyhraje..Usekala bych vám ruky, milí pořadatelé.
Iva Havránková"

Ale těch komentářů a urážek, kterých jsme se dostali od lidí, kteří tam ani nebyli, hrůza. A omluvit se, to je asi ani nenapadne. Tím, že smažou komentáře, tak si asi myslí, že je to vyřešeno. Proč to smazali? že by se styděli za své názory? Čekal jsem veřejnou omluvu, ale toho se asi nedočkáme. Nicméně mezi lidmi by mělo být slušné (kor z jedné obce), když se něco takového stane, tak požádat slušně o vysvětlení. Ale hned začít nadávat a špinit, to je na mne docela silná káva.

Člověk, aby se bál koupit los, aby náhodou nevyhrál hlavní cenu. Loni jsem si koupil 10 obálek letos jen 2, abych opravdu měl minimální šanci vyhrát a někteří z nás raději ani nekupují.

Aby se pořadatelé báli dávat vzorky na košt, protože když vyhrají šampióna, tak je to hned podvod. A nikoho nezajímá, že dotyčný vyhrává i na jiných koštech se stejnými vzorky. Asi to máme všude podplacený.

Celkem chápu, že někteří nemají rádi fotbalisty a nechtějí je podporovat. To je normální a běžná věc. Ale jsem znechucen z vyjadřování některých mladých lidí v Kostelci a hlavně kam až jsou schopni ve svých urážkách a vulgaritách zajít. Kam se poděl respekt a uznaní k těm, kdo se snaží něco pro obec nebo zájmové sdružení udělat a obětují svůj volný čas. A je jedno jestli jsou to fotbalisti, zahrádkáři, folkloristi, hasiči, aerobic, volnočas, každý se snaží pro své sdružení zajistit to nejlepší. Ale ono je asi lepší nic nedělat a jen kritizovat. Ono kdo nic nedělá, tak nemůže nic pokazit.

 


Osoba, která o jiné osobě či osobách šíří pomluvu se může v prvé řadě dopustit přestupku. Podle § 49 zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích se přestupku proti občanskému soužití dopustí ten, kdo jinému ublíží na cti tím, že ho urazí nebo vydá v posměch.

Udělejte si vlastní názor níže!!. Je to jejich vizitka a soudný člověk si udělá hned vlastní názor. Také by si měli dotyční uvědomit, že internet je veřejná věc a že pomluva je trestný čin.

 

PS: Jen chci doplnit to, že přestože los číslo 86 vůbec nevyhral, tak jsme dotyčnému věnovali poukaz na slevu 2.500,- Kč na rodinný zájezd. Ale i to je jim málo. Chtěli by ten poukaz, co dostali omylem. Po deseti mailem jsem pochopil, e veškerá moje komunikace je zbytečna ztráta času.

 

Citace z facebooku:

 

 

Tak co, fotbalisti, jedete do Chorvatska??? Hajzli jedni,takovýmu člověku sebrat zájezd,kterej právoplatně vyhraje..Usekala bych vám ruky, milí pořadatelé.
Iva Havránková
Simona Klimková To snad ani není možný..bratránek vyhraje na KOSTELECKÝM koště zájezd do Chorvatska a ty hajzli si ho zavolají dozadu, že je to omyl..kdo ten zájezd měl asi dostat..takže,milí pořadatelé koštu-jděte do hajzlu!!!!!!
Iva Havránková Tohle je fakt drzost největšího kalibru.
Před 15 hodinami • To se mi líbí.
Klára Součková Pičusánci, hrabou jen pro sebe!!!
Před 15 hodinami • To se mi líbí • 1.
Zdena Přibyl nic nevolit
Před 14 hodinami • To se mi líbí.
Zdena Přibyl nic jim nedat
Před 14 hodinami • To se mi líbí.
Iva Havránková Ale jj,volit,ale rozhodně ne tyhle..furt se cpou dotace do fotbalistů a ti maj asi málo,tak si ještě přivlastnili zájezd..
Před 14 hodinami • To se mi líbí • 1.
Zdena Přibyl sami maji malono
Před 14 hodinami • To se mi líbí.
Martin Letocha Kostelecká elita se opětovně projevila? Smutné.
Výše jmenovaná slečna bude mít dneska zřejmě problém s chůzí a natrhnuté koutky. Jinak si to nedokážu vysvětlit. ;)
Před 14 hodinami • To se mi líbí • 1.
Erik Dočkal Těm šmatloňům se nedá ani říkat fotbalisti hlavně že se prodaji listky z tomboly at z toho kápne ještě víc opravdu mrdat
Před 14 hodinami • To se mi líbí.
Iva Havránková Zřejmě, šla na to přes čuráky:)
Před 14 hodinami • To se mi líbí • 1.
Simona Klimková Ivo, ať vaša mamka zavolá te Lochmanové, mohla jet s Jendou a našima v létě do Chorvatska!!! To bylo snad prý pro 4 osoby.
Před 14 hodinami • To se mi líbí.
Simona Klimková Má jet místo nich Opatřil s Pokorákem??
Před 14 hodinami • To se mi líbí.
Iva Havránková Ano,pro čtyři až šest osob..asi pojedou, když je slečna Zuzanka vezme s sebou..
Před 14 hodinami • To se mi líbí.
Erik Dočkal A čeho se boji vystavit je za kule do průvanu
Zdena Přibyl hustyyyyyyyyyyyyy
Simona Klimková Že jsou to už trošku vlivní lidi a nechcou problémy, .. :((
Iva Havránková No Vlasta by to měla jako nejmoudřejší člověk z Kostelce vyřešit..tak ať se ukáže..
Simona Klimková On už si tu cenu prý odnesl a oni za ním přišli ke stolu a vzali mu ju. Zmrdi, když už to jednou dostal, tak na to nemají právo.
Iva Havránková Jj, přišli a vzali..
Erik Dočkal To že jsou vlivní neznamená že můžou vše nedal bych jim to ani za nic právnika a at se ukážou
Simona Klimková Nojo, ale to je pěkné, že všichni víte, jak to bylo, řekne jim to někdo do očí???
Simona Klimková že jsem tam kurva nebyla
Iva Havránková Já klidně, co mě můžou???
Iva Havránková Mě to taky sere, že jsem tam nebyla, snad bych je tam aj seřezala..
Klára Součková nic bych jim nenechala, vybrat prachy to jo,ale potom skutek utek!
Iva Havránková Samozřejme, do Slovácka, no všude, at to lidí ví, jaký jsou tady poměry..To víš, Kláry, oni si myslí, že můžou prostě všechno,ale tohle kuravsky přepískli..
Simona Klimková už na tuto diskusi nemám, možná zitra, až se uklidním...
Iva Havránková No tatík to bude příští týden řešit, pokud se to už nevyřeší a ten zájezd se nevrátí právoplatnému majiteli..
Klára Součková Tak ať jim někdo ukáže,že nemůžou! Proč by si ten dotyčný měĺ nechat chcát na vanilky! Myslím že za sebou bude mít zástup lidí co ho podpoří
Iva Havránková Jj, tahle aférka jen tak nevyhasne, to at si nemyslej..No viděla to tuna lidí,takže svěkdy má.
Simona Klimková Ivi, ale tady se nám to kecá, ale do očí jim to NIKDO nedosvědčí!!
Jakub Chytil že chtěli 300korun za vstupný to se trošku posrali, ale za tohle mají snad posraný celý záda.
Simona Klimková ‎300 vlezné???? to nemyslí vážně, to nebývá ani na našem koště a to jsme město!
Markéta Tomčalová tak to je hnus
Jakub Chytil Jo to myslim.
Iva Havránková My jsme honora, víš, máme nejdražší košt, nejdražší ceny v tombole a ty přece nebudou patřit jen tak někomu..
Jakub Chytil prostě mrdat
Iva Havránková A zítra mě nikdo neodejde z obchodu, aniž bych mu o tomhle svinstvu neřekla...
Erik Dočkal Jak pravíš proč by to měl dostat obyčejny kluk když to může mít sebranka zmrdú
Martina Bocianova Hampejsová lidi zkorumpovaný,je tady toho víc
Martina Bocianova Hampejsová a kdo to dostal teda?
Martina Bocianova Hampejsová KOSTELECKÁ MAFIE FUNGUJE
Iva Havránková Nějaká mařena z Kyjova..Policajty bych na ně zavolala
Iva Havránková Příští rok si můžou na koště dát na dveře ceduli: VELMI HODNOTNÉ CENY, NA 5 MINUT BUDOU VAŠE, PAK SI JE VEZMEME(UKRADNEME) ZPĚT..
Lucka Selucká proto my na takove akce radši ani nechodíme.dávat vydělat takovym parchantom.at jdou z celym koštem do p....jendo nenech to jenom tak.
Martina Bocianova Hampejsová samozdřejmě nějaká jejich hodně dobrá známá,že
Dadu Čánková tak to jsou dobri borci tam u vas....ale snad na kazdou svini se vari voda,tak vam preju at to dobre dopadne i kdyz spravedlnost moc necekejte:(se z toho beztak nak vykrouti zmrdi
Pavel Krakovič To čumín teda.. Nejpravděpodobnější varianta je, že ta holka z Kyjova dostala nějaký pětikilo za to, aby řekla, že pojede do Chorvatska... Ale ve skutečnosti žádný zájezd neexistuje a některé jejich hodnotné ceny za 45 000 jsou třeba i fiktivní :D
Simona Klimková Lidi, máte někdo doma katalog, z teho koštu? Zajímá mě, která cestovka jim ten zájezd do tomboly dala?
Pavel Krakovič Je to cestovka BonTon - www.bontonck.cz
Simona Klimková Děkuji.

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+1 #3 2012-03-28 15:32
1) klobouk dolů před Tvou češtinou, ale budiž
2) asi jsi někdo z úzkého vedení Násedlovic, kdyžs byl v kabině, když tak všechno víš, o tom, jak se rozhodčí tvářil se tu gdohadovat nebudu...
3) ale docela mě zaujal příspěvek v diskuzi pod článkem na hodonínském deníku (http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/horakovi-palili-svozilovi-se-cervenali-kostelec-deklasoval-nasledovice-20120325.html), ať ho přidal kdokoliv, tak z něj vyplívá, že rozhodčí ten zápas až tolik neovlivnil, zdali vůbec Myslím si, že v Násedlovicích by si měli sáhnout do svědomí a zamést si před vlastním prahem...
Citovat
 
 
0 #2 2012-03-27 14:26
Chci se omluvit všem, koho jsem urazila, nebo koho jsem se nějak dotkla, bohužel, jednání pod vlivem emocí není to pravé ořechové. Věřím, že už se to nikdy nestane.
PS: jinak, (moje údajná) citace z facebooku... (Simona Klimková To snad ani není možný..bratránek vyhraje na KOSTELECKÝM koště zájezd do Chorvatska a ty hajzli si ho zavolají dozadu, že je to omyl..kdo ten zájezd měl asi dostat..takže,milí pořadatelé koštu-jděte do hajzlu!!!!!!)...zájezd nevyhrál můj bratránek, ale můj brácha.
Tak sportu zdar.
Citovat
 
 
0 #1 2012-03-26 23:28
njn oni totiz zapomely na zapas s Nasedlovicemi a uz jim nezbyli kaprici pro sudiho tak mu musely neco dat sak take jak byl cerveny v kabine kdyz tam byl delegat a rikal ze hrube ovlivnil zapas a on jen sedel a ani nemukl, no nejspis asi aby se na nic nedoslo a ted jsem zvedav jestly to aj s danily nebo taky i tombola byla na cerno? no moc bych se nedivyl!to teda hledim ze jsou u vas takove pomery verim ze nejake hadky su to aj u nas ale takova hajzlovina no ani nemam slov a navic tolik sprostych slov ani neumim kdyztak to zkuste naopak bezte na fotbal dejte dvacku za divani a pak si ji vemte jak se budou tvarit cestovku take lituji ze maji takove ubohe zakazniky. tak se mej te a uz jim neverte ubozakom.....PS: to je aspon FAIR PLAY!!!!
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 70 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)