Home Muži Kostelec - Násedlovice 5:0 (2:0)

Kostelec - Násedlovice 5:0 (2:0)

Hned v prvním jarním zápase nás čekal první tým tabulky z Násedlovic, rozdíl čtyř bodů v tabulce tak sliboval trhák kola.

V prvním poločase byla hra z obou stran nervozní, bylo vidět že oba celky si uvědomují důležitost zápasu. Snažili jsme se hrát jednoduše vzadu se snahou dostat soupeřovu obranu pod tlak, věděli jsme že tam jsou zranitelní. Poté co jsme se na začátku trošku hledali jsme soupeře dokázali přitlačit, serie rohů ještě branku nepřinesla ale pak se zmocníl míče Dušan Horák a po individuální akci nás poslal do vedení. Druhá branka pak přišla po bleskově rozehrané standartce, Radek Bužek vysunul Rudu Jelínka a jeho ideální nahrávku uklidil do brány David Horák. Soupeř pak zahrozil ke konci poločasu ale kromě jednoho náznaku a střel z dálky pořádnou šanci neměl.

Po změně stran začali hostům pracovat nervy a brzo hráli oslabení o vyloučeného hráče. Přesilovku jsme dokázali bleskově využít, střídající Vašek Lochman si pohrál s obranou hostů a zamířil přesně k tyči. Zbytek zápasu byla hra dost rozkouskovaná, Násedlovice pak dohrávali dokonce v 9 lidech poté co byl další jejich hráč vyloučen za oplácení. Oslabeného soupeře jsme pak ještě potrestali, po pasu Miry Vymazala propálil golmana Ruda Jelínek a pak po úniku Milana Fukana přidal druhou branku Dušan Horák.

Zápas divákům nepřinesl nijak krásný fotbal, bylo to hodně o bojovnosti a nasazení. Dokázali jsme hrát disciplinovaně, dobře pokrýt nebezpečné hráče soupeře a to nám přineslo tolik potřebné tři body.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, S. Macek, Borkovec, R. Hochman – Kotásek (56. V. Lochman), Černý, Bužek, David Horák (71. Vymazal) – Dušan Horák, R. Jelínek (79. Křižka)

Branky: 13. a 88. Dušan Horák, 28. David Horák, 61. Václav Lochman, 74. Jelínek

Fotogalerie ze zápasu: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328436153881999.76387.219722161420066&type=3