Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Lužice - Kostelec 1:2 (1:1)

Lužice - Kostelec 1:2 (1:1)

 

Zápas začal mírnou převahou Kostelce, který v útoku spoléhal tentokráte na dvojici Lochman-Jelínek. Na postu předstopera se netradičně představil Zdeněk Křižka. První menší šanci v úvodu utkání nevyužil O.Lochman, který nedosáhl na dlouhý nákop za obranu od Macka. Poté se O.Lochman zjevil ve vyložené šanci,když mu míč nádherně předložil hlavou Jelínek na hranici velkého vápna. Technická střela se však nevešla o centimetry mezi tři tyče. První gol na sebe nenechal dlouho čekat, to když si levý křídelník David Horák naběhl do středu hřiště, dostal kolmici za obranu, navázal na sebe obránce a přiťukl zcela volnému Kotáskovi do loženky. Kotásek má v posledních zápasech gólovou formu a chladnokrevně proměnil. Radost však netrvala dlouho. Po, v této sezoně ojedinělém zaváhání obrany, jsme obdrželi vyrovnávací gól. To soupeře dostalo na koně, začal nás přehrávat a vytvořil si i několik slibných akcí, které však nedokázal proměnit. Domácí rychlonohý forvard přestřelil dvakrát z dobrých pozic, jednou dokonce nastřelil břevno. I my jsme se ale dostávali do šancí, bohužel v předních šicích chyběla přesnost. O. Lochman nedokázal několikrát vyřešit finální přihrávku na volného Jelínka, Kotásek z dobré pozice minul. Krajní záložnící Horák s Kotáskem a středoví hráčí Vymazal s Bužkem se snažili připravovat gólové situace, ale opakovaně se nedařila finální fáze přihrávky nebo centru. Nutno říci, že po poločase mohli jak domácí, tak my vést rozdílem 3 branek.

Do druhé půle jsme nastoupili se stejnou sestavou. Fotbalově se dá říci, že se zápas uklidnil a mužstva už soupeře nepouštěla do větších šancí. Hrálo se víc disciplinovaně a mužstva se koncentrovala aby nedostala gol. S přibývajícím časem se stále více tlačilo do zakončení mužstvo Kostelce. Krásnou akci předvedli Jelínek s Vymazalem, když si vyměnili balon a předložili do nájezdu naběhnuvšímu Lochmanovi. Ten udělal kličku golmanovi, ale dobíhající hráč Lužic mu sebral míč z tutové šance. Nutno říci, že takové situace by se měli proměňovat. Minuty nelítostně běžely a nepřicházela větší šance, která by zápas zvrátila.Hráči Lužic už si také nevytvářeli tolik šancí a bylo vidět, že už jim dochází fyzické síly. Byli vystřídáni Horák s Vymazalem a nahrazeni Dušanem Horákem s V.Lochmanem. Došlo k přeskupení mužstva a začalo dobývání soupeřovi svatyně. Prostřídání hráčů bylo hned od úvodu vidět. V další šanci selhal Jelínek. Všichni z týmu věděli, že musíme vyhrát a tak jsme bojovali všichni za jednoho a jeden za všechny. Přicházely další šance, ale bez výsledku. Vysvobození přinesl až 80. minuta centrující Jelínek s dorážejícím Kotáskem, kterému střela sice nesedla, ale právě proto míč skončil v síti. Do konce zápasu jsme si vytvořili několik dalších příležitostí-leč nevyužili. To už nám bylo ale jedno a v 90. minutě bylo DOBOJOVÁNO! Z mého pohledu byly Lužice v jarní části sezony nejtěžším soupeřem a tak, i když by zápasu spíše slušela remíza, jsme vydřeli 3 důležité body. Velmi sympatické bylo chování celého realizačního týmu Lužic, hráčů a především jejich předsedu, který ukázal že je frajer a přišel nám po zápase pogratulovat do kabiny k výhře, což jsem za svůj život ještě nezažil. Závěrem bych chtěl tedy popřát Lužicím ať se jim daří a Kostelci,DOBRÁ BOJŮVKA!

SK Kostelec: Cahlík - Fukan, Macek, Hochman - Kotásek, Křižka (Lecián), Bužek, Vymazal (Dušan Horák), David Horák (V. Lochman) - O. Lochman, Jelínek

Branky: Kotásek 2x

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #3 Caseyunows 2017-03-14 19:19
wh0cd269755 buy viagra online
Citovat
 
 
+3 #2 2012-05-10 13:18
Jen ať chlapi ještě makají i 5 bodový náskok se dá ztratit viz. Vracov.
Postup jim přeju.
Citovat
 
 
+1 #1 2012-05-10 06:04
Gratulace k postupu. Žádovice mohli dostat 5,6 gólů, kdyby tam spadla aspoň polovina šancí, ale 5b náskok, to už ztratí jenom Sparta.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 61 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)