Prušánky - Kostelec 2:4 (0:2)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Prušánky - Kostelec 2:4 (0:2)

Prušánky - Kostelec 2:4 (0:2)

V neděli jsme zajížděli na půdu našeho nepříliš oblíbeného soupeře z Prušánek s vědomím, že už jen čtyři body nás dělí od jistoty postupu a dále jsme věděli, že Prušánky jsou týmem, který nás jako jediný v letošní sezoně dokázal připravit doma o body. Tedy dost důvodů navíc, proč se zde pokusit vyhrát.

Před zápasem jsme se dozvěděli, že naše obrana dostala další ránu a k již déle absentujícím Jirkovi Černému a Pavlu Borkovcovi, přibyl Milan Fukan. Na předstoperu tak musel nastoupit Olda Talaš.

Utkáni jsme začali aktivně a již ve 2.minutě po skvělé individuální akci Dušana Horáka skóroval Ruda Jelínek. Netrvalo to moc dlouho a po střele ze střední vzdálenosti, kterou brankář neudržel, stál opět na správném místě Ruda Jelínek a zvýšil na 2:0. Následně jsme měli ještě několik slibných akcí, ale bohužel se nám je nepodařilo dotáhnout. Soupeř se po úvodním šoku začal postupně osmělovat a dostal se do několika akcí, které včas řešila naše obrana nebo Honza Cahlík. Krátce před poločasem došlo v našem vápně ke střetu Petra Leciána s hostujícím útočníkem, píšťalka sudího zůstala němá a sudí proti nám penaltu nepískl. Petr Lecián však po tomto souboji musel střídat a do obrany tak naskočil další útočník Ondra Lochman. V závěru první půle se již šance neurodily a po poločase jsme vedli 2:0. Po zkušenostech z minulých sezon jsme věděli, že nesmíme zaspat úvod druhé půle, ale co se nestalo. Běžela 50. minuta, když rozhodčí posoudil “souboj“ Oldy s hostujícím útočníkem uvnitř našeho vápna jako nedovolený a k naší nevoli odpískal pokutový kop. Soupeř z něj snížil na 1:2 a nejednomu fanouškovi se jako černá můra zjevil před očima loňský zápas, kdy jsme vedli velmi brzy 2:0, ale nakonec odešli poraženi 4:3. Černá můra se přihlásila ještě víc o pár minut později, kdy po chybě v naší obraně soupeř dokázal vyrovnat. V následujících minutách se na naše kopačky dostala nervozita a až na šanci Miry Vymazala, který místo střely volil přihrávku jsme se spíše bránili. Soupeř i díky benevolentnosti domácího pomezního měl dvě veliké šance, které fantasticky zlikvidoval Honza Cahlík a udržel nás ve hře. Běžela asi 70. minuta, když svou skvělou akci Ondra Lochman zakončil centrem na Rudu Jelínka, který se opět nemýlil a opět jsme vedli. Definitivní uklidnění do našich řad přinesla následující akce Ondry Lochmana, který našel ve vápně zcela nekrytého Rudu Jelínka, neboť obránci se věnovali Mirovi Vymazalovi a Davidu Horákovi, kteří svým náběhem strhli pozornost na druhou stranu vápna, a pro Rudu v jeho nedělní formě nebyl problém zavěsit. Na ukazateli skóre svítilo 2:4 a tentokráte jsme si již dvoubrankové vedení nenechali vzít. Okresní přebor se nám tak opět přiblížil.

Závěrem gratulace Rudovi k velkému střeleckému představení, je vidět, že mu páteční prodloužený trénink prospěl J

SK Kostelec: Cahlík – Lecián (O. Lochman), Macek, Hochman - Kotásek, Bužek, Talaš, Vymazal (Křižka), David Horák (V. Lochman) - Jelínek, Dušan Horák

Branky: Jelínek 4x

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 Caseyunows 2017-03-18 20:02
wh0cd824692 sildenafil tablets 100mg
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 83 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)