Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Prušánky - Kostelec 2:4 (0:2)

Prušánky - Kostelec 2:4 (0:2)

V neděli jsme zajížděli na půdu našeho nepříliš oblíbeného soupeře z Prušánek s vědomím, že už jen čtyři body nás dělí od jistoty postupu a dále jsme věděli, že Prušánky jsou týmem, který nás jako jediný v letošní sezoně dokázal připravit doma o body. Tedy dost důvodů navíc, proč se zde pokusit vyhrát.

Před zápasem jsme se dozvěděli, že naše obrana dostala další ránu a k již déle absentujícím Jirkovi Černému a Pavlu Borkovcovi, přibyl Milan Fukan. Na předstoperu tak musel nastoupit Olda Talaš.

Utkáni jsme začali aktivně a již ve 2.minutě po skvělé individuální akci Dušana Horáka skóroval Ruda Jelínek. Netrvalo to moc dlouho a po střele ze střední vzdálenosti, kterou brankář neudržel, stál opět na správném místě Ruda Jelínek a zvýšil na 2:0. Následně jsme měli ještě několik slibných akcí, ale bohužel se nám je nepodařilo dotáhnout. Soupeř se po úvodním šoku začal postupně osmělovat a dostal se do několika akcí, které včas řešila naše obrana nebo Honza Cahlík. Krátce před poločasem došlo v našem vápně ke střetu Petra Leciána s hostujícím útočníkem, píšťalka sudího zůstala němá a sudí proti nám penaltu nepískl. Petr Lecián však po tomto souboji musel střídat a do obrany tak naskočil další útočník Ondra Lochman. V závěru první půle se již šance neurodily a po poločase jsme vedli 2:0. Po zkušenostech z minulých sezon jsme věděli, že nesmíme zaspat úvod druhé půle, ale co se nestalo. Běžela 50. minuta, když rozhodčí posoudil “souboj“ Oldy s hostujícím útočníkem uvnitř našeho vápna jako nedovolený a k naší nevoli odpískal pokutový kop. Soupeř z něj snížil na 1:2 a nejednomu fanouškovi se jako černá můra zjevil před očima loňský zápas, kdy jsme vedli velmi brzy 2:0, ale nakonec odešli poraženi 4:3. Černá můra se přihlásila ještě víc o pár minut později, kdy po chybě v naší obraně soupeř dokázal vyrovnat. V následujících minutách se na naše kopačky dostala nervozita a až na šanci Miry Vymazala, který místo střely volil přihrávku jsme se spíše bránili. Soupeř i díky benevolentnosti domácího pomezního měl dvě veliké šance, které fantasticky zlikvidoval Honza Cahlík a udržel nás ve hře. Běžela asi 70. minuta, když svou skvělou akci Ondra Lochman zakončil centrem na Rudu Jelínka, který se opět nemýlil a opět jsme vedli. Definitivní uklidnění do našich řad přinesla následující akce Ondry Lochmana, který našel ve vápně zcela nekrytého Rudu Jelínka, neboť obránci se věnovali Mirovi Vymazalovi a Davidu Horákovi, kteří svým náběhem strhli pozornost na druhou stranu vápna, a pro Rudu v jeho nedělní formě nebyl problém zavěsit. Na ukazateli skóre svítilo 2:4 a tentokráte jsme si již dvoubrankové vedení nenechali vzít. Okresní přebor se nám tak opět přiblížil.

Závěrem gratulace Rudovi k velkému střeleckému představení, je vidět, že mu páteční prodloužený trénink prospěl J

SK Kostelec: Cahlík – Lecián (O. Lochman), Macek, Hochman - Kotásek, Bužek, Talaš, Vymazal (Křižka), David Horák (V. Lochman) - Jelínek, Dušan Horák

Branky: Jelínek 4x

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 Caseyunows 2017-03-18 20:02
wh0cd824692 sildenafil tablets 100mg
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 110 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)