Home Muži Kostelec - Moravany 1:3 (0:0)

Kostelec - Moravany 1:3 (0:0)

Po dlouhé době jsme mohli zase okusit napjatou atmosféru fotbalového derby, která již tradičně k tomuto zápasu mezi Kostelecem a Moravany patří. Oproti minulému zápasu změnil domácí lodivod obrannou "čtverku" Na postě stopera opět nastoupil Svatopluk Macek a na levém obránci začal zápas Jirka Černý na místo Radka Hochmana. Utkání se neodehrálo v tak vysokém tempu jako minulé 2 kola. To však musíme u domácích i hostujících fotbalistů omluvit, protože vedro bylo opravdu nesnesitelné. Od úvodního hvizdu měli větší aktivitu domácí fotbalisté. Velkou šanci si však v první půli nevytvořili. Lochman hlavičkoval v těžké pozici nad. Kotásek střílel nepřesně a individuální průnik Davida Horáka skončil v náručí brankáře. Hosté hráli spíše ze zadu a čekali na rychlé brejky. Kromě pár nepřesných střel se ale také neprosadili.

Druhou půli byli domácí více na míči a dokonce se dostali do vedení 1-0 po brance Davida Horáka, který ve skrumáži těl propálil míč až do sítě. Bohužel o pár minut později si nechali domácí vyrovnat ze standartní situace, když neuhlídali hostujícího Bařinu. Nepříjemnost pro hosty se stala asi v 65min, to když musel do sprch jejich defenzivní "leadr" Udržal. To usnadnilo cestu domácímu Kostelci za honbou 3 bodů. Paradoxně to ale spíše vyhovovalo hostujícímu týmu. Hosté se zatáhli do obranného postavení a čekali na chyby ze kterých by mohli udeřit. Domácí trenér na převahu jednoho muže v poli nereagoval. Přesto to byl Kostelec kdo si vytvořil stoprocentí šanci, kterou však neproměnil Hochman. Osvědčné pravidlo nedáš a dostaneš se potvrdilo o pár chvilek později. Zbytečná ztráta míče na půli hřiště, kdy hosté bleskurychlou přihrávkou za obranu vysunuli své tykadlo na hrotu, kterým byl Otáhal a ten už si věděl rady a poslal Moravany do vedení 1-2. Na další brance měl znovu podíl rychlonohý Otáhal, který ze strany dával míč před branku, kde si ho srazil do branky neštastník Hochman. Domácí se z těchto událostí už nevzpamatovali a Moravany pak dozdržovali hru až do vítězného konce.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Černý – Kotásek, Bužek, Borkovec, O.Lochman (Dušan Horák), David Horák (Hochman) – Talaš, Vymazal

Branky: David Horák – Bařina, Otáhal, vlastní

Komentáře a dotazy k produktu

+1 #1 2012-08-21 11:10