Kostelec - Moravany 1:3 (0:0)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec - Moravany 1:3 (0:0)

Kostelec - Moravany 1:3 (0:0)

Po dlouhé době jsme mohli zase okusit napjatou atmosféru fotbalového derby, která již tradičně k tomuto zápasu mezi Kostelecem a Moravany patří. Oproti minulému zápasu změnil domácí lodivod obrannou "čtverku" Na postě stopera opět nastoupil Svatopluk Macek a na levém obránci začal zápas Jirka Černý na místo Radka Hochmana. Utkání se neodehrálo v tak vysokém tempu jako minulé 2 kola. To však musíme u domácích i hostujících fotbalistů omluvit, protože vedro bylo opravdu nesnesitelné. Od úvodního hvizdu měli větší aktivitu domácí fotbalisté. Velkou šanci si však v první půli nevytvořili. Lochman hlavičkoval v těžké pozici nad. Kotásek střílel nepřesně a individuální průnik Davida Horáka skončil v náručí brankáře. Hosté hráli spíše ze zadu a čekali na rychlé brejky. Kromě pár nepřesných střel se ale také neprosadili.

Druhou půli byli domácí více na míči a dokonce se dostali do vedení 1-0 po brance Davida Horáka, který ve skrumáži těl propálil míč až do sítě. Bohužel o pár minut později si nechali domácí vyrovnat ze standartní situace, když neuhlídali hostujícího Bařinu. Nepříjemnost pro hosty se stala asi v 65min, to když musel do sprch jejich defenzivní "leadr" Udržal. To usnadnilo cestu domácímu Kostelci za honbou 3 bodů. Paradoxně to ale spíše vyhovovalo hostujícímu týmu. Hosté se zatáhli do obranného postavení a čekali na chyby ze kterých by mohli udeřit. Domácí trenér na převahu jednoho muže v poli nereagoval. Přesto to byl Kostelec kdo si vytvořil stoprocentí šanci, kterou však neproměnil Hochman. Osvědčné pravidlo nedáš a dostaneš se potvrdilo o pár chvilek později. Zbytečná ztráta míče na půli hřiště, kdy hosté bleskurychlou přihrávkou za obranu vysunuli své tykadlo na hrotu, kterým byl Otáhal a ten už si věděl rady a poslal Moravany do vedení 1-2. Na další brance měl znovu podíl rychlonohý Otáhal, který ze strany dával míč před branku, kde si ho srazil do branky neštastník Hochman. Domácí se z těchto událostí už nevzpamatovali a Moravany pak dozdržovali hru až do vítězného konce.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Černý – Kotásek, Bužek, Borkovec, O.Lochman (Dušan Horák), David Horák (Hochman) – Talaš, Vymazal

Branky: David Horák – Bařina, Otáhal, vlastní

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+1 #1 2012-08-21 11:10
Objektivní reportáž, ale je potřeba opravit Moravany se zatáhly atd....
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 129 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)