Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Moravany 1:3 (0:0)

Kostelec - Moravany 1:3 (0:0)

Po dlouhé době jsme mohli zase okusit napjatou atmosféru fotbalového derby, která již tradičně k tomuto zápasu mezi Kostelecem a Moravany patří. Oproti minulému zápasu změnil domácí lodivod obrannou "čtverku" Na postě stopera opět nastoupil Svatopluk Macek a na levém obránci začal zápas Jirka Černý na místo Radka Hochmana. Utkání se neodehrálo v tak vysokém tempu jako minulé 2 kola. To však musíme u domácích i hostujících fotbalistů omluvit, protože vedro bylo opravdu nesnesitelné. Od úvodního hvizdu měli větší aktivitu domácí fotbalisté. Velkou šanci si však v první půli nevytvořili. Lochman hlavičkoval v těžké pozici nad. Kotásek střílel nepřesně a individuální průnik Davida Horáka skončil v náručí brankáře. Hosté hráli spíše ze zadu a čekali na rychlé brejky. Kromě pár nepřesných střel se ale také neprosadili.

Druhou půli byli domácí více na míči a dokonce se dostali do vedení 1-0 po brance Davida Horáka, který ve skrumáži těl propálil míč až do sítě. Bohužel o pár minut později si nechali domácí vyrovnat ze standartní situace, když neuhlídali hostujícího Bařinu. Nepříjemnost pro hosty se stala asi v 65min, to když musel do sprch jejich defenzivní "leadr" Udržal. To usnadnilo cestu domácímu Kostelci za honbou 3 bodů. Paradoxně to ale spíše vyhovovalo hostujícímu týmu. Hosté se zatáhli do obranného postavení a čekali na chyby ze kterých by mohli udeřit. Domácí trenér na převahu jednoho muže v poli nereagoval. Přesto to byl Kostelec kdo si vytvořil stoprocentí šanci, kterou však neproměnil Hochman. Osvědčné pravidlo nedáš a dostaneš se potvrdilo o pár chvilek později. Zbytečná ztráta míče na půli hřiště, kdy hosté bleskurychlou přihrávkou za obranu vysunuli své tykadlo na hrotu, kterým byl Otáhal a ten už si věděl rady a poslal Moravany do vedení 1-2. Na další brance měl znovu podíl rychlonohý Otáhal, který ze strany dával míč před branku, kde si ho srazil do branky neštastník Hochman. Domácí se z těchto událostí už nevzpamatovali a Moravany pak dozdržovali hru až do vítězného konce.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Černý – Kotásek, Bužek, Borkovec, O.Lochman (Dušan Horák), David Horák (Hochman) – Talaš, Vymazal

Branky: David Horák – Bařina, Otáhal, vlastní

Komentáře a dotazy k produktu  

 
+1 #1 2012-08-21 11:10
Objektivní reportáž, ale je potřeba opravit Moravany se zatáhly atd....
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 43 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)