Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Mikulčice - Kostelec 1:1 (0:0)

Mikulčice - Kostelec 1:1 (0:0)

Za velmi příznivých klimatických podmínek se hrálo utkání 4. kola na půdě domácích Mikulčič. Zhruba stovka příznivců byla svědkem velmi kvalitní podíváné, která jak jsme se později shodli byla na úrovni 1B. třídy. Utkání odstartovalo převahou domácího Baníku, který to však měl proti dobře napadajícímu Kostelci velmi těžké.Domácí hrozily hlavně akcemi po stranách hřiště a rohovými kopy. Obrana Kostelce si ale s většinou centrů poradila. Opravdu velkou šanci si domácí nevypracovali a tak jejich největší příležitostí na vstřelení úvodní branky byla přízemní střela, kterou hostující brankář bravurně vytáhl na rohový kop. V první půli se mohla i kopat penalta, to když hostující obránce vykolejil z pohybu domácího útočníka. K faulu však došlo před vápnem a navíc domácí hráč to decentně přihrál, takže resultoval správně nařízená standartní situace. Chytře hrající Kostelec jak už bylo zmíněno dobře napadal a postupem času podnikal stále nebezpečnější průniky do "šestnáctky domácích". V největší příležitosti zápasu selhal hostující Lochman. V úniku dva na jednoho mu předložil míč Talaš. Lochman však trestuhodně napálil břevno z malého vápna. Kostelec však pokračoval v útočných výpadech i nadále. Výborně hrající Talaš měl dvě velmi dobré možnosti, když uháněl ze strany sám na brankáře. Pak ještě přišlo pár dobrých akcí z pravé strany.První půle měla skvělé tempo útok střídal útok a Kostelec měl minimálně 0-2 vést.

Druhá půle odstartovala vyrovnaně. Čas ubíhal a soubojů a vyhrocených situací přibývalo. Avšak stále se hrál rychlý, záživný fotbal a oba týmy podnikaly výpady na útočné poloviny. Nicméně velká šance nepřicházela. Skore změnil až lahůdkově rozehraným přímým kopem Kotásek. Ten se opřel do míčezhruba z 23m a mírnou "šajtlí" ho zatočil do rohu branky, kde míč ještě "cinkl" o tyčku. Nádherný moment. Takovou branku těžko v blízké budoucnosti zopakuje. To běžela zhruba 70min. Mikulčice ihned osvěžily tým nově příchozími hráči ze střídačky. Začali hrát více na riziko. To se na hře domácích projevilo. Zatlačily Kostelec na jejich polovinu. Míče létaly do vápna hostí, kde si však někdy i se štěstím poradili Kostelečtí beci. Otevřená obrana domácích, však naskýtala dobré možnosti pro brejkové situace Kostelce, který kdyby řešil finální fázi lépe, tak mohl své vedení i zdvojnásobit. Domácí pak po závaru vyrovnali a měli ještě jednu šanci na obrácení skore, ale ta se neujala. Celkově výborný výkon od obou mužstev a zasloužený bod pro každého z nich.

SK Kostelec: Cahlík - Hochman, Macek, Fukan - Kotásek, Bužek, Borkovec, Vymazal, David Horák (Černý) - Talaš, O. Lochman

Branka: Kotásek

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 76 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)