Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Mikulčice - Kostelec 1:1 (0:0)

Mikulčice - Kostelec 1:1 (0:0)

Za velmi příznivých klimatických podmínek se hrálo utkání 4. kola na půdě domácích Mikulčič. Zhruba stovka příznivců byla svědkem velmi kvalitní podíváné, která jak jsme se později shodli byla na úrovni 1B. třídy. Utkání odstartovalo převahou domácího Baníku, který to však měl proti dobře napadajícímu Kostelci velmi těžké.Domácí hrozily hlavně akcemi po stranách hřiště a rohovými kopy. Obrana Kostelce si ale s většinou centrů poradila. Opravdu velkou šanci si domácí nevypracovali a tak jejich největší příležitostí na vstřelení úvodní branky byla přízemní střela, kterou hostující brankář bravurně vytáhl na rohový kop. V první půli se mohla i kopat penalta, to když hostující obránce vykolejil z pohybu domácího útočníka. K faulu však došlo před vápnem a navíc domácí hráč to decentně přihrál, takže resultoval správně nařízená standartní situace. Chytře hrající Kostelec jak už bylo zmíněno dobře napadal a postupem času podnikal stále nebezpečnější průniky do "šestnáctky domácích". V největší příležitosti zápasu selhal hostující Lochman. V úniku dva na jednoho mu předložil míč Talaš. Lochman však trestuhodně napálil břevno z malého vápna. Kostelec však pokračoval v útočných výpadech i nadále. Výborně hrající Talaš měl dvě velmi dobré možnosti, když uháněl ze strany sám na brankáře. Pak ještě přišlo pár dobrých akcí z pravé strany.První půle měla skvělé tempo útok střídal útok a Kostelec měl minimálně 0-2 vést.

Druhá půle odstartovala vyrovnaně. Čas ubíhal a soubojů a vyhrocených situací přibývalo. Avšak stále se hrál rychlý, záživný fotbal a oba týmy podnikaly výpady na útočné poloviny. Nicméně velká šance nepřicházela. Skore změnil až lahůdkově rozehraným přímým kopem Kotásek. Ten se opřel do míčezhruba z 23m a mírnou "šajtlí" ho zatočil do rohu branky, kde míč ještě "cinkl" o tyčku. Nádherný moment. Takovou branku těžko v blízké budoucnosti zopakuje. To běžela zhruba 70min. Mikulčice ihned osvěžily tým nově příchozími hráči ze střídačky. Začali hrát více na riziko. To se na hře domácích projevilo. Zatlačily Kostelec na jejich polovinu. Míče létaly do vápna hostí, kde si však někdy i se štěstím poradili Kostelečtí beci. Otevřená obrana domácích, však naskýtala dobré možnosti pro brejkové situace Kostelce, který kdyby řešil finální fázi lépe, tak mohl své vedení i zdvojnásobit. Domácí pak po závaru vyrovnali a měli ještě jednu šanci na obrácení skore, ale ta se neujala. Celkově výborný výkon od obou mužstev a zasloužený bod pro každého z nich.

SK Kostelec: Cahlík - Hochman, Macek, Fukan - Kotásek, Bužek, Borkovec, Vymazal, David Horák (Černý) - Talaš, O. Lochman

Branka: Kotásek

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 49 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)