Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Strážnice - Kostelec 4:0 (0:0)

Strážnice - Kostelec 4:0 (0:0)

 

V neděli 9.9. jsme zavítali do města skanzenu, odkud si lidé obvykle odvážejí příjemné vzpomínky, do Strážnice. Vzhledem ke spoustě absencí v našem týmu jsme nastoupili v kombinované sestavě a na střídačce zůstal jen jediný hráč do pole - Michal Rotrekl! V obraně nastoupil Petr Lecián a v útoku Milan Fukan. Ač sestava nebyla úplně obvyklá, tak úvod utkání se nám docela vydařil, očekávaný tlak domácích se nekonal a my jsme dokázali rozjet několik slibných akcí, ale bohužel bez úspěchu. V prvním poločase jsme se dostali díky Romanu Ondrášovi k několika střelám zdálky, které však byly bohužel povětšinou velmi nepřesné. Soupeř se snažil rychlými brejky větrat naši obranu, ale úspěchu se také nedočkal. Poločas tak skončil asi zaslouženou bezbrankovou remízou a nic nenasvědčovalo tomu, co se bude dít v druhé půli. Utkání bylo v podstatě o tom, kdo dá první gól.

V úvodu druhé půle pokračovala vyrovnaná partie, kdy se ani jeden z útoků nemohl prosadit. Až přišla 60.minuta a série chyb a nedorozumění v našem týmu, z nichž pramenil první gól utkání, bohužel v naší síti, kdy útočník soupeře se štěstím podstřelil Honzu Cahlíka. I za stavu 1:0 se určitě dalo hrát, ale další nepochopitelná chyba v naší obraně, kdy ne každý si plnil povinnosti tak, jak měl, vyústila v gól na 2:0, kdy Cahlík jen přizvedl střelu mířící k tyči. Na naše kopačky se vkrádala čím dál větší beznaději, každý si myslel, že utkání zvrátí sám a podle toho naše hra ve zbytku utkání vypadala. Po další chybě v obraně soupeř střelou z rohu vápna zvýšil na 3:0 a když jsme z protiútoku nedokázali zakončit nadějnou akci 2 na 1, tak nás soupeř dorazil, kdy centr z pravé strany zapadl až do šibenice bezmocného Cahlíka. Ze Strážnice jsme tak odjížděli se čtyřbrankovým výpraskem a se spoustou námětů k zamyšlení….

SK Kostelec: Cahlík - Hochman, Macek, Borkovec, Lecián - Kotásek, Bužek (Rotrekl), Lochman, Ondráš - Talaš, Fukan

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 50 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)