Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Strážnice - Kostelec 4:0 (0:0)

Strážnice - Kostelec 4:0 (0:0)

 

V neděli 9.9. jsme zavítali do města skanzenu, odkud si lidé obvykle odvážejí příjemné vzpomínky, do Strážnice. Vzhledem ke spoustě absencí v našem týmu jsme nastoupili v kombinované sestavě a na střídačce zůstal jen jediný hráč do pole - Michal Rotrekl! V obraně nastoupil Petr Lecián a v útoku Milan Fukan. Ač sestava nebyla úplně obvyklá, tak úvod utkání se nám docela vydařil, očekávaný tlak domácích se nekonal a my jsme dokázali rozjet několik slibných akcí, ale bohužel bez úspěchu. V prvním poločase jsme se dostali díky Romanu Ondrášovi k několika střelám zdálky, které však byly bohužel povětšinou velmi nepřesné. Soupeř se snažil rychlými brejky větrat naši obranu, ale úspěchu se také nedočkal. Poločas tak skončil asi zaslouženou bezbrankovou remízou a nic nenasvědčovalo tomu, co se bude dít v druhé půli. Utkání bylo v podstatě o tom, kdo dá první gól.

V úvodu druhé půle pokračovala vyrovnaná partie, kdy se ani jeden z útoků nemohl prosadit. Až přišla 60.minuta a série chyb a nedorozumění v našem týmu, z nichž pramenil první gól utkání, bohužel v naší síti, kdy útočník soupeře se štěstím podstřelil Honzu Cahlíka. I za stavu 1:0 se určitě dalo hrát, ale další nepochopitelná chyba v naší obraně, kdy ne každý si plnil povinnosti tak, jak měl, vyústila v gól na 2:0, kdy Cahlík jen přizvedl střelu mířící k tyči. Na naše kopačky se vkrádala čím dál větší beznaději, každý si myslel, že utkání zvrátí sám a podle toho naše hra ve zbytku utkání vypadala. Po další chybě v obraně soupeř střelou z rohu vápna zvýšil na 3:0 a když jsme z protiútoku nedokázali zakončit nadějnou akci 2 na 1, tak nás soupeř dorazil, kdy centr z pravé strany zapadl až do šibenice bezmocného Cahlíka. Ze Strážnice jsme tak odjížděli se čtyřbrankovým výpraskem a se spoustou námětů k zamyšlení….

SK Kostelec: Cahlík - Hochman, Macek, Borkovec, Lecián - Kotásek, Bužek (Rotrekl), Lochman, Ondráš - Talaš, Fukan

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 81 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)