Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Sobůlky 1:2 (0:1)

Kostelec - Sobůlky 1:2 (0:1)

V 7. kole okresního přeboru jsme na domácím hřišti přivítali Sobůlky, s nimiž jsme chtěli odčinit týden starou porážku ze Strážnice. Hosté nastoupili v základní sestavě s naším bývalým brankářem Vlastou Výstupem a v záloze s Vaškem Lochmanem, který před měsícem odešel do Sobůlek na hostování. Jak se později bohužel ukázalo, právě tito dva hráli v utkání velmi významnou roli.

Naše sestava se stejně jako v minulém týdnu skládala velmi komplikovaně a podle toho také vypadala. K již déle absentujícím Mirovi Vymazalovi a Davidu Horákovi se přidal Radek Bužek a Ondra Lochman, pouze na střídačku pak usedl Olda Talaš, k němuž se připojili navrátilci Zdeňa Křižka a Michal Rotrekl. Do hry - konkrétně na místo levého záložníka - musel Honza Cahlík a do branky putoval náhradní brankář Marek Kůřil. Jindy stoper Svaťa Macek se pak posunul do středu záložní řady.

V úvodu utkání jsme více drželi míč, ale první, kdo zahrozil, byl soupeř, kdy dalekonosná střela hostujícího záložníka trefila spojnici naší branky. V dalším průběhu jsme opět diktovali tempo hry a několikrát se o zakončení pokoušel Roman Ondráš. Asi po půlhodině hry se sám před hostujícího brankáře dostal Dušan Horák, Výstup si s jeho střelou však skvěle poradil. Brzy po této akci následovala standardní situace, kdy špatně vyražený míč dokázal do naší brány dorazit Vašek Lochman – 0:1 Rozhodně jsme nesložili zbraně a ještě do přestávky se do vyložené šance dostal Honza Cahlík, branku však netrefil. Po poločase jsme tak odcházeli do kabin se ztrátou jednoho gólu.

Do druhé půle jsme nastupovali s myšlenkami na zvrat, jenž se nám brzy přiblížil. Ve 48. minutě zůstal po souboji ležet hostující hráč u našeho vápna, rozhodčí však správně nechal pokračovat hru, čehož jsme využili k rychlé křídelní akci, kdy po centru Romana Ondráše skvěle hlavou zakončil Dušan Horák a nedal Výstupovi žádnou šanci – 1:1. Naše radost však netrvala dlouho, již v 55. minutě se soupeř dostal velmi lehce opět do vedení, když využil hrubku brankáře Kůřila a po jeho chybě při centrovaném míči dopravil balon do opuštěné branky- 1:2.

Nezbývalo nic jiného než všechny síly vrhnout dopředu, následovalo připravené střídání, kdy šel na hřiště Olda Talaš (vystřídal Marka Kůřila a do branky se ze zálohy posunul Honza Cahlík). Soupeř směrem dopředu příliš nebezpečný nebyl a snažil se těsné vedení za každou cenu ubránit, což se mu díky skvělému Výstupovi dařilo – nejdříve dvakrát zlikvidoval střelu Ondráše z hranice vápna a poté v tutovce zázračně chytil Kotáskovu přízemní střelu. Když už se nám podařilo Výstupa překonat, po skvělé kombinaci zakončoval Talaš, tak soupeři pomohl rozhodčí, kdy pomezní nesprávně signalizoval ofsajd a i přes naše protesty gól neplatil. V závěru jsme se ještě dostali do několika nadějných akcí, ale ty k úspěchu bohužel nevedly a připsali jsme si tak druhou porážku v řadě…

SK Kostelec: Kůřil (Talaš) - Hochman, Fukan, Borkovec, Lecián (Křižka) – Cahlík, Černý, Macek, Kotásek, - Dušan Horák, Ondráš

Branka: Dušan Horák

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 79 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)