Ždánice - Kostelec 1:3 (1:1)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Ždánice - Kostelec 1:3 (1:1)

Ždánice - Kostelec 1:3 (1:1)

Po dvou porážkách v soutěži jsme přijeli s odhodláním bodovat do Ždánic. Hned v úvodu zápasu ale dostalo naše sebevědomí pořádnou ránu, na stoperu hrající Milan Fukan váhal s rozehrávkou tak dlouho až ho domácí hráč obral o míč a šel sám na bránu, toho pak Fukec zastavil až faulem ve vápně a šel ve 4.min do sprch. Domácí se pak z penalty ujali vedení. Museli jsme hned přeskupit řady a začali v deseti bojovat. Ždánice byli po golu aktivnější a měli další dvě šance, naštěstí pro nás selhali v koncovce. Postupně jsme se i v deseti oklepali, pomohlo nám i vynucené střídání na straně domácího týmu když musel odejít zraněný Snášel. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme začali mít navrch a zahrozili sérii rohových kopů, před poločasem pak z přímáku trefou do šibenice srovnal Radek Bužek.

Po změně stran jsme pak v deseti přebrali taktovku, domácím jsme nedali prostor v záloze a jejich nakopávané míče neměli moc nadějí na úspěch. Naše útoky byli daleko nebezpečnější a po jednom z nich nás po samostané akci do vedení poslal Olda Talaš. Po golu se pak srovnal stav sil na hřišti když byl za oplácené vyloučen domácí hráč. V deseti už domácí neměli šanci, ukázalo se jak důležité je mít našlapanou lavku když jsme udeřili po ose střídajících hráčů, nahrávající Mira Vymazal, zakončující Roman Ondráš a stav 3-1 pro nás! Ke konci zápasu pak ještě sudí vyloučil po druhé žluté kartě našeho kapitána Pavla Borkovca, v devíti jsme se ke konci dostali pod tlak ale kontaktní branku se domácím dát nepovedlo.

Po bojovném výkonu jsme i v deseti dokázali zápas otočit a opět se o něco přiblížit na čelo okresního přeboru, doufáme že náš výkon vrátil našim fanouškům opět radost z fotbalu a těšíme se na hodovou sobotu doma, přijedou Vnorovy!

SK Kostelec: Cahlík – Borkovec, Fukan, Hochman – Kotásek (Vymazal), Černý, Bužek, Macek, David Horák (Ondráš) – Talaš (O. Lochman), Dušan Horák

Branky: Bužek, Talaš, Ondráš

ČK: 4.min Fukan, 82. Borkovec

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 Phylliswhone 2017-01-30 09:30
wh0cd481780 where to buy tetracycline hydrochlorothia zide zoloft nolvadex
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 51 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)