Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Ždánice - Kostelec 1:3 (1:1)

Ždánice - Kostelec 1:3 (1:1)

Po dvou porážkách v soutěži jsme přijeli s odhodláním bodovat do Ždánic. Hned v úvodu zápasu ale dostalo naše sebevědomí pořádnou ránu, na stoperu hrající Milan Fukan váhal s rozehrávkou tak dlouho až ho domácí hráč obral o míč a šel sám na bránu, toho pak Fukec zastavil až faulem ve vápně a šel ve 4.min do sprch. Domácí se pak z penalty ujali vedení. Museli jsme hned přeskupit řady a začali v deseti bojovat. Ždánice byli po golu aktivnější a měli další dvě šance, naštěstí pro nás selhali v koncovce. Postupně jsme se i v deseti oklepali, pomohlo nám i vynucené střídání na straně domácího týmu když musel odejít zraněný Snášel. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme začali mít navrch a zahrozili sérii rohových kopů, před poločasem pak z přímáku trefou do šibenice srovnal Radek Bužek.

Po změně stran jsme pak v deseti přebrali taktovku, domácím jsme nedali prostor v záloze a jejich nakopávané míče neměli moc nadějí na úspěch. Naše útoky byli daleko nebezpečnější a po jednom z nich nás po samostané akci do vedení poslal Olda Talaš. Po golu se pak srovnal stav sil na hřišti když byl za oplácené vyloučen domácí hráč. V deseti už domácí neměli šanci, ukázalo se jak důležité je mít našlapanou lavku když jsme udeřili po ose střídajících hráčů, nahrávající Mira Vymazal, zakončující Roman Ondráš a stav 3-1 pro nás! Ke konci zápasu pak ještě sudí vyloučil po druhé žluté kartě našeho kapitána Pavla Borkovca, v devíti jsme se ke konci dostali pod tlak ale kontaktní branku se domácím dát nepovedlo.

Po bojovném výkonu jsme i v deseti dokázali zápas otočit a opět se o něco přiblížit na čelo okresního přeboru, doufáme že náš výkon vrátil našim fanouškům opět radost z fotbalu a těšíme se na hodovou sobotu doma, přijedou Vnorovy!

SK Kostelec: Cahlík – Borkovec, Fukan, Hochman – Kotásek (Vymazal), Černý, Bužek, Macek, David Horák (Ondráš) – Talaš (O. Lochman), Dušan Horák

Branky: Bužek, Talaš, Ondráš

ČK: 4.min Fukan, 82. Borkovec

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 Phylliswhone 2017-01-30 09:30
wh0cd481780 where to buy tetracycline hydrochlorothia zide zoloft nolvadex
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 149 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)