KEN Veselí - Kostelec 1:1 (0:0)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži KEN Veselí - Kostelec 1:1 (0:0)

KEN Veselí - Kostelec 1:1 (0:0)

V pátek 19. října jsme zavítali letos již po druhé na hřiště KENu Veselí k dohrávce odloženého utkání. Nastoupili jsme v téměř kompletní sestavě, jediným chybějícím hráčem byl Olin Talaš. V úvodu utkání jsme byli lepším týmem a brankář domácích musel vytáhnout výborný zákrok proti střele Ondráše. Na druhé straně na sebe domácí útočníci upozornili především ostrými zákroky, ale rozhodčí tohoto utkání pouštěl docela tvrdou hru a karty rozdával jen výjimečně. Po naší úvodní šanci se osmělil i soupeř, ale se střelou z dálky Cahlík neměl problém. Byli jsme lepším týmem, ale bohužel naše nadějné akce končili buď na tělech domácích obránců, kdy se nedařilo prostřelit hráz těl před brankou nebo těsně vedle branky. První poločas tak skončil remízou 0:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili trochu lehkovážně a soupeř se ihned dostal do velké šance, ale Cahlík byl opět na místě. Běžela 60. minuta když se nám povedla skvělá akce, na pravé straně rozehrál přímý kop na Ondráša Bužek, Ondráš dlouhým centrem přenesl hru na Kotáska, který vrátil míč na malé vápno, odkud doklepl míč do sítě kapitán Svaťa Macek. Bohužel jsme opět po gólu na chvíli vypadli z role a soupeř po rohu trefil břevno a s následnou dorážkou si poradil domácí útočník a vyrovnal. Domácím narostla křídla a v zápětí se domácí útočník ocitl sám před Cahlíkem, ten jej ale vychytal. My jsme se dopředu dostávali postupně a střídající Ondra Lochman se několikrát pokoušel o střelu, ale bohužel nepřesně. Domácí v další šanci trefili tyč naší branky. Útok v tuto chvíli střídal útok, oba týmy mysleli na vstřelení vítězného gólu, do další šance se z naší strany řítil Mira Vymazal, ale v poslední chvíli mu míč ukopl Ondra Lochman. Poté opět zahrozili domácí. V závěru střílenou přihrávku Ondry Lochmana srazil domácí obránce na tyč a oba soupeři se tak rozešli smírně. Z Veselí si tak vezeme bod a již v neděli na domácím hřišti přivítáme Dambořice.

SK Kostelec: SK Kostelec: Cahlík – Fukan, Macek, Černý, Hochman – Kotásek (Lecián), Bužek, Vymazal, Horák David (Borkovec) - Ondráš, Horák Dušan (Lochman Ondra)

Branka: Macek

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #4 2016-02-07 12:51
So, it is necessary that you plan your shoe budget before buying
one. The world is really shrinking and ideas are being shared
around the globe at a rapid pace. Wearing an elegant UGG boot with tight jeans can give you a classy and beautiful look.Take a look at my homepage - torebki: http://wiki.typhoon.gov.cn/index.php?title=Trouble-Free%20Plans%20In%20car%20Around%20The%20USA
Citovat
 
 
0 #3 2015-07-31 11:47
Excellent items from you, man. I havce take into accout youjr stuff
prior to and you're simply too great. I really like what you've got here, certainly like what you are saying and the best
way through which you say it. You're making it entertaining and you continue to care
for to keep it wise. I can't wait to read far more from you.
That is actually a wonderful site.

Here is my web-site ... Mr.MakingUsmile: http://www.makingusmile.net,http://www.makingusmile.net/the-ultimate-list-of-career-limiting-moves/
Citovat
 
 
0 #2 2014-04-22 17:12
Excellent post. Keep writing such kind of info on your blog.
Im really impressed by your site.
Hi there, You've done a fantastic job. I will definitely digg it and in my
view suggest to my friends. I am confident they will be
benefited from this site.

my site: nike ลดราคา: https://www.facebook.com/salenikeshopthailand
Citovat
 
 
0 #1 2012-10-26 07:10
Nike Kids Shoes: http://www.kidsshoesclothes.com/ online can offer you the professional and complete protection for your kids during the sport or the daily life.The Kids Shoes online shop can offer you the reasonable price and free shipping for all orders.If you want to buy the Nike Kids Footwear from the online shop for your kids,pls do not hesitate to choose this professional site.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 52 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)