Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Strážnice 1:2 (1:1)

Kostelec - Strážnice 1:2 (1:1)

V prvním domácím utkání jarní části sezony jsme přivítali Strážnici, které jsme chtěli oplatit porážku z podzimní části. Úvod utkání nám vyšel skvěle – už ve 12. minutě se střelou z přímého kopu prosadil Radek Bužek. Krátce po úvodní brance se do obrovské šance po chybě hostující obrany dostal Olin Talaš, tváří v tvář brankáři však zakončil jen slabě do jeho náruče. Ve 20. minutě byl v souboji zraněn Radek Bužek a musel střídat, když chvíli po něm odstoupil i Olin Talaš, mysleli jsme, že špatných zpráv bylo v první půli už dost, tou další však byl vyrovnávací gól soupeře, kdy se ve 35. minutě po naší chybě ve středu hřiště dostal hostující útočník sám před Honzu Cahlíka a nedal mu šanci – 1:1. Tímto stavem skončila i první půle.

Ve druhé půli soupeř častěji držel míč a opticky měl více ze hry, byli jsme to však my, kdo se dostával do šancí, ale bohužel jsme je také zahazovali – Mira Kotásek, Mira Vymazal ani Zdeňa Křižka nedokázali z nadějných pozic překonat brankáře soupeře. Když i hlavička Milana Fukana po rohovém kopu dopadla na břevno soupeřovy branky, zdálo se, že utkání spěje k remíze. Bohužel však soupeř potrestal zaváhání naší obrany, když 5 minut před koncem malou domů Petra Leciána vystihl hostující útočník a dostal se do souboje s Honzou Cahlíkem, přičemž se míč od útočníka soupeře odrazil směrem k naší brance a došoural se za brankovou čáru. Na závěrečný nápor jsme neměli ani síly ani čas a soupeř si tak odvezl 3 body.

Branka: Radek Bužek

SK Kostelec: Cahlík – Lecián, Fukan, Borkovec, Hochman – Kotásek, Vymazal, Bužek (20. Černý), Lochman V. (70. Horák David) – Talaš (25. Křižka), Lochman O.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 100 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)