Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Pohár Hovorany - Kostelec 3:1 (2:0)

Pohár Hovorany - Kostelec 3:1 (2:0)

V pohárovém utkání jsme nastoupili na hřišti lídra III. třídy z Hovoran. Do utkání domácí vstoupili aktivněji a brzy se dostali po zaváhání naší defenzívy do vedení – 1:0. Ač jsme více drželi míč, tak to byli domácí, kdo se dostával do koncovky a brzy soupeř v jasné pozici trefil tyč. Netrvalo to dlouho a další chyba obrany znamenala stav 2:0 pro domácí. Do konce poločasu jsme se dostali do několika nadějných pozic, ale v nejnadějnější z nich trefil Svaťa Macek pouze tyč.

Úvod druhé půle patřil nám, do šancí se střídavě cpal vystřídavší Olin Talaš a Roman Ondráš, ale bohužel Oldova střela z úhlu skončila na tyči a nadějný brejk Romana Ondráše zůstal bez důraznějšího zakončení. V 60. minutě byl v pokutovém území faulován Roman Ondráš a Mira Kotásek se z penalty se štěstím nemýlil. Stav 2:1 a půl hodina času vypadala nadějně, ale bohužel jsme zahodili dvě obrovské šance, když například Mira Kotásek z malého vápna přestřelil branku a další náznaky zůstaly nedotaženy. Soupeř se snažil hrozit z brejků, ale naše obrana pracovala spolehlivěji než v první půli. Bohužel přišla 80. minuta a přesně trefený přímý kop domácích, který znamenal vedení 3:1, což byl i konečný výsledek. Nedokázali jsme tak navázat na loňskou semifinálovou účast a s okresním pohárem se loučíme.

Nyní se musíme soustředit na pokračování okresního přeboru, kde nás už v neděli čeká derby v Sobůlkách.

SK Kostelec: Cahlík – Lecián, Fukan, Borkovec, Hochman – Kotásek, Černý, Macek, Horák David (45. Talaš) – Vymazal, Ondráš

Branka: Miroslav Kotásek (pen.)