Moravany - Kostelec 1:2 (1:0)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Moravany - Kostelec 1:2 (1:0)

Moravany - Kostelec 1:2 (1:0)

Ve středu - 1.května - nás čekalo dohrávané utkání 15.kola. Jednalo se však o derby s velkým “D“ – utkání v Moravanech.

Do sestavy se vrátil Pavel Borkovec a Honza Cahlík, ale chyběl stoper Svaťa Macek, kterého zaskočil Milan Fukan.

V úvodu utkání se domácí snažili být aktivnější, ale po 10 minutách jsme přebrali taktovku hry a začali se výrazně osmělovat, netrvalo to dlouho a přišly i první šance z naší strany. V 15. minutě po rohovém kopu se konala “trma-vrma“ v domácí šestnáctce, ale míč jsme do branky dostat nedokázali. Ve 25. minutě měl úvodní gól utkání na kopačce Mira Vymazal, ale metr za malým vápnem brankáře neprostřelil. Další tutovku měl na své noze Vašek Lochman, který dokázal obejít brankáře, ale zakončoval slabě a domácí obránce stihl odvrátit na roh. Domácí hrozili střelbou z větší vzdálenosti a poločas poklidně spěl k remíze. Ve 40. minutě kopaly Moravany přímý kop z poloviny hřiště, který se po zaváhání naší obrany a brankáře Honzy Cahlíka odrazem dostal až do sítě - 1:0. Tak skončil i první poločas prozatím hodně poklidného utkání.

Do druhé půle jsme šli s jasným cílem - otočit zápas. Tomuto cíli jsme se přiblížili v 53. minutě, kdy byl při pokusu o střelu faulován Dušan Horák, rozhodčí správně nařídil penaltu a Mira Kotásek nezaváhal – vyrovnáno 1:1. Na hřiště se brzy dostaly i emoce, které k takovému utkání jistě patří. Za vzájemné strkání bez zájmu o balon dostali žluté karty Dušan Horák a domácí obránce. Navíc jsme se dožadovali červené karty pro domácího Udržala, stejně jako domácí pro O. Lochmana za souboje bez balonu, které však zůstaly skryty i oku rozhodčího. V 60. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí obránce Ficek, když druhou žlutou kartu dostal zcela po právu za skluz ze zadu na Vaška Lochmana. Tlak z naší strany narůstal, ale centry z pravé ani z levé strany nenacházely adresáta. Domácí v deseti zahrozili v 70. minutě, když na Milana Fukana postupovali dva hráči Moravan – situaci však nevyřešili dobře a Milan ji výborným zákrokem zastavil. Nervozita na obou stranách narůstala – domácí se dožadovali 2. žluté pro výborně hrajícího Oldu Talaše, ale u rozhodčího po právu neuspěli. Když už se zdálo, že naše převaha nebude gólově využita, přišla 88. minuta, kdy dokázal střílený centr Oldy Talaše trefit Vašek Lochman a poslal nás do vedení – 1:2! Závěr utkání se odehrával v očekávaném duchu. Domácí poslali na hrot všechny své hlavičkáře a nakopávali míče na naši polovinu. Naše obrana však dokázala soupeřův nápor uskákat a díky tomu, že Mira Kotásek nedokázal proměnit samostatný nájezd, skončilo utkání (v druhé půli plné emocí) našim vítězstvím 2:1!

Branky: Mira Kotásek (pen.), Vašek Lochman

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Fukan, Borkovec, Hochman – Kotásek (Horák David), Černý, Vymazal (Křižka), Lochman V. (Lecián) – Horák Dušan, Lochman O.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 49 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)