Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Moravany - Kostelec 1:2 (1:0)

Moravany - Kostelec 1:2 (1:0)

Ve středu - 1.května - nás čekalo dohrávané utkání 15.kola. Jednalo se však o derby s velkým “D“ – utkání v Moravanech.

Do sestavy se vrátil Pavel Borkovec a Honza Cahlík, ale chyběl stoper Svaťa Macek, kterého zaskočil Milan Fukan.

V úvodu utkání se domácí snažili být aktivnější, ale po 10 minutách jsme přebrali taktovku hry a začali se výrazně osmělovat, netrvalo to dlouho a přišly i první šance z naší strany. V 15. minutě po rohovém kopu se konala “trma-vrma“ v domácí šestnáctce, ale míč jsme do branky dostat nedokázali. Ve 25. minutě měl úvodní gól utkání na kopačce Mira Vymazal, ale metr za malým vápnem brankáře neprostřelil. Další tutovku měl na své noze Vašek Lochman, který dokázal obejít brankáře, ale zakončoval slabě a domácí obránce stihl odvrátit na roh. Domácí hrozili střelbou z větší vzdálenosti a poločas poklidně spěl k remíze. Ve 40. minutě kopaly Moravany přímý kop z poloviny hřiště, který se po zaváhání naší obrany a brankáře Honzy Cahlíka odrazem dostal až do sítě - 1:0. Tak skončil i první poločas prozatím hodně poklidného utkání.

Do druhé půle jsme šli s jasným cílem - otočit zápas. Tomuto cíli jsme se přiblížili v 53. minutě, kdy byl při pokusu o střelu faulován Dušan Horák, rozhodčí správně nařídil penaltu a Mira Kotásek nezaváhal – vyrovnáno 1:1. Na hřiště se brzy dostaly i emoce, které k takovému utkání jistě patří. Za vzájemné strkání bez zájmu o balon dostali žluté karty Dušan Horák a domácí obránce. Navíc jsme se dožadovali červené karty pro domácího Udržala, stejně jako domácí pro O. Lochmana za souboje bez balonu, které však zůstaly skryty i oku rozhodčího. V 60. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí obránce Ficek, když druhou žlutou kartu dostal zcela po právu za skluz ze zadu na Vaška Lochmana. Tlak z naší strany narůstal, ale centry z pravé ani z levé strany nenacházely adresáta. Domácí v deseti zahrozili v 70. minutě, když na Milana Fukana postupovali dva hráči Moravan – situaci však nevyřešili dobře a Milan ji výborným zákrokem zastavil. Nervozita na obou stranách narůstala – domácí se dožadovali 2. žluté pro výborně hrajícího Oldu Talaše, ale u rozhodčího po právu neuspěli. Když už se zdálo, že naše převaha nebude gólově využita, přišla 88. minuta, kdy dokázal střílený centr Oldy Talaše trefit Vašek Lochman a poslal nás do vedení – 1:2! Závěr utkání se odehrával v očekávaném duchu. Domácí poslali na hrot všechny své hlavičkáře a nakopávali míče na naši polovinu. Naše obrana však dokázala soupeřův nápor uskákat a díky tomu, že Mira Kotásek nedokázal proměnit samostatný nájezd, skončilo utkání (v druhé půli plné emocí) našim vítězstvím 2:1!

Branky: Mira Kotásek (pen.), Vašek Lochman

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Fukan, Borkovec, Hochman – Kotásek (Horák David), Černý, Vymazal (Křižka), Lochman V. (Lecián) – Horák Dušan, Lochman O.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 146 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)