Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Mikulčice 0:2 (0:1)

Kostelec - Mikulčice 0:2 (0:1)

V dalším domácím utkání jsme hostili vedoucí tým tabulky z Mikulčic. Před domácími fanoušky jsme si potřebovali napravit pošramocenou reputaci po neúspěšném zápase se Ždánicemi. Podmínky k tomu rozhodně nebyly ideální, neboť počet chybějících hráčů narostl už na 7 – Cahlík, Bužek, Borkovec, Lochman O., Lochman V., Fukan a Talaš, přičemž Borkovec s Cahlíkem byli připraveni alespoň na lavičce náhradníků.

Úvod utkání dle očekávání patřil hostům, kteří více drželi míč, ale do šancí se zatím nedostávali. První důležitý moment utkání přišel ve 20. minutě, kdy byl brankářem při kličce faulován Roman Ondráš a my jsem dostali příležitost zahrávat pokutový kop. K tomu se jako obvykle postavil Mira Kotásek, ale bohužel selhal. Soupeř téměř z protiútoku po standardce pak připomněl staré známé pravidlo – “nedáš-dostaneš“, když hlavičkou překonal Kůřila hostující útočník. Do konce první půle se ještě na obou stranách urodily dvě obrovské šance, ale ani jedna neskončila gólem.

Do druhé půle jsme nastupovali s cílem srovnat a byli jsme určitě lepším týmem, některé náznaky šancí však nebyly dotaženy a 2x míč skončil pouze na břevně branky Mikulčic. Soupeř se s postupujícím časem začal dostávat do brejkových situací a jednu z nich v 75. minutě proměnil, čímž zvýšil na 2:0. V závěru utkání ještě soupeř trefil tyč a na naší straně se snažil Ondráš předložit míč na malé vápno Křižkovi, ale míč na poslední chvíli vypíchl hostující stoper. Utkání tak i přes zlepšený výkon (oproti předchozímu domácímu utkání) skončilo porážkou 2:0, přesto domácí diváci ocenili náš bojovný výkon potleskem.

SK Kostelec: Kůřil Marek – Hochman, Macek, Rotrekl, Lecián – Horák David (70. Křižka), Vymazal, Černý, Kotásek – Horák Dušan, Ondráš

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 24 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)