Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec - Mikulčice 0:2 (0:1)

Kostelec - Mikulčice 0:2 (0:1)

V dalším domácím utkání jsme hostili vedoucí tým tabulky z Mikulčic. Před domácími fanoušky jsme si potřebovali napravit pošramocenou reputaci po neúspěšném zápase se Ždánicemi. Podmínky k tomu rozhodně nebyly ideální, neboť počet chybějících hráčů narostl už na 7 – Cahlík, Bužek, Borkovec, Lochman O., Lochman V., Fukan a Talaš, přičemž Borkovec s Cahlíkem byli připraveni alespoň na lavičce náhradníků.

Úvod utkání dle očekávání patřil hostům, kteří více drželi míč, ale do šancí se zatím nedostávali. První důležitý moment utkání přišel ve 20. minutě, kdy byl brankářem při kličce faulován Roman Ondráš a my jsem dostali příležitost zahrávat pokutový kop. K tomu se jako obvykle postavil Mira Kotásek, ale bohužel selhal. Soupeř téměř z protiútoku po standardce pak připomněl staré známé pravidlo – “nedáš-dostaneš“, když hlavičkou překonal Kůřila hostující útočník. Do konce první půle se ještě na obou stranách urodily dvě obrovské šance, ale ani jedna neskončila gólem.

Do druhé půle jsme nastupovali s cílem srovnat a byli jsme určitě lepším týmem, některé náznaky šancí však nebyly dotaženy a 2x míč skončil pouze na břevně branky Mikulčic. Soupeř se s postupujícím časem začal dostávat do brejkových situací a jednu z nich v 75. minutě proměnil, čímž zvýšil na 2:0. V závěru utkání ještě soupeř trefil tyč a na naší straně se snažil Ondráš předložit míč na malé vápno Křižkovi, ale míč na poslední chvíli vypíchl hostující stoper. Utkání tak i přes zlepšený výkon (oproti předchozímu domácímu utkání) skončilo porážkou 2:0, přesto domácí diváci ocenili náš bojovný výkon potleskem.

SK Kostelec: Kůřil Marek – Hochman, Macek, Rotrekl, Lecián – Horák David (70. Křižka), Vymazal, Černý, Kotásek – Horák Dušan, Ondráš

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 48 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)