Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Ratíškovice B 3:3 (1:1)

Kostelec - Ratíškovice B 3:3 (1:1)

V dalším utkání jsme přivítali na domácím hřišti tým Ratíškovice B. Do základní sestavy se na post stopera vrátil Svaťa Macek a Milan Fukan se posunul do útoku. Úvod utkání patřil hostům, kteří ukázali, že především standardní situace mají velmi nebezpečné. V 17. minutě jsme poprvé zahrozili i my, ale centr Davida Horáka nenašel adresáta. O 3 minuty později už bylo veseleji, když se na vápně skvěle zorientoval Dušan Horák a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci – 1:0. Soupeř však brzy odpověděl, když si po rohovém kopu nešťastně srazil míč do vlastní sítě Svaťa Macek. Ve 25. minutě odkulhal ze hřiště Jirka Černý a nahradil ho Zdeňa Křižka. Ve zbývající části prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal bez výraznějších šancí a poločas tak skončil remízou 1:1.

Do druhé půle díky našim chybám vstoupil výrazně lépe soupeř, sérii chyb začal Radek Hochman, který vhodil autové vhazování na nohu soupeře, ten se otočil kolem Pavla Borkovce, odcentroval a našel hlavu Milana Fukana, který bohužel trefil přesně do naší sítě – 1:2. Neuběhlo ani 5 minut a soupeř potrestal další nedůraz naší obrany a zvýšil na 3:1. V dalších minutách pokračoval den otevřených dveří v naší obraně a jen díky famózním zákrokům Honzy Cahlíka jsme přežili tři více než stoprocentní a další velmi nadějné šance soupeře. Postupem času jsme se ale opět vrátili do hry a Mira Kotásek krásnou střelou trefil spojnici břevna a tyče hostující branky. Když se pak mezi 70. a 80. minutou neujaly ani dorážky z hranice pokutového území v podání Miry Vymazala a Svaťe Macka, zdálo se, že si soupeř odveze 3 body. V 82. minutě však Svaťa Macek výborně rozehrál standardní situaci a míč si po souboji s Pavlem Borkovcem trkl hostující obránce do vlastní brány - 3:2. V dalších minutách na hřišti vzplály emoce a za kritiku sudího byl po 2. žluté kartě vyloučen Svaťa Macek. V 87. Minutě skvěle zahrál standardní situaci Mira Vymazal a Dušan Horák míč jen přičísl na cestě do sítě – vyrovnáno. V závěru utkání jsme si již ani přes snahu žádnou šanci nevytvořili a utkání tak skončilo dělbou bodů 3:3.

Branky: 2x Dušan Horák, 1x vlastní

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Macek, Borkovec, Lecián (Talaš) – Horák David, Vymazal, Černý (Křižka), Kotásek (Rotrekl) – Horák Dušan, Fukan