Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Svatobořice - Kostelec 1:1 (1:1)

Svatobořice - Kostelec 1:1 (1:1)

V posledním utkání letošní sezony jsme zavítali na hřiště Svatobořic. Sestava se opět oproti minulému utkání měnila – do základu se vrátili Macek, Fukan, Vymazal a Honza Cahík se vrátil do branky, chyběli Křižka a Kotásek.

Od začátku utkání se před velmi slušnou návštěvou i přes obrovské horko hrál kvalitní fotbal, když z počátku jsme byli aktivnější a také jsme si dříve vypracovali šance – nejdříve Borkovec zakončoval po standardní situaci z ofsajdu, následně nebezpečně střílel Talaš. Domácí poté zahrozili několika standardními situacemi. Ve 20. minutě musel střídat David Horák a nahradil ho Michal Rotrekl. První gól padl ve 25. minutě, když výbornou přihrávku Oldy Talaše zužitkoval skvěle umístěnou křížnou střelou Mira Vymazal. V následující části první půle se do šancí začali dostávat domácí a ve 35. minutě potrestali naši ztrátu ve středu hřiště vyrovnávací brankou - 1:1. O chvíli později mohlo být ještě hůř, ale gól domácích nemohl být pro ofsajd uznán. V závěru první půle ještě brankář domácích vyškrábl Talašovu střelu nad břevno. Poločas skončil remízou 1:1.

V úvodu druhé půle se hrál vyrovnaný fotbal, s postupem času však začínali více zlobit domácí a my jsme se spoléhali na brejkové situace, možností pro ně se však otevíralo dost. Cahlík musel brzy předvést dva velmi dobré zákroky, na druhé straně nám chyběla trocha přesnosti k dotažení rychlých protiútoků. Zhruba v 70. minutě se do vápna probil Dušan Horák, ale zakončit se mu nepovedlo, o chvíli později pak domácí obránce zahrál ve vlastním vápně rukou, ale píšťalka zůstala němá. V závěru jsme ještě zahrozili dvěma hlavičkami – tu Oldy Talaše brankář s námahou vyrazil na roh, hlava Honzy Lochmana mířila vedle. Domácí se do největší šance druhé půle dostali až v závěru, kdy se z úhlu sám před Cahlíkem objevil domácí David (který měl být již dříve za faul v přerušené hře na Michala Rotrekla vyloučen), ale přestřelil. Soupeři se tak rozešli smírně 1:1.

Toto utkání bylo také posledním na lavičce trenérského dua Dolan - Paytok, kterým tímto děkujeme za odvedenou práci pro SK Kostelec.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan , Macek, Černý, Hochman – Horák David (Rotrekl), Lochman O. (Lecián), Vymazal M., Borkovec – Horák Dušan (Lochman Honza), Talaš

Branka: Vymazal

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 DorothyTulky 2017-02-01 04:00
wh0cd855638 vardenafil no prescription Acticin levaquin Cheap Vermox
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 55 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)