Svatobořice - Kostelec 1:1 (1:1)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Svatobořice - Kostelec 1:1 (1:1)

Svatobořice - Kostelec 1:1 (1:1)

V posledním utkání letošní sezony jsme zavítali na hřiště Svatobořic. Sestava se opět oproti minulému utkání měnila – do základu se vrátili Macek, Fukan, Vymazal a Honza Cahík se vrátil do branky, chyběli Křižka a Kotásek.

Od začátku utkání se před velmi slušnou návštěvou i přes obrovské horko hrál kvalitní fotbal, když z počátku jsme byli aktivnější a také jsme si dříve vypracovali šance – nejdříve Borkovec zakončoval po standardní situaci z ofsajdu, následně nebezpečně střílel Talaš. Domácí poté zahrozili několika standardními situacemi. Ve 20. minutě musel střídat David Horák a nahradil ho Michal Rotrekl. První gól padl ve 25. minutě, když výbornou přihrávku Oldy Talaše zužitkoval skvěle umístěnou křížnou střelou Mira Vymazal. V následující části první půle se do šancí začali dostávat domácí a ve 35. minutě potrestali naši ztrátu ve středu hřiště vyrovnávací brankou - 1:1. O chvíli později mohlo být ještě hůř, ale gól domácích nemohl být pro ofsajd uznán. V závěru první půle ještě brankář domácích vyškrábl Talašovu střelu nad břevno. Poločas skončil remízou 1:1.

V úvodu druhé půle se hrál vyrovnaný fotbal, s postupem času však začínali více zlobit domácí a my jsme se spoléhali na brejkové situace, možností pro ně se však otevíralo dost. Cahlík musel brzy předvést dva velmi dobré zákroky, na druhé straně nám chyběla trocha přesnosti k dotažení rychlých protiútoků. Zhruba v 70. minutě se do vápna probil Dušan Horák, ale zakončit se mu nepovedlo, o chvíli později pak domácí obránce zahrál ve vlastním vápně rukou, ale píšťalka zůstala němá. V závěru jsme ještě zahrozili dvěma hlavičkami – tu Oldy Talaše brankář s námahou vyrazil na roh, hlava Honzy Lochmana mířila vedle. Domácí se do největší šance druhé půle dostali až v závěru, kdy se z úhlu sám před Cahlíkem objevil domácí David (který měl být již dříve za faul v přerušené hře na Michala Rotrekla vyloučen), ale přestřelil. Soupeři se tak rozešli smírně 1:1.

Toto utkání bylo také posledním na lavičce trenérského dua Dolan - Paytok, kterým tímto děkujeme za odvedenou práci pro SK Kostelec.

SK Kostelec: Cahlík – Fukan , Macek, Černý, Hochman – Horák David (Rotrekl), Lochman O. (Lecián), Vymazal M., Borkovec – Horák Dušan (Lochman Honza), Talaš

Branka: Vymazal

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 DorothyTulky 2017-02-01 04:00
wh0cd855638 vardenafil no prescription Acticin levaquin Cheap Vermox
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 92 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)