Kostelec - Hovorany 2:2 (1:1)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec - Hovorany 2:2 (1:1)

Kostelec - Hovorany 2:2 (1:1)

V úvodním utkání nového ročníku jsme na domácím hřišti přivítali tým nováčka okresního přeboru z Hovoran. V našem mužstvu došlo v letní pauze k několika změnám, k těm nejdůležitějším jistě patří příchod nového trenéra pana Svatopluka Macka a střelce Gabriela Davida. Kariéru v letní pauze ukončil Mira Vymazal.

Úvod utkání patřil našemu mužstvu a už v 5. minutě trefil Dušan Horák hlavou tyč po krásném centru Svati Macka. Netrvalo to dlouho a po rohovém kopu se k hlavičce dostal Svaťa Macek, ale mířil nad branku. Soupeř na druhé straně zahrozil jen jednou standardkou. Další nadějnou pozici si vypracoval Gábin David, ale brankář dokázal jeho střelu s obtížemi zlikvidovat. Ve 20. minutě se po skvěle rozehraném přímém kopu Svatě Macka dostával k hlavičce Pavel Borkovec, ale jelikož mu soupeřův obránce málem ustřelil nohu, následovala penalta, z ní se Mira Kotásek nemýlil a vedli jsme 1:0. O chvíli později se opět k hlavičce cpal Pavel Borkovec, ale nezamířil přesně. V závěrečné čtvrthodině první půle se nám přestalo dařit, naše přihrávky provázely nepřesnosti a soupeři jsme umožnili vrátit se do hry. První velké varování po vysokém nákopu jsme ještě přežili, když Jirka Černý vykopával z brankové čáry, v nastavení první půle nás však soupeř už krutě ztrestal. Špatně zahraná ofsajdová past našeho týmu pustila do samostatného nájezdu dva útočníky soupeře a ti neměli problém se zakončením, do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1.

Úvod druhé půle byl z obou stran spíše rozháraný a první, kdo zahrozil, byl soupeř. Hovoranského útočníka však z nadějné pozice vytlačil Honza Cahlík. Poté se snažil o střelu Gábin David, ale byl zblokován. Ve 25. minutě však už dostál své pověsti kanonýra a výbornou přihrávku Dušana Horáka využil k zakončení na zadní tyč, když nedal soupeřovu gólmanovi žádnou šanci – 2:1. Ve 35. minutě selhal v šanci střídající Vašek Lochman, když nedokázal hlavou zakončit centr, který přeletěl hostujícího brankáře. Poté se na obou stranách konala velká ´trma-vrma´, přičemž naše zůstala nevyužita, ale soupeř v 89. minutě dokázal vyrovnat – 2:2. V 90. minutě měl ještě na noze vítězství Milan Fukan, ale netrefil soupeřovu branku a když soupeř v zápětí nevyužil přímý kop zpoza vápna, skončilo utkání dělbou bodů - 2:2.

Branky SK Kostelec: Kotásek (pen), David

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Černý, Borkovec, Talaš – Lochman O. (Lochman V.), Lochman J. (Fukan), Macek, Kotásek (Horák David) - Horák Dušan (Mukenšnábl), David

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 122 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)