Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Hovorany 2:2 (1:1)

Kostelec - Hovorany 2:2 (1:1)

V úvodním utkání nového ročníku jsme na domácím hřišti přivítali tým nováčka okresního přeboru z Hovoran. V našem mužstvu došlo v letní pauze k několika změnám, k těm nejdůležitějším jistě patří příchod nového trenéra pana Svatopluka Macka a střelce Gabriela Davida. Kariéru v letní pauze ukončil Mira Vymazal.

Úvod utkání patřil našemu mužstvu a už v 5. minutě trefil Dušan Horák hlavou tyč po krásném centru Svati Macka. Netrvalo to dlouho a po rohovém kopu se k hlavičce dostal Svaťa Macek, ale mířil nad branku. Soupeř na druhé straně zahrozil jen jednou standardkou. Další nadějnou pozici si vypracoval Gábin David, ale brankář dokázal jeho střelu s obtížemi zlikvidovat. Ve 20. minutě se po skvěle rozehraném přímém kopu Svatě Macka dostával k hlavičce Pavel Borkovec, ale jelikož mu soupeřův obránce málem ustřelil nohu, následovala penalta, z ní se Mira Kotásek nemýlil a vedli jsme 1:0. O chvíli později se opět k hlavičce cpal Pavel Borkovec, ale nezamířil přesně. V závěrečné čtvrthodině první půle se nám přestalo dařit, naše přihrávky provázely nepřesnosti a soupeři jsme umožnili vrátit se do hry. První velké varování po vysokém nákopu jsme ještě přežili, když Jirka Černý vykopával z brankové čáry, v nastavení první půle nás však soupeř už krutě ztrestal. Špatně zahraná ofsajdová past našeho týmu pustila do samostatného nájezdu dva útočníky soupeře a ti neměli problém se zakončením, do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1.

Úvod druhé půle byl z obou stran spíše rozháraný a první, kdo zahrozil, byl soupeř. Hovoranského útočníka však z nadějné pozice vytlačil Honza Cahlík. Poté se snažil o střelu Gábin David, ale byl zblokován. Ve 25. minutě však už dostál své pověsti kanonýra a výbornou přihrávku Dušana Horáka využil k zakončení na zadní tyč, když nedal soupeřovu gólmanovi žádnou šanci – 2:1. Ve 35. minutě selhal v šanci střídající Vašek Lochman, když nedokázal hlavou zakončit centr, který přeletěl hostujícího brankáře. Poté se na obou stranách konala velká ´trma-vrma´, přičemž naše zůstala nevyužita, ale soupeř v 89. minutě dokázal vyrovnat – 2:2. V 90. minutě měl ještě na noze vítězství Milan Fukan, ale netrefil soupeřovu branku a když soupeř v zápětí nevyužil přímý kop zpoza vápna, skončilo utkání dělbou bodů - 2:2.

Branky SK Kostelec: Kotásek (pen), David

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Černý, Borkovec, Talaš – Lochman O. (Lochman V.), Lochman J. (Fukan), Macek, Kotásek (Horák David) - Horák Dušan (Mukenšnábl), David

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 146 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)