Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži KEN Veselí - Kostelec 3:1 (1:0)

KEN Veselí - Kostelec 3:1 (1:0)

Ve druhém kole jsme zajížděli na hřiště KENu Veselí. V naší sestavě došlo k několika změnám, když chybějící Cahlíka, Talaše a Davida nahradili Hudec, Fukan a David Horák. Úvod utkání patřil domácím a už v 5. minutě předvedl Jožka Hudec výborný zákrok proti osamocenému útočníkovi soupeře. Bohužel toto varování nám nestačilo a tak v 10. minutě soupeř otevřel skóre, když se přes Radka Hochmana přehnal domácí útočník a křižnou střelou překonal Jožku Hudca. Od 15. minuty jsme se začali osmělovat i my, když velkou šanci neproměnil Ondra Lochman. Netrvalo to dlouho a výborně rozehraný roh Ondrou Lochmanem nalezl Milana Fukana na malém vápně před prázdnou brankou, ten však bohužel namířil jen do břevna. V další šanci se ocitl Mira Kotásek, když postupoval z mírného úhlu sám na brankáře, ale pálil pouze do něj. Domácí hrozili především po chybách v naší obraně, když tu největší jsme si nechali na úplný závěr poločasu, soupeř se dostal ve dvou hráčích před Jožku Hudce, naštěstí však zbrkle zakončoval namísto přihrávky před prázdnou branku. Poločas jsme tak prohráli 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a jeden náznak šance střídal druhý, až v 10. minutě střelu Dušana Horáka do branky usměrnil David Horák a bylo vyrovnáno. V tuto chvíli se zdálo, že je jen otázkou času, kdy se dostaneme do vedení. V další šanci však Davidu Horákovi chyběl krok, aby dosáhl na přihrávku před prázdnou branku od Dušana Horáka a další šance a pološance zůstaly nevyužity. Následoval krutý trest – v 70. minutě využil soupeř dlouhým autem nekoncentrovanost naší obrany a skóroval. Poté jsme všechny síly vrhli do útoku, vypracovali si náznaky šancí, skórovat se však už nepodařilo. Naopak soupeř v 80. minutě z brejku tří na jednoho uzavřel skóre utkání na 3:1. V závěru byli ještě za vzájemné strkání vyloučeni Ondra Lochman a domácí obránce.

V dalším kole na domácím hřišti přivítáme Moravany!

Branka: Horák David

SK Kostelec: Hudec – Fukan, Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek, Černý Lochman J. (Mukenšnábl), Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan (Křižka)

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 141 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)