KEN Veselí - Kostelec 3:1 (1:0)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži KEN Veselí - Kostelec 3:1 (1:0)

KEN Veselí - Kostelec 3:1 (1:0)

Ve druhém kole jsme zajížděli na hřiště KENu Veselí. V naší sestavě došlo k několika změnám, když chybějící Cahlíka, Talaše a Davida nahradili Hudec, Fukan a David Horák. Úvod utkání patřil domácím a už v 5. minutě předvedl Jožka Hudec výborný zákrok proti osamocenému útočníkovi soupeře. Bohužel toto varování nám nestačilo a tak v 10. minutě soupeř otevřel skóre, když se přes Radka Hochmana přehnal domácí útočník a křižnou střelou překonal Jožku Hudca. Od 15. minuty jsme se začali osmělovat i my, když velkou šanci neproměnil Ondra Lochman. Netrvalo to dlouho a výborně rozehraný roh Ondrou Lochmanem nalezl Milana Fukana na malém vápně před prázdnou brankou, ten však bohužel namířil jen do břevna. V další šanci se ocitl Mira Kotásek, když postupoval z mírného úhlu sám na brankáře, ale pálil pouze do něj. Domácí hrozili především po chybách v naší obraně, když tu největší jsme si nechali na úplný závěr poločasu, soupeř se dostal ve dvou hráčích před Jožku Hudce, naštěstí však zbrkle zakončoval namísto přihrávky před prázdnou branku. Poločas jsme tak prohráli 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a jeden náznak šance střídal druhý, až v 10. minutě střelu Dušana Horáka do branky usměrnil David Horák a bylo vyrovnáno. V tuto chvíli se zdálo, že je jen otázkou času, kdy se dostaneme do vedení. V další šanci však Davidu Horákovi chyběl krok, aby dosáhl na přihrávku před prázdnou branku od Dušana Horáka a další šance a pološance zůstaly nevyužity. Následoval krutý trest – v 70. minutě využil soupeř dlouhým autem nekoncentrovanost naší obrany a skóroval. Poté jsme všechny síly vrhli do útoku, vypracovali si náznaky šancí, skórovat se však už nepodařilo. Naopak soupeř v 80. minutě z brejku tří na jednoho uzavřel skóre utkání na 3:1. V závěru byli ještě za vzájemné strkání vyloučeni Ondra Lochman a domácí obránce.

V dalším kole na domácím hřišti přivítáme Moravany!

Branka: Horák David

SK Kostelec: Hudec – Fukan, Macek, Borkovec, Hochman – Kotásek, Černý Lochman J. (Mukenšnábl), Horák David (Lochman V.) – Lochman O., Horák Dušan (Křižka)

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 121 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)