Kostelec - Moravany 2:1 (1:0)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec - Moravany 2:1 (1:0)

Kostelec - Moravany 2:1 (1:0)

 

Ve 3. kole se v Kostelci hrálo derby, když přijely sousední Moravany. Před výbornou návštěvou – 300 diváků se hrál hezký fotbal. V úvodu měli více ze hry hosté z Moravan, ale do vážnějších šancí se nedostávali. Největším nebezpečím z jejich strany byly standardní situace. Naši hráči v úvodních 15. minutách snad bojovali s nervozitou, ale postupně se začali více prosazovat a do první vyložené šance se dostal ve 20. minutě Dušan Horák, když ho ve vápně skvělou přihrávkou našel Gábin David, Dušan však zamířil jen do brankáře. O chvíli později dostal do další velké šance míč Honza Lochman, ale přestřelil bránu hostů. Neuběhlo ani 5 minut, kdy zprava pálil Olda Talaš, ale do branky nezamířil. Ve 30. minutě se poprvé ukázal kanonýr David a hned z toho byla gólová radost. Střelou z levé strany na zadní tyč nedal brankáři hostů šanci – 1:0! Ve zbývající části první půle tempo hry trošku upadlo a na každé straně se zrodily už jen náznaky šancí po standardních situacích.

Úvod druhé půle byl z naší strany plný nepřesností a tato pasáž vyvrcholila v 55. minutě, soupeř zahrával standardku z naší levé strany, po níž jsme míč nedostatečně odehráli a vrácený míč za naši obranu hlavou soupeř zakončil do sítě – 1:1. O chvíli později mohlo být ještě mnohem hůř, když Honza Cahlík parádně chytil hlavičku po rohovém kopu. Od 60. minuty jsme ze sebe postupně setřásli šok z vyrovnání a opět byli lepším týmem. V 70. minutě se opět blýskl David, když podobnou střelou jako v první půli neomylně skóroval – 2:1. V následujících minutách naši hráči opět předvedli festival zahozených šancí – nejdříve David Horák postupoval zprava sám na brankáře, ale toho nepřekonal. O chvíli později se na penaltě ocitl osamocený Jirka Černý, ale dlouho zpracovával míč, čehož využil hostující gólman a neumožnil mu skórovat. Poté Gábin David předkládal po úniku míč před prázdnou branku Radku Hochmanovi, tomu však po dlouhém sprintu chyběl půlkrok a mířil jen do boční sítě. V závěru hosté vrhli všechny síly do útoku a snažili se hrozit dlouhými nákopy, ale naše obrana si poradila. Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím 2:1 a mohlo se slavit J

Branky SK Kostelec: 2x Gabriel David

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Fukan, Černý, Borkovec – Horák David (Mukenšnábl), Macek, Lochman J. (Rotrekl), Talaš (Lochman V.) – Horák Dušan (Lecián), David

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #2 profile 2016-12-18 17:27 Citovat
 
 
0 #1 2014-12-21 16:15
can health insurance deny you pre existing conditions comprar lorazepam online united healthcare in network dentist
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 87 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)