Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Moravany 2:1 (1:0)

Kostelec - Moravany 2:1 (1:0)

 

Ve 3. kole se v Kostelci hrálo derby, když přijely sousední Moravany. Před výbornou návštěvou – 300 diváků se hrál hezký fotbal. V úvodu měli více ze hry hosté z Moravan, ale do vážnějších šancí se nedostávali. Největším nebezpečím z jejich strany byly standardní situace. Naši hráči v úvodních 15. minutách snad bojovali s nervozitou, ale postupně se začali více prosazovat a do první vyložené šance se dostal ve 20. minutě Dušan Horák, když ho ve vápně skvělou přihrávkou našel Gábin David, Dušan však zamířil jen do brankáře. O chvíli později dostal do další velké šance míč Honza Lochman, ale přestřelil bránu hostů. Neuběhlo ani 5 minut, kdy zprava pálil Olda Talaš, ale do branky nezamířil. Ve 30. minutě se poprvé ukázal kanonýr David a hned z toho byla gólová radost. Střelou z levé strany na zadní tyč nedal brankáři hostů šanci – 1:0! Ve zbývající části první půle tempo hry trošku upadlo a na každé straně se zrodily už jen náznaky šancí po standardních situacích.

Úvod druhé půle byl z naší strany plný nepřesností a tato pasáž vyvrcholila v 55. minutě, soupeř zahrával standardku z naší levé strany, po níž jsme míč nedostatečně odehráli a vrácený míč za naši obranu hlavou soupeř zakončil do sítě – 1:1. O chvíli později mohlo být ještě mnohem hůř, když Honza Cahlík parádně chytil hlavičku po rohovém kopu. Od 60. minuty jsme ze sebe postupně setřásli šok z vyrovnání a opět byli lepším týmem. V 70. minutě se opět blýskl David, když podobnou střelou jako v první půli neomylně skóroval – 2:1. V následujících minutách naši hráči opět předvedli festival zahozených šancí – nejdříve David Horák postupoval zprava sám na brankáře, ale toho nepřekonal. O chvíli později se na penaltě ocitl osamocený Jirka Černý, ale dlouho zpracovával míč, čehož využil hostující gólman a neumožnil mu skórovat. Poté Gábin David předkládal po úniku míč před prázdnou branku Radku Hochmanovi, tomu však po dlouhém sprintu chyběl půlkrok a mířil jen do boční sítě. V závěru hosté vrhli všechny síly do útoku a snažili se hrozit dlouhými nákopy, ale naše obrana si poradila. Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím 2:1 a mohlo se slavit J

Branky SK Kostelec: 2x Gabriel David

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Fukan, Černý, Borkovec – Horák David (Mukenšnábl), Macek, Lochman J. (Rotrekl), Talaš (Lochman V.) – Horák Dušan (Lecián), David

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #2 profile 2016-12-18 17:27 Citovat
 
 
0 #1 2014-12-21 16:15
can health insurance deny you pre existing conditions comprar lorazepam online united healthcare in network dentist
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 143 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)