Svatobořice - Kostelec 0:2 (0:1)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Svatobořice - Kostelec 0:2 (0:1)

Svatobořice - Kostelec 0:2 (0:1)

Ve čtvrtém kole jsme zajížděli na horkou půdu do Svatobořic. Počasí utkání přálo. Bylo příjemně zataženo a navíc se během utkání spustily kapky deště.

Nicméně byli to domácí kteří měli od začátku utkání herní převahu. Výborně se pohybovali a dobře kombinovali. Kostelec se většinu první půle spíše jen bránil a občas vyrazil do rychlého protiútoku. Velkých šancí však v úvodu moc nebylo. Střely domácích bud hostující obrana zblokovala nebo nemířily mezi tyče. Hostům chyběla lepší finální fáze a občas i nadějně rozjeté útočné akce vyzněly do ztracena. Kostelec se pak proti průběhu hry ujal vedení. Dušan Horák vyslal za obranu Gabriela Davida, který postupoval od půlící čáry sám na branku. V tváří tvář golmanovi se nemýlil a hosté se ujali vedení. V dalším průběhu hry si domácí vytvořili tři velké šance, které však ke své smůle zahodili.

V úvodu druhého dějství se obraz hry moc nezměnil. Domácí odstartovali velmi aktivně. Hostům se vůbec nedařilo podržet míč v útočné polovině. Nicméně domácí zaplakali na špatné koncovce. I z nadějných pozic netrefovali prostor mezi třemi tyčemi. Vcelku logicky domácí nastolené tempo neudrželi a Kostelec se postupem času dostával více do zápasu. Po vystřídání si navíc vytvořili dvě nadějné pozice ze kterých mohli rozhodnout. Druhá branka přišla v závěrečné desetiminutovce, kdy se podruhé v zápase prosadil Gabriel David. Závěr už se dohrál bez šancí.

Objektivně musíme uznat, že domácí byli lepším celkem. To však na zisku plného počtu bodů pro SK Kostelec nic nemění. Muži navíc završili úspěšný víkend celého klubu, protože před nimi své utkání zvládli jak žáci tak i přípravka.

SK Kostelec: Cahlík, Borkovec, Fukan, Černý, Hochman, Talaš, Lochman J. (Kotásek), Macek, Horák David (Rotrekl), David, Horák Dušan (Lochman V.)

 

Branky: David 2x

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 79 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)