Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Žádovice 5:3 (2:2)

Kostelec - Žádovice 5:3 (2:2)

Gábin opět řádil

Po pohárovém utkání na hřišti Archlebova, které jsme po brankách Vaška Lochmana, Honzy Lochmana a Dušana Horáka vyhráli 3:0, nás v dalším kole okresního přeboru čekalo na našem hřišti utkání s nováčkem se Žádovic.

Úvod utkání patřil nám a dostali jsme se do několika nebezpečných akcí, bohužel z první nebezpečné akce po zaváhání naší obrany otevřel skóre soupeř, když hostující útočník postupoval sám na Honzu Cahlíka a nedal mu šanci. Brzy se nám však povedlo vyrovnat, když se Olda Talaš prosadil z pravé strany a skóroval. Do další šance se cpal David a chvíli po něm opět Talaš, ale neuspěli. Bohužel znova udeřilo na druhé straně, když Olda Talaš ve vápně fauloval hostujícího útočníka a soupeř se tak z penalty ujal vedení. Ve 30. minutě opět Olda Talaš našel Davida a ten dokázal vyrovnat. Krátce na to v těžké pozici David přehodil brankáře, ale bohužel i branku. Poté jsme zahrozili ze standardní situace, když Borkovec vracel míč před branku, ale David pálil pouze do brankáře. Poté se na druhé straně zaskvěl Honza Cahlík, když vychytal soupeřova útočníka, který střílel sám od penalty. V závěru půle měl ještě po dlouhém autovém vhazování šanci Dušan Horák, ale mířil vysoko nad bránu.

Do druhé půle jsme vstupovali se snahou rychle obrátit děj utkání, ale brzy mohlo být zle – hostující útočník však svůj samostatný nájezd nezvládl a branku přestřelil. O chvíli později se opět prosadil David a dal tak svůj druhý gól v utkání – vedli jsme 3:2. Když v 65. minutě David korunoval svůj výborný výkon třetím gólem a zvýšil na 4:2, mohlo se zdát, že je rozhodnuto. Ale naše obrana v neděli neměla svůj den a soupeři umožnila další velké šance – nejdříve Borkovec neuhlídal při standardní situaci hostujícího útočníka, ten však z malého vápna hlavou přestřelil, o chvíli později si soupeř přes naši pravou stranu vypracoval další šanci, ale nedokázal přesně zakončit. Když v 75. minutě po zpětné přihrávce zvýšil Ondra Lochman na 5:2, bylo definitivně rozhodnuto. Soupeř už jen kosmeticky upravil výsledek, když dalekonosná střela po lehké teči skončila za zády Honzy Cahlíka. Po vítězství 5:3 jsme tak mohli slavit tři body, zůstalo nám však jistě pár námětů k přemýšlení nad chybami v naší obraně.

Branky SK Kostelec: 3x Gabriel David, 1x Olin Talaš, 1x Ondřej Lochman

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Fukan, Borkovec (Lochman Honza), Talaš – Lochman Václav (Horák David), Macek, Černý, Kotásek (Mukenšnábl) – Horák Dušan (Lochman Ondra), David (Lecián)

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 12 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)