Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec - Žádovice 5:3 (2:2)

Kostelec - Žádovice 5:3 (2:2)

Gábin opět řádil

Po pohárovém utkání na hřišti Archlebova, které jsme po brankách Vaška Lochmana, Honzy Lochmana a Dušana Horáka vyhráli 3:0, nás v dalším kole okresního přeboru čekalo na našem hřišti utkání s nováčkem se Žádovic.

Úvod utkání patřil nám a dostali jsme se do několika nebezpečných akcí, bohužel z první nebezpečné akce po zaváhání naší obrany otevřel skóre soupeř, když hostující útočník postupoval sám na Honzu Cahlíka a nedal mu šanci. Brzy se nám však povedlo vyrovnat, když se Olda Talaš prosadil z pravé strany a skóroval. Do další šance se cpal David a chvíli po něm opět Talaš, ale neuspěli. Bohužel znova udeřilo na druhé straně, když Olda Talaš ve vápně fauloval hostujícího útočníka a soupeř se tak z penalty ujal vedení. Ve 30. minutě opět Olda Talaš našel Davida a ten dokázal vyrovnat. Krátce na to v těžké pozici David přehodil brankáře, ale bohužel i branku. Poté jsme zahrozili ze standardní situace, když Borkovec vracel míč před branku, ale David pálil pouze do brankáře. Poté se na druhé straně zaskvěl Honza Cahlík, když vychytal soupeřova útočníka, který střílel sám od penalty. V závěru půle měl ještě po dlouhém autovém vhazování šanci Dušan Horák, ale mířil vysoko nad bránu.

Do druhé půle jsme vstupovali se snahou rychle obrátit děj utkání, ale brzy mohlo být zle – hostující útočník však svůj samostatný nájezd nezvládl a branku přestřelil. O chvíli později se opět prosadil David a dal tak svůj druhý gól v utkání – vedli jsme 3:2. Když v 65. minutě David korunoval svůj výborný výkon třetím gólem a zvýšil na 4:2, mohlo se zdát, že je rozhodnuto. Ale naše obrana v neděli neměla svůj den a soupeři umožnila další velké šance – nejdříve Borkovec neuhlídal při standardní situaci hostujícího útočníka, ten však z malého vápna hlavou přestřelil, o chvíli později si soupeř přes naši pravou stranu vypracoval další šanci, ale nedokázal přesně zakončit. Když v 75. minutě po zpětné přihrávce zvýšil Ondra Lochman na 5:2, bylo definitivně rozhodnuto. Soupeř už jen kosmeticky upravil výsledek, když dalekonosná střela po lehké teči skončila za zády Honzy Cahlíka. Po vítězství 5:3 jsme tak mohli slavit tři body, zůstalo nám však jistě pár námětů k přemýšlení nad chybami v naší obraně.

Branky SK Kostelec: 3x Gabriel David, 1x Olin Talaš, 1x Ondřej Lochman

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Fukan, Borkovec (Lochman Honza), Talaš – Lochman Václav (Horák David), Macek, Černý, Kotásek (Mukenšnábl) – Horák Dušan (Lochman Ondra), David (Lecián)

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 62 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)