Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Ratíškovice B - Kostelec 3:3 (2:1)

Ratíškovice B - Kostelec 3:3 (2:1)

Jen úvod a závěr nestačil…

V dalším kole okresního přeboru jsme zajížděli na hřiště ratíškovického „béčka“. V sestavě ze stabilních hráčů chyběl jen Svaťa Macek, jehož místo ve středu zálohy zaujal Ondra Lochman. V úvodu utkání jsme měli více ze hry a do první nadějné pozice se dostal kanonýr David, domácí brankář mu však dokázal šanci vyběhnutím zneškodnit. O chvíli později se ve vápně skvěle zorientoval Dušan Horák a střelou na bližší tyč nedal brankáři šanci – běžela 15. minuta a vedli jsme 1:0. V 17. minutě se do velmi nadějné pozice dostal Vašek Lochman, jeho střela však jen o pár centimetrů minula tyč domácí branky. V těchto chvílích na hřišti existovalo jen jedno mužstvo, to platilo i po zbytek prvního poločasu, ale bohužel v opačném rozpoložení, my jsme se ze hřiště úplně vytratili, neběhali, nebojovali a hlavně chybovali, čehož soupeř dokázal využít. Ve 25. minutě se po autovém vhazování na naší levé straně dostal k míči úplně volný hráč kousek za malým vápnem a nedal Honzovi Cahlíkovi šanci. O pár minut později mohlo být ještě hůř, ale soupeř nedotáhl nadějnou akci dvou na jednoho. Ve 35. minutě však už soupeř naši laxnost potrestal, když výborně zahraný přímý kop usměrnil hlavou do sítě domácí útočník. My jsme se do konce první půle vzpamatovat nedokázali a do kabin se tak odcházelo za stavu 2:1 pro domácí.

Do druhé půle nenastoupil zraněný Milan Fukan, nahradil jej Honza Lochman. Z naší strany byla vidět podstatně větší snaha a vůle s výsledkem něco udělat, ale fotbalovosti se stále moc nedostávalo. Dostávali jsme se tak spíše do náznaků šancí, například hlavička Davida, či střela Dušana Horáka, ale stoprocentní šance jsme si nevypracovali. Domácí zahrozili jen jednou, když se v 55. minutě dostal domácí útočník sám před Cahlíka, ten je však skvělým zákrokem vychytal. My jsme se snažili stupňovat tlak, následovalo vysunutí Oldy Talaše do útoku, ale šance stále nepřicházely, čehož využili domácí - 75. minuta, standardka domácích a penaltový zákrok Borkovce na domácího útočníka. Exekutor pokutového kopu se nemýlil a bylo to 3:1 pro domácí. Naštěstí jsme nesložili zbraně a v 80. minutě jsme se dočkali snížení, když při naší standardce byl právě Borkovec faulován a Mira Kotásek se z nařízené penalty nemýlil. O pět minut později bylo ještě veseleji, na přímý kop Jirky Černého si naskočil Borkovec a dokázal překonat domácího brankáře po třetí. V závěru zápasu jsme ještě zahrozili několika standartkami, ale obrátit skóre v náš prospěch se již nepovedlo.

Doufejme, že se z chyb poučíme a uvědomíme si, že je třeba hrát celých 90. minut. V dalším kole přivítáme na domácím hřišti mužstvo Starého Podvorova.

SK Kostelec: Cahlík – Hochman, Fukan (Lochman Honza), Borkovec, Talaš – Lochman Václav (Horák David), Lochman Ondra, Černý, Kotásek - Horák Dušan (Mukenšnábl), David

Branky: Horák Dušan, Borkovec, Kotásek z PK

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 141 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)