Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec - Starý Poddvorov 0:0

Kostelec - Starý Poddvorov 0:0

Festival zahozených šancí

V dalším domácím utkání jsme na domácím hřišti přivítali tým Starého Podvorova, který ještě vloni hrál I. B třídu.

V prvním poločase jsme se prezentovali výborným výkonem, ze kterého také pramenily naše šance. Soupeře jsme přehrávali přesnou kombinací ve středu hřiště a také výborným pohybem. Netrvalo to dlouho a vypracovali jsme si první šanci, když Ondra Lochman nedokázal hlavou usměrnit centr Oldy Talaše. Ve 20. minutě se řítil sám na branku kanonýr David, ale hostující gólman ho vychytal. Když o 5 minut později neproměnil tutovku z malého vápna Dušan Horák, začali jsme se bát, že nás tyto zahozené šance budou mrzet. Soupeř v této době hrozil spíše jen povětšinou nepřesnými střelami zdálky. Ve 35. minutě se po chybě soupeře a povedené individuální akci dostal do další vyložené šance Ondra Lochman, ale mířil jen do boční sítě. Soupeř poprvé vážněji zahrozil až před půlí, rovnou se však ve 100% šanci ocitl hostující útočník, Honza Cahlík ho však skvěle vychytal. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhé půle vstoupili mnohem lépe hosté a postupně měli více ze hry – nejdříve hrozili ze standartek, postupně i povedenými kombinacemi. Asi největší šanci si hosté vytvořili po rohovém kopu v 65. minutě, když míč propadl před hráče stojícího na zadní tyči asi půl metru před prázdnou bránou, ten však v souboji usměrnil míč jen na břevno. Poté jsme zahrozili i my standardními situacemi, ale skórovat se ani jednomu týmu již nepodařilo. Po závěrečném hvizdu byl ještě za protesty vyloučen hostující útočník.

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Černý, Rotrekl (Borkovec), Hochman – Lochman V. (Horák David), Macek, Lochman Ondra, Kotásek (Mukenšnábl) – Horák Dušan (Lochman Jan), David

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 46 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)