Uhřice - Kostelec 4:2 (1:2)

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Uhřice - Kostelec 4:2 (1:2)

Uhřice - Kostelec 4:2 (1:2)

Bídný výkon = 0 bodů

V dalším kole okresního přeboru jsme zajížděli na hřiště třetího týmu tabulky z Uhřic. Ač jsme věděli, že soupeř má velmi nebezpečné standardky, nedokázali jsme se jich v úvodu vyvarovat a soupeře jsme tak dostali do hry, když několikrát velmi nebezpečně zahrozil. Nám se první akce povedla až v 15. minutě a hned gólová, Svaťa Macek poslal do křídla míč Oldovi Talašovi, jeho centr domácí brankář jen s obtížemi vyrazil na břevno, poté si ho našel Dušan Horák a dokázal hlavou otevřít skóre. Uběhlo asi 5 minut, když výborný pas Oldy Talaše za obranu využil David Horák, když přehodil domácího brankáře – ve 20. minutě jsme tak vedli 2:0 a utkání měli skvěle rozehrané. Poté jsme však nepochopitelně vyklidili pozice, nechali soupeře hrát a ten toho patřičně využíval. Několik nadějných akcí ještě nedokázal proměnit, ale ve 44. minutě využil rychlého brejku, který Jirka Černý zastavil penaltovým faulem. Domácí kapitán se z penalty nemýlil a soupeř tak do kabin snížil naše vedení na rozdíl jediného gólu.

Co se na hřišti odehrávalo z naší strany ve druhé půli, se jen velmi těžko popisuje – malý důraz, nekoncentrovanost, hádky s rozhodčím… Věděli jsme, že domácí budou chtít brzy vyrovnat a to se jim v 55. minutě povedlo. Soupeř svým důrazem vyhrál několik soubojů a míč dotlačil do branky. Bylo srovnáno, ale stále byly ve hře 3 body. V těchto chvílích jsme ještě dokázali zahrozit, ale bohužel bez úspěchu. Když jsme v 70. minutě vzadu opět zaspali a nechali bývalého ligového hráče Pacandu střílet samotného kousek za malým vápnem, soupeř nás potrestal – dostal se do vedení 3:2. V závěru jsme vrhli všechny síly do útoku, ale kýženého vyrovnávacího gólu jsme se nedočkali, naopak soupeř ještě z brejku navýšil své vedení na 4:2, což byl i konečný výsledek.

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Černý, Borkovec, Hochman – Kotásek (Mukenšnábl), Lochman Jan (Lochman Ondra), Macek, Horák David (Bukovský) – Horák Dušan, David

Branky SK Kostelec: Horák Dušan, Horák David

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 66 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)