Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Uhřice - Kostelec 4:2 (1:2)

Uhřice - Kostelec 4:2 (1:2)

Bídný výkon = 0 bodů

V dalším kole okresního přeboru jsme zajížděli na hřiště třetího týmu tabulky z Uhřic. Ač jsme věděli, že soupeř má velmi nebezpečné standardky, nedokázali jsme se jich v úvodu vyvarovat a soupeře jsme tak dostali do hry, když několikrát velmi nebezpečně zahrozil. Nám se první akce povedla až v 15. minutě a hned gólová, Svaťa Macek poslal do křídla míč Oldovi Talašovi, jeho centr domácí brankář jen s obtížemi vyrazil na břevno, poté si ho našel Dušan Horák a dokázal hlavou otevřít skóre. Uběhlo asi 5 minut, když výborný pas Oldy Talaše za obranu využil David Horák, když přehodil domácího brankáře – ve 20. minutě jsme tak vedli 2:0 a utkání měli skvěle rozehrané. Poté jsme však nepochopitelně vyklidili pozice, nechali soupeře hrát a ten toho patřičně využíval. Několik nadějných akcí ještě nedokázal proměnit, ale ve 44. minutě využil rychlého brejku, který Jirka Černý zastavil penaltovým faulem. Domácí kapitán se z penalty nemýlil a soupeř tak do kabin snížil naše vedení na rozdíl jediného gólu.

Co se na hřišti odehrávalo z naší strany ve druhé půli, se jen velmi těžko popisuje – malý důraz, nekoncentrovanost, hádky s rozhodčím… Věděli jsme, že domácí budou chtít brzy vyrovnat a to se jim v 55. minutě povedlo. Soupeř svým důrazem vyhrál několik soubojů a míč dotlačil do branky. Bylo srovnáno, ale stále byly ve hře 3 body. V těchto chvílích jsme ještě dokázali zahrozit, ale bohužel bez úspěchu. Když jsme v 70. minutě vzadu opět zaspali a nechali bývalého ligového hráče Pacandu střílet samotného kousek za malým vápnem, soupeř nás potrestal – dostal se do vedení 3:2. V závěru jsme vrhli všechny síly do útoku, ale kýženého vyrovnávacího gólu jsme se nedočkali, naopak soupeř ještě z brejku navýšil své vedení na 4:2, což byl i konečný výsledek.

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Černý, Borkovec, Hochman – Kotásek (Mukenšnábl), Lochman Jan (Lochman Ondra), Macek, Horák David (Bukovský) – Horák Dušan, David

Branky SK Kostelec: Horák Dušan, Horák David

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 147 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)