Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Kostelec - Vnorovy 1:0 (0:0)

Kostelec - Vnorovy 1:0 (0:0)

Na hody Kostelec body nerozdává

V hodovou sobotu jsme nastoupili k utkání devátého kola proti silnému týmu z Vnorov, který z prvních osmi kol šestkrát vyhrál. Od úvodu se hrál zajímavý fotbal, oba týmy se snažily hrát aktivně, hosté v poli působili trochu fotbalověji, ale pár nebezpečných akcí bylo na obou stranách. Kostelec hrozil hlavně z akcí po křídlech, několikrát se do zajímavého úniku dostal David Horák, Mira Kotásek nebo Olda Talaš, ale vždy chyběla lepší finální přihrávka nebo přesnější střela. I hosté hrozili hlavně křídelními akcemi, dvakrát pustil do velmi nebezpečného zakončení svého hráče David Horák, pak jedna slabá střela nadělala Cahlovi překvapivě velké problémy a jednou nás od inkasované branky zachránil těsný ofsajd. Poločasová remíza ale byla spravedlivá.

Do druhé půle vstoupil náš tým aktivněji, začali jsme svého soupeře přehrávat ve středu hřiště, vytvořili jsme si velké množství rohů, postupně i šancí, ale gol ne a ne padnout. Největší šanci spálil při samostatném nájezdu Duška Horák. Do vedení jsme se ale nakonec zaslouženě dostali cca v 65.min po velmi dobře zahraném dlouhém autu, kdy Svaťa Macek prodloužil aut Oldy Talaše a Gábin David pohotově zakončil. I dál jsme v pohodě kontrolovali hru a mohli jsme i pojistit, po golu volala hlavně šance střídajícího nováčka v týmu Petra Hrbáčka, kterému ale střelu z vápna hostující obránce zblokoval na roh. Jedinou naší slabou chvilkou druhé půle byla závěrečná pětiminutovka, kdy jsme pustili soupeře do dvou velmi nebezpečných šancí, které ale naštěstí neproměnili a my jsme mohli po závěrečném hvizdu slavit zasloužené 3 hodové body.

Celkově si myslím, že diváci viděli velmi zajímavé utkání, celý náš tým podal proti silnému soupeři dobrý a bojovný výkon, škoda neproměněných šancí, utkání jsme mohli dohrávat ve větším klidu. Těžko vyzdvihovat výkon jednotlivců, ale myslím, že týmu prospěl návrat Stati Macka na pozici stopera, ze kterého velmi dobře dirigoval obranu a posun Jirky „Forresta“ Černého do středu zálohy, kde toho tento mladík oběhal a vybojoval opravdu hodně.

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Macek, Hochman – Kotásek (Huddlestone J.), Borkovec, Černý, O. Lochman (Křižka), Horák David (Bukovský) – David, Horák Dušan (Hrbáček)

Branka: David

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 141 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)