Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Kostelec - Vnorovy 1:0 (0:0)

Kostelec - Vnorovy 1:0 (0:0)

Na hody Kostelec body nerozdává

V hodovou sobotu jsme nastoupili k utkání devátého kola proti silnému týmu z Vnorov, který z prvních osmi kol šestkrát vyhrál. Od úvodu se hrál zajímavý fotbal, oba týmy se snažily hrát aktivně, hosté v poli působili trochu fotbalověji, ale pár nebezpečných akcí bylo na obou stranách. Kostelec hrozil hlavně z akcí po křídlech, několikrát se do zajímavého úniku dostal David Horák, Mira Kotásek nebo Olda Talaš, ale vždy chyběla lepší finální přihrávka nebo přesnější střela. I hosté hrozili hlavně křídelními akcemi, dvakrát pustil do velmi nebezpečného zakončení svého hráče David Horák, pak jedna slabá střela nadělala Cahlovi překvapivě velké problémy a jednou nás od inkasované branky zachránil těsný ofsajd. Poločasová remíza ale byla spravedlivá.

Do druhé půle vstoupil náš tým aktivněji, začali jsme svého soupeře přehrávat ve středu hřiště, vytvořili jsme si velké množství rohů, postupně i šancí, ale gol ne a ne padnout. Největší šanci spálil při samostatném nájezdu Duška Horák. Do vedení jsme se ale nakonec zaslouženě dostali cca v 65.min po velmi dobře zahraném dlouhém autu, kdy Svaťa Macek prodloužil aut Oldy Talaše a Gábin David pohotově zakončil. I dál jsme v pohodě kontrolovali hru a mohli jsme i pojistit, po golu volala hlavně šance střídajícího nováčka v týmu Petra Hrbáčka, kterému ale střelu z vápna hostující obránce zblokoval na roh. Jedinou naší slabou chvilkou druhé půle byla závěrečná pětiminutovka, kdy jsme pustili soupeře do dvou velmi nebezpečných šancí, které ale naštěstí neproměnili a my jsme mohli po závěrečném hvizdu slavit zasloužené 3 hodové body.

Celkově si myslím, že diváci viděli velmi zajímavé utkání, celý náš tým podal proti silnému soupeři dobrý a bojovný výkon, škoda neproměněných šancí, utkání jsme mohli dohrávat ve větším klidu. Těžko vyzdvihovat výkon jednotlivců, ale myslím, že týmu prospěl návrat Stati Macka na pozici stopera, ze kterého velmi dobře dirigoval obranu a posun Jirky „Forresta“ Černého do středu zálohy, kde toho tento mladík oběhal a vybojoval opravdu hodně.

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Macek, Hochman – Kotásek (Huddlestone J.), Borkovec, Černý, O. Lochman (Křižka), Horák David (Bukovský) – David, Horák Dušan (Hrbáček)

Branka: David

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 53 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)