Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Ždánice - Kostelec 2:3 (0:1)

Ždánice - Kostelec 2:3 (0:1)

V 9. kole OP jsme zajeli na horkou půdu do Ždánic. Hned v úvodu měli domácí dva rohy, které jsme i s trochou štěstí přežili. To nás ale neprobralo a v první půli jsme podali špatný výkon, který se trošku zlepšil až v závěrečné čtvrthodině. Ždánice byly lepší i nebezpečnější, my jsme při ztrátě míče nestíhali obsazovat jejich hráče, z čehož pramenilo několik nebezpečných akcí soupeře, které ovšem zůstaly neproměněny. V závěru půle jsme byli nebezpeční hlavně z rohů a jeden v poslední minutě proměnil ve vedoucí gol Pavel Borkovec.

Do druhé půle vstoupili lépe opět domácí a brzy po standartce vyrovnali. Naše hra se ale o dost zlepšila, šlo vidět, že oba týmy chtějí vyhrát, útoky se střídaly na obou stranách a my jsme šli cca v 60.min opět do vedení, když si domácí obrana srazila do brány roh Petra Hrbáčka. Ždánicím se ale po rohu podařilo opět vyrovnat. Utkání bylo s přibývajícím časem dost „vyšperkovaný“, trošku k tomu přispěl i sudí, který zbytečně pustil pár tvrdých zákroků a taky netrestal žlutými kartami slovní protesty hráčů, čímž postupně ztrácel autoritu. Asi v 80.min byla k vidění nejhezčí akce utkání, když šel míč po ose Petr Hrbáček, Olda Talaš, Gábin David a byl z toho náš třetí gol. V závěru se domácí snažili o vyrovnání, a i když dohrávali v deseti, tak bojovali až do konce, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Hlavně ve druhé půli byl k vidění zajímavý fotbal s šancemi na obou stranách, šťastnější jsme byli nakonec my a odvezli jsme si velmi cenné vítězství.

SK Kostelec: Cahlík – Talaš, Fukan, Borkovec, Hochman (Mukenšnábl) – Kotásek (Křižka), Bukovský (Hrbáček), Černý, V. Lochman – David, Dušan Horák

Branky: Borkovec, David, vlastní

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 48 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)